Kaş ve bıyıklarınızı neyle alıyorsunuz?

Bıyıklarım ve kaşlarım çıkmış durumda daha önce sir ağdayla aldırıyordum kuaförde kaşlarımı da kuaförde iple aldırıyordum şimdi param yok ve dışarı çıkmam gerek nasıl alacağım?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Permatikle alıyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kezzap dök.

0|0
    0|0
  • Uzarsa buruyorum. Kendine has bir havası oluyor..

1|0
    0|0
  • Tıraş makinesiyle alıyorum.

0|0
    0|0
  • cımbız

0|0
    0|0
  • iple aldır en eski yöntem

0|0
    0|0
  • onu bunu bılmem de elmacık kemıgımımdeki tüyleri ne makına ne agdayla ne cımbızla yontemım farklı..

0|0
    0|0
  • ustra ya da titreşimli 5 li tıraş bıçağıyla...:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bıyıklardan kurtulmak için lazerli epilasyona gidiyorum kaşlarımı çok nadir kuaföre aldırıyorum ayda bir falan..

0|0
    0|0
    • lazer epilasyon fiyatı ne kadar kaç seansta bitiyor acaba memnunmusun peki canm

• güvenilir bir yere gidersen yazık olmaz parana, bende arkadaşımın tavsiyesiyle başlamıştım, memnun kaldım dökülmeye başladı tüyler

• bana gel lazere kız :D

• Kaşlarının beğenmediğin göze çarpan yerlerini makas kullanarak kesebilirsin onun dışında cımbız kullan.Bıyıklar için ip kullan nasıl kullanacağını bilmiyorsan google amcaya sor eğer acil dışarı çıkman gerekiyorsa ağda kullan.

0|1
    0|0
  • iple al :) ipi uzunca kopar düğümle sonra ipin içinden işaret ve baş parmaklarını sok kendin etrafında bir kaç kere çevir, kuaförün yaptığı gibi al işte :) yazarak anca bu kadar anlatabildim :)

0|0
    0|0
    • teşekkürr canım ilk denememde öğrendim yapabiliyorum ama parmaklarım çok acıyo :(

• sürekli ipi döndür tatlım :)

• Şunu dene link

0|0
    0|0
  • kendin iple almayı dene ? ağda kullan yada ? inan varya bu işler için asla kuaföre gitmem kendim hallederim maşallahım var :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...