#Euro2016 Açılış seremonisini nasıl buldunuz? Açılış maçında Fransa'yı nasıl buldunuz?

#Euro2016 Açılış seremonisini nasıl buldunuz? Açılış maçında Fransa'yı nasıl buldunuz?Açılış seremonisi nasıl buldunuz? Açılış maçında Fransa'yı nasıl buldunuz?

Güncellemeler:
#Euro2016 Açılış seremonisini nasıl buldunuz? Açılış maçında Fransa'yı nasıl buldunuz?

0|1
4|16

En İyi Kız Görüşü

• begenmedim

0|0
    0|0
    • seromoniyi mi, şarkı falan ve şarkıyı söyleyen mavili kızların dansları güzeldi :D ya aslında orda dans eden bir esmer var o güzeldi la yalan söylemiyim burda ne hatundu beeee

• oldu gizli kontak halinde olalım seninle :D çok güzel enerjisi vardı ekrandan bana geçti yani :D

• buldunmu video :D bu ara tsk ederim en iyi görüs icin

En İyi Erkek Görüşü

• seronomi bizim ilgimizi pek çekecek birşey değildi sanki :)
    fransa iyi oynadı ama hücumda sıkıntısı var.
    bir de öyle taraftar olmaz

0|0
    0|0
    • taraftar maçta değildi sanki, maça etki eden bir taraftar yoktu bende tam beğenmedim işin açıkcası gizli, o turnuvanın resmi şarkısını söylerken ki hatunların danslar iyyidi be hatta orda bir esmeri gözüme bile kestirdim :D fransa konusuna gelirsek romanya gibi bir takım bile ciddi sıkıntı yaratıyrsa fransa için bilmiyorum ben daha çoşkulu ve maça hükmeden takm bekliyordum, maçta ikinci yarı özellikle fransanın oynucu değişikliği hatalarıyla maçı zaman zaman dengeledi romanya top tuttu ayağında... gerçi maçı 2-1 aldıktan sonra kimse o eksikleri görmez futbol böyledir biraz...

• tamam :D

• ... :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Seremoniyi biraz sonuk buldum, fransa bekledigim gibi

0|0
    0|0
    • fransa istekliydi ama gol noktalarında son vuruşlarda beceriksizdi, ikinci yarı bu şanssızlığı kırar bence, romanya hucumda etkisizdi sıfırdı adeta -.-

• Bu aksam mi oldu bu olay acaba

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 15

• Romanya iyi direndi ama fiziken bir yere kadar dayanacaklar , Fransa fizik olarak çok iyi
    Seramoninin sonuna yetiştim pek birşey anlamadım

0|0
    0|0
    • bende şarkıdan 5 dk öncesine yetiştim, şarkı falan ve şarkıcının önünde dans eden hatunlar iyiydi bence :D romanya ikinci yarı ilk yarıya göre daha iyiydi golü buldu hatta golden önce yine stancu iyi bir pozisyonu kaçırdı bunları atamazsan 89 dada gol ersin böyle , maç sanki 1-1 hitmeliydi

• Stancu maçın yıldızı olabilirdi fırsat tepti

• olabilir di katılıyorum sana o 50 dakakada topu gögsüne alp yumşatıp yarım volesi daha düzgün olsaydı fransa daha erken şoka ugrayabilirdi, şans ayakları geldi romanyaya aslında ama değerlendiremedi... romanyada gümbür gümbür oynayan bir ülke değil gerçi ama bu gruptan sanki çıkabilir gibi, bugun kü isviçre maçına bakacağım bakalım ona göre bakacağım

• Bence güzeldi 😉
    Gıroud, un kafa golüde güzeldi

0|0
    0|0
  • Fena degildi :)

0|0
    0|0
    • bencedee, fransayı nasıl buldun yürür mü turnuvada sencee :D

• romanyada çıkar gibi sanki bu gruptan

• Çıkabilir ama bu maça aldanma Fransa karşısında fizik güce dayalı defans oynadı diğerlerine karşı açık oynayacaktır bakalım.

