Kızlar ofsayt nedir?

Kızlar ofsayt nedir?
Kızlar ofsayt nedir?

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Hücumdaki takımın, top ayağında olan oyuncusunun, kale çizgisine, diğer takımın kale cizgisine en yakin olan oyuncusundan daha yakın olması durumu. Ki burnu bile geçse oftayt ajsjdj 😂

Yaaani babam sevgilimle dışarı çıkmama izin verdi = gol
    Ama kardeşin de seninle gelecek dedi = oftayt

0|1
    0|0
    • ibretlik tespit :)

• işte böyle harika yaratıcı yorumlara hayranım.. :) ve böyle insanlar her zaman özeldir çünkü bakış açıları düşünme durumları özeldir :) yorum için tebrik ediyorum ;)

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bilene evlenme teklifi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Halkın kendi kendini yönetme biçimi

0|1
    0|0
  • Offsayt
    Onsayt
    Anlamsız ve iğrençti
    Rakip kaleci ya da oyuncunun diğer takımının kale çizgisinde içeri girmesi falan değil di dimi?

0|1
    0|0
  • kalenin önünde oluyor sanırım

0|1
    0|0
  • Karis takim oyuncusunun rakop tkaimin defansinin arkasinda bulunmasidie. Karsi takimin rakip sahasinda olacaktir. Ayrica kalecinin arkasinda duran rakip takim oyuncusu ofsaytta sayilir.

0|0
    0|0
    • CTRL + C CTRL + V YAPMIŞSIN

• Kesinlikle hayir ben kendim yazdim feneebshceliyim kaikoyluyum ben futbolu en az sizin kadar bilirim :)

• rakibin kale çizgisine toptan ve sondan ikinci rakipten daha yakın olmasi

0|0
    0|0
  • Futbolla ilgili birşey sanırım

0|1
    0|0
  • Özetle futbol terimi.

1|0
    0|0
  • Nasıl anlatsam Karşı takım savunması çizgi halinde olduğunu düşünürsen sen atak yaptığında savunmalarının arkasında adamın varsa topu onların savunmasının arkasına attığın anda senin adamın hepsinden ilerideyse önünde bir kaleci olacak

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Futbolda hücuma geçen takımın en az bir oyuncusunun topla oynandığı anda rakip takımın kale çizgisine, o takımın en yakın oyuncusundan daha yakın bulunması durumu.

0|0
    0|0
  • domalmak yazıcam hıhahah

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hadi bakalım :D

0|0
    0|0
  • bunu bılmek cınsıyet ıle alakalı mı? bende bilmiyom m*

0|0
    0|0