Fenerbahçenin bugunkü performansı? tebrık edıyorum.

Saygıdeger arkadaşlarım

Bır Galatasaraylı olarak canı gönülden tebrık edıyorum.. Ulkemızın böyle başarılara o kadar ıhtıyacı varkı.. Galatasarayın bende kı yeri ayrı her zaman ama bu ıkıncı UEFA kupasının fenere gıtmesını canı gönülden ıstıyorum.. Bır defa daha yinelemek istiyorum.. Helal olsun fenere..! tesekkuler Turk futbolu herseye rağmen gözbebeğimizsin:)

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• bir Galatasaraylıya da ancak böyle güzel ve kompleksten uzak bir yorum yakışırdı zaten...başarıyı tatmış bir takımın taraftarı olarak komplekse girmeden, bir Türk takımını desteklemek bizim farkımızdır...tebrikler Fenerbahçeye de sana da...

3|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 16

• Bende seni tebrik ederim:)

2|0
    0|0
  • 2013/2014 sezonunda eufa avrupaya katılma programları yenilenecek.GS çeyrek oydanı fenerde final oynarsa belki bu sene şampiyonlar ligine 3 takım yollayabiliriz

2|0
    0|0
  • bende bir beşiktaşlı olarak istiyorum ki kazansın fenerbahçe kesin isterim ama suda var burda bir soru gördüm fenerle alakalı büyük fenerbahçe diye ve orada yok avrupayıda alırız lig kupasinida alırız gibi laflar galatasarayı kucumser hava ile ondan dolayı sinir oldum.

1|0
    0|0
  • Beklemediğim bir performanstı, tebrik ederim...

2|0
    0|0
  • çok şaşırdım ben acıkcası fenerbahçeden bu tempoyu beklemiyordum. Umarım böyle devam ederler inşallah nazar değmez

2|0
    0|0
  • Maçtan önce fenar kaç yer gibi saçma sapan sorular soranlara kapak olsun bugün ki maç

2|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak tebirik etmeni bende tebrik ediyorum.

1|0
    0|0
  • özellikle 70 lerden sonra habire kontratak yedik ama şansımız varmış atamadılar ama evlerinde de aynı futbolu oynarlarsa yenerler bizi kesin ... fenerin dünkünden daha iyi oynaması lazım ... çok kontratak yiyor ve rakibin beceriksizliği saysinde bugün kazandı sadece ... gerçekçi olmamız lazım ... hayret bir Cimbomluyu ilk kez Fenere destek olurken görüyorum tebrikler ... buzlar en zaman eridi de haberimiz yok ... ))

0|0
    0|0
  • tebrik etmek erdemdir

0|0
    1|0
  • helal olsun

2|0
    0|0
  • 5* verır giderim

2|0
    0|0
  • tebrik edelim ne diyez portekizde görüşmek üzere :D

2|0
    0|0
  • Bu takım Fener'e benzemiyordu bu akşam

2|0
    0|0
  • kupa ALLAHın izni ile bizim

2|0
    0|1
  • Bir Galatasaraylı olarak

Estádio da Luz yakın, AMSTERDAM Daha Yakın :)

2|0
    0|0
  • utanmasam ağlayacam :( Türk futbolu ne zamandır ilerleme kaydediyor? inan bana rakipler mal olmasa çoktan havlu atmıştı fenev. ortada tebrik edilecek başarı yok. olsaydı bu hiç iyi olmazdı...

1|0
    1|1
    • umut edıyorum hıc deılse.. :) ama 1 0 yendı ya alıcagını aldı sonuçta.. buyuk başarı.. bızım 10 sene evvel yaptığımız gıbı hey gıdı günler..

• Sıkıntı yok :) Ibra'yım dimi hala :)

• maalesef :( burak yılmazlığını koru bari :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Tebriğini tebrik ederim. Eyvallah.

2|0
    0|0
  • Teşekkür ederiz gerçek bir taraftar daha.. :)

2|0
    0|0
  • Fener kendini cumhuriyet ilan eder, diğerlerini ezer, bizim Galatasaraylılarda iyiliğini düşünür... İşte saf kalpli olmak böyle bir şey.

Her türlü pisliği yapan takım hak etmiyor kupayı ne kadar iyi oynarsa oynasın.

1|0
    1|0
    • bende bı zamanlar oyle dusunurdum.. Ama ulke puanı ıcın sart be canım:)

• doğrudur ama ulusal boyutta bır Turk takımı.. e lıgde bıze kaldığına gore.. varsınlar sampıyon olsunlar..

• Daha fazla bir şey demiyeyim.

• Fener uzun zaman sonra böyle iyi bir futbolla kazandı...

Tebrikler...

2|0
    0|1
    • sen yapma bari. ne biçim Galatasaray'lısınız Allah canımı almasın ki içinize şeytan kaçmış sizin. herifler şikeyle, kul hakkı yiyerek, hakemlerle kupayı zorla alacak siz hala tebrik ediyorsunuz. sende gözümden düştün artık. ks nin ibrahimoviç i ilan etmiştim seni oysa ki...

• Fenerden nefret ettigim kadar hic bisiden nefret etmiyorum... Her zaman dusmanimiz olacak ama Aveupa maclarinda Milkiyetciligim damha agir basıyo..

• sakinim ben tamam tamam bir şey yok. sadece sinirlerimde birazcık gerginlik oldu ve hooop geçti tamam. ee ne diyorduk...

• Çok teşekkürler,darısı başınıza olsun:)

1|0
    0|0
  • Harikaydık...

1|0
    0|0
Yükleniyor...