Bu akşamki Fener Berfica maçı nasıldı sizce?

Bu akşamki fener berfica maçı nasıldı sizce? Benim yorumum iki takım da kötüydü ama sonuçta biz aldık :)

Güncellemeler:
''Kötü müydük?'' diyen arkadaşlar için kastım o penaltının atılamaması ve topun direkten dönmesidir.
hepinize bir +1 benden akşamın şerefine :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 13

• İki takımda çok kötüydü ama hakemin büyük katkısı oldu fenere bunu inkar etmemek lazım benfica böyle oynarsa rövanstada birşey olmaz 0-0 biter ama hakem sağolsun maçı verdi fenere =) ama iyi oldu sevindim bir gsli olarak.

• benfica gece alemlerine akmış gibiydi :)bu senenin en kötü topunu oynadı benfica. yakalamışken daha atması lazımdı fenerin...fener haketti maçı. her ne kadar gol korner olmayan bir pozisyondan olsa da.

• çok iyiidik direkler izin vermedi.

• Fenerbahçe çok çok iyi oynadı ama hakemde direk skora etki etti keşke penaltı gol olsaydıda auta giden topu korner verip gol olmasaydı. Ama fbnin kaçırdıkları 3 0 bile bitebilirdi :) Şahsi görüşüm benfica tur atlicak

• bir takımın iyi olması için kriterin nedir bilemiyorum ama fener her şeyi doğru yaptı.tek ciddi pozisyon vermedi. eşofmanlı diye dalga geçtikleri adam iyi analiz etmiş. fener hava toplarında çok etkili oldu. uzun oynayınca fener pres yapabildi tempo diri kaldı.kanatlara da indiler her şeyi denediler.

• Müdür direkler öldürdü bizi bu akşam

• klasik fener balı ve hakem faktörüyle, finale çıkar bu fener :)

• kötü oynadınız ama helal olsun inşaallah rövanştada alırsınız

• Son 10 dakikasını izledim, sıkıcıydı.Fener için avantajlı skor değil bence.

• Fener o penaltıyı atmalıydı abi, ikinci maç daha zor olacak bizi o attığımız 1 tane kurtarmayabilir.. Oradada en az 1 tane atmamız gerekiyor ki adamlar bize 3 tane atmaya çalışsın..

• aynen öyle

• O direkten dönen topları, o penaltıyı mumla arayacağız lizbon da. 2-0 bitseydi çok daha farklı olurdu. Eksiklerde var.(mk webosu) 1-0 yendik ama final hala düşük ihtimal.

• fener kötü oynamadı. çok güzel oynadı. penaltı kaçtane direğe top geldi saymadım ama bu seneki en iyi maçıydı bence. 4-0 bile bitebilirdi.

• 2 takımda kötü müydü saçmalama lütfen fenerbahçe meıreles çıkana kadar gayet iyi oynadı

• Bilmiyorum iki takım da pasifmiş gibi geldi bana

Yükleniyor...