• Ilk maçın ve ev sahibi olmanın heyacanindan olsa gerek Fransa iyi top oynamadi ama bundan sonra açılacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç beğenmedim

0|0
    0|0
    • danslar falan maça başlamadan önceki o resmi turnuva resmi şarkısını söylerken ki hatunların danslarıda mı iy değildi -.-

• Ekşide duyduğum kadariyla basin tribununde bomba ihbari yapildigi icin biraz oldu bittiye getirdiler sanırım.

0|0
    0|0
  • Fransız taraftarını gereksiz ve boş buldum.

0|0
    0|0
    • çok maça konsantre değillerdi, etkili maça 12. adam dedigimiz gibi değildi gerçekten...

• biz bu fransaya 3 tane sallardık rahat diyorum o kadar eminim

0|0
    0|0
  • Pogmayi cikarmasi yanlis oldu romanya pogma cikinca rahatladi pogma cikinca ilerde pek istenileni veremediler

0|0
    0|0
    • romanya bir ara dengeledi hatta bir ara özellikle ikinci yarının başında stanrcuyla net bir pozisyonda kaçırdı, geriye düştü yakaladı ama son dakika golü yıktı adamlarıı...

• Aynen kardesim sonuc olarak guzel olacagini dusundun 30 gun var onumuzde isvec arnavutluk maci neydi ama

• isveç in alayı arnavut asıllı :D dünkü ingiltere rusya maçıda güzeldiii hatta turnuvanını şu ana kadar ki en zevkli maçıydııı

• Seremoni sacmaydi payet mukemmel

0|0
    0|0
  • Romanya almalıydı

0|0
    0|0
    • almalıydı da tam değil ama en azından 1-1 bitmeliydi sanki...

• İlk gol faul ama ikinci gol müthişti. Nedense Romanya bizim altligimizmis gibi geliyor bana. Torje, Stancu...

• bakma bizim ligimizde çevreden çok oyuncu oynuyor, şu anda bu turnuvada bile bizim ligimizde top koşturan yabancı sayısı 10 dan fazladır bence...2 gol güzeldi, ilk gol kalace çıkışındaki zamanlama hatası gibi temas ufakta olsa var ama nizami gibi geldi bana penaltıyı tam göremedim tekrarınıda göremedim bak ona bişey diyemem işte... bazıları penalıt değil diyende duydum burdaa

• vasat

0|0
    0|0
    • seronomimi yoksa maç mı

• ilk yarı romanya vasattı biraz fransa kıpırdanıyordu, ikinci yarı domanya ve fransa karşılıklı olarak maça asıldılar, romanya kiritik pozisyonlarda yakaladı maçın bazı anlarında ama o gole engel olamadı yenildi günün özeti buuu

• Kötüydü bence seremoni daha iyi olabilirdi bir de şarkıcıya çok dar alan ayırmışlar

0|0
    0|0
    • beğenmedin anlaşılan genelde bu kıvamda oluyor işin açıkcası :D

• Bu kıvamı değiştirmeleri gerek o zaman :)

• doğrudur :D bende tamizlemedim ama çin in oliympiyat seronomisini bayağı överleronu görmeden bu seronomiyi bir yere koyamıyarom hakketen... bu turnuvalar bizim ülkemizdede yapılacak elbet bakalm bizne yapacazzz

• Begenmdm

0|0
    0|0
  • Fransizlarin zenci olduklarini saniyorum artik :D

0|0
    0|0
    • bir dönem tartışmada yaşandı ülkede bu konuda, özellikle yanlış hatırlamıyorsamgeçen dünya kupasında ve bir öncekinde... toplumsal çeşitliligi bu kadar milli takımına yansıtan başka ülke görmedim bir de bir ara belçika vardı... :D

• Buda avrupanin aslinda ne kadar aciz oldugunun gostergesi :D kendi uretebildikleri bir sey yok hep bir yerlere muhtaçlar :D

Yükleniyor...