75 kilodan 45 e dustum iğrenç oldum kilo alamıyorum?

19 yaşındayım 6 ay önce 75 kiloyla diyetisyen gittim ideal kilo olarak 55 dedi diyete tam uydum şu an 45 oldum beni gören hasta falan sanıyor nasıl bu kadar zayıfladın diye yüzümun tüm güzelliğinde gitti yiyorum ama kilo alamıyorum napmalıyım dışarı cikamiyorum gülerler diye çünkü gerçekten çok cirkinlestim burnum buyudu kemiklerim cikti her yerden

0|0
415

En İyi Erkek Görüşü

• çok ye

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaaa bide balik etli ya da kilolu kızlara laf atarsınız yok zayif kizlar iyidir yok bilmamne diye kardescazim sen niye diyetisyene gittin onlar fazla verdittiriyor ama şimdi bol bol abur cubur ye birdahada zayiflamaya kalkma :) birde spor yap ne bilem yi habere yi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Tekrar diyetisyene gidip kilo almak için diyet yapmalısınız. Bunun akabinde düzenli olarak imkanınız varsa spor yapmalısınız.

0|0
    0|0
  • gunde 2500kalori ye doldur mideyi her 90dkda bir yemek ye

0|0
    0|0
  • DiyetiYene git kilo alma prıgramı yazsın

0|0
    0|0
  • o kiloda kal abartma bence :)

0|0
    0|0
  • Doktora git yine

0|0
    0|0
  • Boyun kaç

0|0
    0|0
  • keşke bende zayıflasam az ya

0|0
    0|0
  • Aynı diyetisyene tekrar git

0|0
    0|0
  • polen ye

0|0
    0|0
  • Yok daha neler

0|0
    0|0
  • Bol ye yat iş görme yürüme deli gibi gelsin lahmacunlar gitsin kebaplar

0|0
    0|0
  • paran mı yok

0|0
    0|0
  • ceviz ye

0|0
    0|0
  • Normal yemeye devam edebiliyor musun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 30 kilo vermişsin cirkinlesmen normal. Spora başla toparlarsın yeme problemin yoksa.

0|0
    0|0
  • Vücudun ani kilo kaybettiğinden şu zamanlarda yediklerine çok dikkat etmen gerek. Vitaminler, balık yağları, protein ağırlıklı beslenmeni tavsiye ederim. Birde doktora görünürsen sana yardımcı olucaktır

0|0
    0|0
  • Spora git spor salonundan çıktıktan sonra daha çok yemek ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...