Barışmalı mıyım yoksa sürünsün mü ? Fikrinize fazlasıyla ihtiyacım var.

1 buçuk yıldır çıktığım biri var beni çok sevdiğinden eminim. Bende onu seviyorum ama 1 ay öncesinde biz 1 gün ayrı kaldığımızda başka bir kıza teklif etmiş bu benim kulağıma geldi kendisine sordum yalanladı üstünü kapattı kısaca salak yerine koydu şimdiyse barışmak için sürekli yalvarıyo affet yazılı tişörtler giyip okula seni çok seviyorum diye pankartlar asıyo kısacası pişman. Barışmalı mıyım yoksa sürünsün mü ? ha ayrıca o kıza beni kıskandırmak için teklif etmiş.

0|0
22|27

En İyi Erkek Görüşü

• bu siteye üye olduktan sonra anladımki -kız aklı kaz aklı- deyimi gerçekmiş

0|1
    0|0
    • yardımcı olmuyosuuun.

• uf tamam ozaman şöyle yapalım bir çocuk düşünkü seni kıskandırmak için başka bir kıza çıkma teklifi etsin (ayrıca kız senden güzel de değil) böyle bişey olabilir mi ya belliki çocuk oyunlar oynamak istiyor seninle. şimdi sen çocuğu kızdırmak için bana arkadaşlık isteği gönderir misin?

• ne güzel söyledin gerceği söyleyelim diye değil duymak istediğini söyleyelim diye soruyorsunuz genelde

Erkekler Ne Diyor 26

• Dürüst davranıyor

O ayrılık acısı ile çıldırmış belli ki ne yaptıgını bilememiş

Tipik ergen harekatı bunlar

Açıkçası bizim fikrimizin bir önemi yok, kendi duyguların, kendi kararların, neyi doğru biliyosan onu yap, ister yarın ister bugün affet, ama sana bağlı olduğu bir gerçek ve de erkek arkadaşın duyguları karşısında aciz birisi!

0|0
    0|0
    • ben onun ilk kez böyle yaptığını gördüm daha öncede ayrıldığımız zamanlar olmuştu ama hiç böyle yapmamıştı ben onu seviyorum :(

• inşallah :)) iyi geceler :D

• iyi geceler :)

• kıskandırma flan palavra .d kızdan hoslanmıs bosluk doldurmak istemis .d dolduramayınca geri dönmüs bir yazı vardı bnnla ilgili ;

elinde bir papatyan vardir ama sen hep bir gülün olsun istersin gülü bulmak için papatyadan vazgeçersin gün gelir de gülünü bulamayinca papatyana geri dönmek istersin ama bilmezsin ki senin değerini bilmediğin papatyan artik başkasinin gülü olmuştur. diyerekden cock senn baskasının gülü olmaman icin geri dönms .d

1|0
    0|0
    • kız benden çok çirkin bir keree :(( ona severek teklif etmedi eminim buna :(

• ozaman mallık etme affet .d yoksa bir giderse bidaha gelmez. zaman sonra sıkılacak dön demekten.

• ha sıkılırsa benimde işim olmaz. bir süre beklerim o zaman. hala peşimde koşarsa o zaman affederim bende.

• Fikri mi?

1|0
    0|0
  • hiç kimseyi süründürmeden affetmem süründükçe daha çok süründürüm affedileceği imajını veriri ama asla affetmem bana yaptığının aynısını ona yaparım

0|0
    0|1
  • vayy krndine fazlaca guvenen bir arkadasla daha karsikarsiyayiz yani erkekten bahsediyorum ya da sen bu kardese fazlaca guven asilamissin ki bu bir iliskide cok sakat bir durum bence bu kadar sevmene ragmen sana boyle birsey yaptiysa sen buna belli bir muddet yol ver yani iliskinizi askiya alin bir sure zaten belli bir mudet sonra gelecektirk

0|0
    0|0
  • Herşeyi bilmene rahmen surundurıyım mı dıye sorman Soruyu ayrılık kategorısınde aşman, anlaşılan göre yazık olacak cocuga :(

0|1
    0|0
  • çocuğu bıktırmadan dön derim.Etrafında onlarca güzel tatlı sevimli çekici kız vardır onun şimdi.Bi de çocuk yakışıklıysa varyaaa abow :D

0|0
    0|0
  • kıskandırmak için kendi aranızda diyaloglar döner ay bu kız güzelmiş yazsam mı acaba tarzında gidip teklif etmek açmalık , eleman kızı ayarlayamamış kürkçü dükkanına biraz daha döneyim ısınayım gideyim demiş.

0|0
    0|1
  • bence uzatmaya gerek yok biranevvel barışın sevginizi yaşayın

1|1
    0|0
  • Ben böyle şeylere hoş bakamıyorum maalesef. Kıskandırmakmış, yok öyle. Oyun mu oynuyoruz ? Bir de ille teklif etmek mi gerek onun için ? Ben olsam affetmem.

