Benfica 3 - 5 atar... Ezer geçer !

Benfica'yı yere göğe sığdıramayanlar vardı bugün. Bir bayram havası yaratmışlar kafalarına göre, eğlenip gülüyorlardı. Maç bitti bir baktım ki, kimse yok etrafta, herkes dağılmış... Eee, Büyük FENERBAHÇE bu! Adamı maymun eder...

Nasıl değerlendiriyorsunuz ilk 90 dakikayı ? Fenerbahçe'mizi 15 Mayıs 2013'te Amsterdam Arena'da görebilecek miyiz ?

Not: Gizli, Koş Benfica gol attı... Şaka şaka, maç bitti, hadi evine...

0|0
8|21

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 21

• karışma onlara,hüzünleriyle baş başa bırak:)

1|1
    1|0
  • Onlara bu kuponumu gösterim link

1|2
    0|0
  • 12 Mayıs saat 21.45 de nerdeydin?

1|2
    0|4
    • Yaralar büyük haliyle, konunun dışına çıkanlar olacak tabii

• Ulan sen kime kabadayılık kesiyorsun hıyar alt tarafı hakem sayesinde Benficayı yenmişsin turu bile geçmemişin gelmiş burda kendini bir cacık zannediyorsun

• Şimdi buradan, klavye samuraylığı yaparsın tabi. Aferin sana. Hıyar'ı reelde başkasına söylersen yedittirirler sana onu. Dikkat et.

• Bİlader fener top mu oynadı hakemin yardımıyla yendınız golün oldugu pozisyon kornermiydi hakem sayesınde birşeyler yaptıgınız ama belliydi feneri gecen sene göndermediler CL'ye simdi onun icin finale kadar götürcekler.

0|1
    0|3
  • yazık oldu ya yazık. benfica maymuna döndü. lizbonda da en az 2 tane çakar fb. bu kupa fenerin başka yolu YOKKKKKK!

0|1
    1|1
    • Top oynatmadık, her yerde 2 kişi press:)

• boşver fb deplasman canavarı orda da yener 2-1 alır finalde rakip chelsea. onlar da 2-1 kazandı deplasmanda

• son dakıkada attılar :) chelsea'yi zamanında yendık, yine yenerız :)

• Lan siteyi fener soruları bastı

Sıktı..

Tebrikler!..

1|3
    0|1
  • Onlara en büyük cevabı ve hediyeyi egemen maç sonunda verdi :)))

0|2
    1|1
  • hiç kimsenin yenilmez olmadıgını gösterdik dar ettik sahayı herifler kıpırdayamadı bile

0|2
    1|1
  • kaç direk var saymadım ama yazına bayıldım. benfika böyle şöyle. ligde hiç yenilmediler falan diyolardı. maç sonrası benfika normal bir takım oldu. maç 5-0 bile biterdi son 10dk dışında tek kale oynadık.

0|1
    1|0
  • vura vura vura kıra kıra kıra

0|1
    1|1
  • Hee 3 tane attılar mk.. dsjkdsf

Gözünüzdeki ve totonuzdaki yaşı silin rövanş için hala umudunuz var içimizdeki benficalılar..

1|1
    1|2
    • Ah be kardeşim ne olcak bunların hali :(

• fdskhgk <3

• Dilimde tüy bitti kardeşim :)

• tamam.

2|1
    0|1
  • Ya zaten benfica yenen diyenler bence fenerin yenilmesini benficalılardan daha çok isteyenler.ama ne oldu bu maç oturdukları yerde kaldı hepsi:D inş bidahaki maçta istediğimiz gibi olur fenerbahçem kazanır:D

0|1
    1|1
  • Her zaman diyoruz. Yenilmeyen takım yoktur. Fenerbahçeyle oynamamış takım vardır. :) Bide Lazio, Bate Borisov felan. Bunları yenince onlara köy takımı denmişti. Şimdi Benficada mı köy takımı oldu yoksa? ;)

0|1
    1|2
  • iddamı yatırdılar lan. chelsea'ye 2/2 verdim tuttu fenere 0/2 dedim olmadı, dünyanın parasını yatırmıstım.

farketmez 1-0 çok büyük bir skor değil herkes biliyor bunu, gidip orda 3-4 yedikten sonra bir halta yarar mı? benfica orda da bu şekilde oynarsa fener finalde, ama biraz zor..

0|1
    1|2
    • 90 dakıka daha oldugunun farkındayım ama bu oyunla, Fenerbahce kupayı alır. Cunku olay, artık ınanc...

• evet şunu da unutmamak gerek,

YIL 1975-76;

1. Maç Fenerbahçe 1 - 0 Benfica

2. Maç Benfica 7 - 0 Fenerbahçe

• İhtimaller dahilinde tabi ki

• Benfica feneri tale almadı,adamlar resmen antreman macına geldi ve gidiyor.

Benfica Portekiz liginde şampiyonluga oynuyor ve Uefa'nın umrunda olmadıklarını zaten hocaları basın toplantısında söyledi.

0|1
    1|2
  • ama onlar real madridi yendiki fgksfijşgjdsişfjdis

0|1
    1|0

• fenerbahçe ne cincon ne bjk fanatiklerini itin kıçına soktu çıkarttı:d

0|1
    1|0
  • Ne oldu hanı fener yenılırdı :)

0|1
    1|1
  • Leblebi gibi gol kaçırdık maçın hakkı bu değldi benficanın net pozisyonu dahi yok sildk attk

0|0
    0|0
    • Ama hala konuşuyorlar, işte mac ızlemeyıp, 7/24 pc basında oturup sonrada, laf soyluyorlar ya... Konusmaya değmez

• Nasıl Olsa Takım Tutmuyorum İki RENK için birbirlerine küfür ediyorlar neye tutayım kı

0|1
    1|0
    • Bunu bilinçli insanlar yapmıyor, gereksizler her zaman var.

• Onlara halk arasında taraftar demiyoruz, başka bir şey diyoruz :)

• Yanı :)

Yükleniyor...