Fifa mı pes mi? nedeni?

hangisini indirsem bilemedim yardımm?

• FİFA
    48% (11)51% (27)50% (38)Oy Ver
  • PES
    52% (12)49% (26)50% (38)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|27

En İyi Erkek Görüşü

• Fifa..
    Pes en son 2011 den sonra çok geride kaldı.
    Fifa ise her sene üstüne koyarak devam ediyor.
    Hem online hem tekli olarak oyun motoru, ayrıntı ve oynanış açısından çok gerçekçi olmaya başladı.
    Bir futbol atmosferine sokuyor kesinlikle insanı.
    Eskiden pes oynardım hep ama son 3 senedir sadece fifa oynuyorum pes' i her denemem ise hüsranla sonuçlanıyor ve fifa'nın yanında çok basit bir oyun gibi kalıyor artık...

1|0
    0|0
    • demin ikisinin karşılaştırma görsellerine baktım pes daha detaylı gibi duruyor görüntüde

• anladım teşekkürler baya yardımcı oldun ;)

• Tabi bu söylediklerim yanında statlar, online içerik yapısı pes'etmek göre yine çok ama çok geniş hatta gerçek hayattaki gibi bir futbol yapısı ve endüstrisi oluşturulmuş diyebilirim.
      Zaten oynayacaksın içine girdiğinde hepsine şahit olacaksın ve her detaya yetişemediğini de göreceksin fifa'da.
      Rica ederim keyifli oyunlar dileyeyim ben de...

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Pes daha zevkli

0|0
    0|0
  • Fifa kalite olarak gomer, pes cakma bir oyun gibidir. Takimlarin lisanslarini dahi almaktan acizdir, atari oyununu andirmaktadir. Ama sen kizsin yani kolayi daha cok sevecegini dusundugumden dolayi pes oynarsin sanirim.

0|0
    0|0
  • pes etmeyiz pes atarız

0|0
    0|0
  • pes tabiki gerçi 2011 den sonra fifanın gerisinde kaldı ama yinede fifada hep bir yapaylık hissediyorum

0|0
    0|0
  • Ben hep Fifa oynarim. Lisede arkadaslar pes atarken ben fifa atan nadir kişidendim :D o zorluğu bile hosuma gidiyor. En azindan adamlar Türkiye ligini ekledi. Pes zaten 2014 ten sonra sıvadı.

0|0
    0|0
  • Fifa. Çünkü başlarken İ Ey Sport tını geym diyişi hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • PES16
    nedeni yok, bizimkisi nedensiz aşk.

0|0
    0|0
  • bence fifa

0|0
    0|0
  • Pes knk çünkü adı yeter. Çok kol atınca yiyen kişi pes diyor... :D

0|0
    0|0
  • Kaç olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • fifa ama onda crack sorunu var nette sağlam çalışır mı bilemem

0|0
    0|0
  • Niye ki futbol oyunu mu oynayacan?

0|0
    0|0
    • oynayamaz mıyım?

• Sordum sadece. Bence farketmez sonucta ikiside futbol. Simdiye kadar hic oynamadim onun icin bilemeyecegim. Eskiden oynardim ikiside oynadim ama simdi unuttum hangisi iyi oldugunu

• hiç biri

0|0
    0|0
  • play stationda oynanacaksa hicbi oyun pes kadar gzel olamaz. fifa bana cok gereksiz teferruatlı geliyor sonucta oyun oynuyoruz herşey gerçekci olmak zorunda değil pes cok daha basit ve hızlı akıcı oynanabilen bir oyun

0|0
    0|0
  • Bence PES.

0|0
    0|0
  • Fifa 2005 pes 2013 üstüne tanımam 😄 Benim nesilde tanımaz

0|0
    0|0
  • Her ikisinide sıkı oynuyorum ama fifa bir adım önde

0|0
    0|0
  • ikisini de oynamadım sevmem.

0|0
    0|0
  • Tabiki FIFA daha gercekci daha kaliteli bir ara Turkiyede pesle esit oynaniyodu 2013 e kadar sonra FIFA uctu PES geriledi zaten pesi b1 turkler 2 japonlar oynuyor ama Dunyanin her yerinde fifa on planda (bildigim kadariyla) FIFA yi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Pes çünkü fıfa geçmişte bir çok çıkardığı oyunda grafiklere önem vermemiş son 2 yıldır dikkat ediyor

0|0
    0|0
  • Fifa, PES'ten pes ettim çünkü.

0|0
    0|0
  • Pes oynaması daha keyifli

0|0
    0|0
  • Fifa görüntü olarak oyuncak gibi.. ama pes daha olgun

0|0
    0|0
  • Fifa 2007, Pes 2013 😎

0|0
    0|0
  • Fifa daha gerçekçi

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...