0|0
    0|0
  • kıskandırmak içinmiş bu yalan bir kere...ama iyi bir ders ver bence süründür daha sonrada artık böyle bişey yapmayacağına karar verdiğinde barışırsın...

0|0
    0|0
  • 3-4 ayda bir yeni manita takıp yoluna devam edenler acemi aşıklar kervanı üyelerine şaşkın gözlerle bakıyorum. bu kadar mal olmayı nasıl beceriyorlar acaba? Tanrı yardımcınız olsun...

0|0
    0|0
    • hayırr yaa çıkmadı kızla sadece teklif onu da kendi bile etmemiş kız arkadaşları gidip söylemiş daha sonra gidip kıza durumu anlatmış zaten ben onu seviyorum kusura bakma falan diye :( aslında kızında duygularıyla oynamış bir nebze :(

• ha şimdi suçlusu ben mi oldum. oh hayır olamaz bu. kendimi suçlu hissediyorum. bunu sana nasıl yaptım anlamıyorum. sana bol şans diliyor ve huzurundan ayrılıyorum ;) ...

• sayende gözüm açıldı iyi geceleeeerr.

• birbirinizi üzmeyin bencede kıskandırmak için etmiştir bir an önce onu sevdiğinizi söyleyişn yoksa gerçekten başka biri girebilir hayatına ben olsam yapmıitım bile set bir erkekse fazla kışmaz peşinden.

0|0
    0|0
  • fikrimiz sana fikrini sunmaya hazır altta asdfasdf

0|1
    0|0
  • kanıt yeterli mi ? belki kulagına fısıldıyanlar senin kötülüğünü istiyor bence birazcık araştır olayı. duydukların dogruysa düşün taşın uygun geliyorsa yol ver gitsin :P

0|0
    0|0
  • sadece sıkmışsındır onu bunaltmışsındır oyuzden yapmıştır bunu bunaltma ki kaçmasın elinden ve barış bence

0|0
    0|0
    • ayrılan bendim o değil. ayrılınca başka kıza teklif etti diye tekrar ayrıldım şu an barışmak için elinden geleni yapıyor üstelik yanımda ağladı :((

• umarım öyle olur :)

• bi erkek işleri bu kadar abartıyorsa tehlikelidir :)) barıştıktan sonra beklentileri baya bir yükselecektir. bence barışma :D

0|0
    0|0
    • ne gibi beklentiler :(

• yaptığı şeyin çok yanlış ve affedilmesi zor olduğunun farkında o yüzden böyle şeylerle uğraşıyor yoksa asla öyle bir niyeti olamaz

• pekii madem hiç söylememiş olayım ben :d

• Aklında bulunsun ; Fazla naz aşık usandırır.

0|0
    0|0
    • usanrsa bende çok meraklı değilim.

• Yaptığı şeyleri bir daha başka birinden görebilmen zor. Çaba gösteriyor. Uğraşıyor bir şeyler için. O da çok meraklı değilim diyebilirdi.

• 1 günde başkasına gittiyse

ağzıyla kuş tutsa nafile...

0|0
    0|0
    • ama tam olarak gitmek değil :(

• nesinden emin olmak istiyorsun bilmiyorum ama

sen hiçbirşey yokmuş gibi davran

bütün herşey zamanla ortaya çıkar emin ol...

• işte onu asla yapmam hiç bişey yokmuş gibi ala davranmam

• Bence surunmelo gercekten sevembirisi boyle bisi yapamaz kendine kizar eder ama yapmaz

0|0
    0|1
  • 1 gün ayrı kalıp baska kıza teklif ettiyse bırak sürünsünn...

0|0
    1|1
  • uğraştırma çocugu;)

0|0
    0|0
  • barışırsan sürünen sen olursun, barışmazsan kimse sürünmez, ikinizde mutlu olursunuz ama ayrı ayrı..

0|0
    0|0
  • bırak sürünsün.

0|0
    0|0
  • affet dediğine göre yapmış bu işi.Yapmamış olsa affet demeye gerek duymaz sürünsün i.ne.

0|0
    0|1
  • Sen de seviyorsan ne naz yapıyon ki. Okul bitince zaten ayrılacaksınız, o kendi derdine sen kendi derdine düşecek. İki günlük dünyada değer mi yani...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• sana tek sözüm sakın barışma süründür biraz .. çünkü huylu huyundan vazgeçmez

(ALIŞMIŞ KUDURMUŞTAN BETERDİR) Fazla naz aşık usandırır. Derler ya gerçekten seven bir erkek ya da kadın sevdiği kişi ne yaparsa yapsın vazgeçmez affet dedikçe affetmiyorsa kadın/erkek karşıdaki yine affetmesi için çaba gösteriyorsa gerçekten seviyor ve senden vazgeçmeyecektir. bence hemen affedip tekrar aynı hataları yapmasına izin verme ... tekrar yaparsa geride kalan söz KEŞKE SENİ TANIMASAYDIM KEŞKE AFFETMESEYDİM OLCAKTIR bizim burada söylediklerimiz sadece fikir sen içinden geçeni bu fikirlere bağlayarak karar vereceksin ... inşallah istediğin gibi olur Herşey ..

