Arkadaşlar acil yardımınız lazm

arkadaşlar ben 2 mayıs amelıyat olcam burundan doktor 4-5 gün önceden gelip kan verceksin 1 gün kala amelıyat gel dedi şimdi ben yarınmı gidiyim kan vermeye yoksa pazartesi mı pazartesi gidersem 3 gün kalıyor birde muane falan olcakmıyım arkadaş yardım edenlerden allah razı olsn cevaplarınızı beklıyorm arkadaşlar

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• yarin git sen doktoruna. kesin olur.

0|1
    0|0
    • doktorum yokkı gitim muane oldm bundan 3 ay önce amelıyat yolladı tarih verdi yolladılar benı

• devlet hastanesi anladigin kadariyla. sen git bir konus sonucta amelyat olcaksin. ama veremeyebilirsin. ama git sen genede yarin mutlaka dediklerimi yap.

• teşekkür ederm erken kalktım zaten gidip bir konuşayım

Kızlar Ne Diyor 2

• cerrah ya da anestezist ameliyat öncesi tahlil sonuçlarına ihtiyaç duyabilir, 3 günde çıkmazsa sıkıntı yaşayabilirsin, bence pazartesiye bırakma.

0|0
    0|0
    • yarın gidiyim o zaman sonra bir 3 ay daha beklemek istemıyorm

• bence de, zaten çok özel bir operasyon değilse genelde trombosit ,sedimantasyon testi falan isterler ki, değerler 2 günde çok fazla oynamaz.

• kemık egrılıgınden amelıyat olcam ya

• bende sevdigimle evlenmek istiyorum yaa oouuufff

0|0
    0|0
    • arkadaşım ciddi birşey sordk demı zor drumdayız dalganı başka yerde geç

Erkekler Ne Diyor 1

• Senin 28-29 Nisanda gidip kontrollerini ve testlerini yaptırman lazım. Ameliyat günüde Tam anestezi yapılacak ise anestezi doktoruyla karşılıklı kısa bir görüşme yaparsın. Daha sonrada ameliyat için yatış işlemin başlar.

0|1
    0|0
    • ben gittim iste bundan 3 ay önce doktra muane etti başka bir doktora gönderdi amelıyathaneye yanı tarıh verdiler işte bana dediki 4-5 gün önce kan verceksin gelip 1 gün kalade amelıyathaneye gel dedi şimdi benım napmam lazm haftasonu giriyor araya

• yarın git o zaman kardeşim. Neden stres yaptın :) Olmadı p.tesi gidersin. Birşey olmaz artık. Bende cuma verdim kanı p.tesi ameliyata girdim. Sıkıntı yok yani.

Yükleniyor...