0|0
    0|0
  • 1- kimsenin seni sevdiğinden emin olamazsın

2- senden 1 gün ayrı kaldığında başkasına teklif eden adam zaten sevmiyordur

3- kıskandırmak da neyin nesiymiş hey allam

4- barışırsan nasılsa affediyorsun diye tekrar aynı hatayı yapacak

0|0
    0|0
  • konuyu anlaltığın kadar biliyorum ve empati aypmaya çalışıyorum ne kadar seversem seveyim öyle 1 halt işlemişse kesinlikle barışmam. Yaydan çıkan ok geri dönemez; Kimse kararımı değiştiremez; Ben daha başka ne söyleyeyim; Mesajımı almıştır o... :))

0|0
    0|0
  • Bu tarz bir şeyi ben de yaşadım ve bir şans verdim fakat sonra öyle olmuyor işte ilişkinize bir üçüncü şahıs daha karışmış oluyor. Sürekli ondan bahsediyorsunuz. Ufacık tartışmada dahi. Ayrıca bu kıskandırmak için yapmış olayı da çok mantıksız. Seven insan öyle şabalak şeyler yapmaz.

0|1
    0|0
  • Adam resmen fırsat kollamis yà bence

Sacma sapan cevap vermis kiskandirmak icinfalan. Bizde ayriliyoz da adam icip kapimiza dayaniyo evlen benle diye. Niye milletye teklif etmiyo. Bence salla gitsin salagi

0|1
    0|0
  • aynısını benım sevgılımde yaptı. oda tşört falan fgydi oda aynı şekılde ayrı kalınca baska bı kızla çıkmıs banada yalvardı ama ben bir süre dtümü yalattm resmen it gibi peşmdeydi. sürünsün derim ben

0|0
    0|0
  • ben olsam güvenemem tabi seni bilemem. o kız kabul etse sana dönermiydi bir onu düşün. sana yalvarıyorsa o kız sayesinde!

0|0
    0|0
  • sen o kdr zmn cik cik ayri kal hmn gtsn bskasna tklf etsn oldu ywrm bska nyms kskndrmk icanıms elleme kopk gbi psmn olsn

0|0
    0|0
  • bak yaa...seve seve niye kiymak istiyorsun ? hemde seni kiskandirmak icin yapmis bunu biliyorsun..

ayrilinca mutlumu olucaksin ? sevgin bittimiki?

o ne kadar uzulurse sende bir o kadar pisman olursun biraktigina...

o sana cok deger veriyor bence kiymetini bil :))

cunku sevmek kolay degil :)

bol sans

0|0
    0|0
  • kendi yolunu çiz bu kdr basit olma..

0|0
    0|0
  • Affetmen için bunları yaptıysa demek hata yapmış. Yedirebileceksen affet. Benzeri başıma geldi affettim ve doğrusu pişmanım

0|0
    0|0
    • gerçekten yediremiyorum :( ama 1 buçuk yıldır öyle bişey olmadı :( hem bunları sadece şimdi değil çıkarkende yapıyodu :( o kadar yılı çöpe atmak istemiyorum :((

• çok alıştım ona zor oluyo :( ama geçer sanırım :( yani umarım :(

• milyon kere barıştım sonuç hep aynı her seferinde daha çok üzdü.yine de sen bilirsin acı çekmek istiyorum aşktan gebermek istiyorum dersen barış.

0|0
    0|0
    • tamamen vazgeçmek üzereyim :(((

ama düşünsene tüm okulun içinde seni seviyorum beni affet yazılı tişört giydi :( koskoca pankart astı :( üzülür müyüm gerçekten :(

• Kendi kararının sorumluluklarını iyisiyle kötüsüyle sen yaşayacaksın seviyorsa kötü sonuca hazırlıklı olarak adımını at derim.

• bi zahmet barış. ama önce bir daha ne olursa yalan söylememek adına biz söz al.

0|0
    0|0
  • seviyorsan barış, sevmiyorsan söyle..

1|0
    0|0
  • İkinizde Birbirinizi Sevdiğinize Eminseniz Barışın :)

1|0
    0|0
  • bence barışmalısınız.sonuçta her iki tarafta birbiri seviyor..<3

0|0
    0|0
  • Sürünsün biraz daha .

0|0
    0|0
  • kızlar işde böyle basit kandığı için erkekler kolay terkedebiliyor..

0|0
    0|0
  • gebersin nalet herif.

0|0
    0|1
  • Kesinlikle barışma. Yaptığı fazlasıyla yanlış bir hareket.

0|0
    0|0
  • amk barışcaksan barış sen süürndürmesini bekliyon

0|1
    0|0
  • süründüüüür sürüündüüüüür :))

0|0
    0|1
    • ne kadar bir süre ? :D

• 2 hafta yeterli diye düşünüyorum hem sıkılıp peşimde koşmayı bırakırsa o zaman anlarım hata yapıp yapmadığımı :(

• olabıılr :))

Yükleniyor...