Sizce tepkim ne olmalı?

arkadaşlar bir baba düşünün maddi manevi size hiç bir şey vermemiş. Bir gün sevgi göstermemiş. Evine bakmamış. Siz eve yardımcı olmak için ilk okuldan sonra çalışmak zorunda kalmışsınız. Siz 13 yaşında sabah 6 da kalkıp işe giderken o hep 12 da kalkmış. Ve anneniz ağır hastayken o geceleri erotik film izliyor. Yaşınız geçtiği halde eve bakmak zorundasınız halen. Sizin tepkiniz ne olur? (lütfen 25 yaş altı arkadaşlar cevap vermesin affınıza sığınıyorum sıradan bir konu değil)

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Bunu bir sınav olarak görmelisin arkadaşım Allah yardımcın olsun zor bir durum bir erkek için sen elinden geldiğince anneciğinin gönlünü hoş tut Rabbim böyle babalarla sınıyor kim bilir (benzeri benimde babam) :( Allah islah etsin ne demeliki öyle bir babadan böyle bir evlat 5 vakit şükür namazı kılmalı o baban inşAllah en kısı zamanda sıkıntınız sona erer

0|0
    0|0
    • cam çıkmadan ümit kesilmez inş iyi olur ama 60 dan sonra sapkınlığa düşen nasıl iyi olur bilmiyorum. Umarım imanlı gider.

• Amin Allah merhamet etsin

Kızlar Ne Diyor 3

• baban ne burcu öküzmü

0|0
    0|0
  • İkisi ayrılsalar daha sağlıklı bence annen ve senın ıçın

0|0
    0|0
    • annemin 5 çocuğu ve o kadar da torunu var biraz zor ayrılmak artık.

• sende haklısın aslında ama annenı ıhmal etme yınede

• çok şey için çok geç kaldım çok şey kaybettim ama çok ta geç değil geri kalan çok şey için diyorum.

• ya abi . cevap vermesin demişsin .. özür dileyerek cevap vermek istiyorum . Bu nasıl bir hayat benimde sorumsuz b,ir babam vardı okudum ve kend,imi kuertardım Allaha şükür kurtardım annemi babamın elinden Allah kmseye vermesin abim çok zor.. Sorumsuzluk acayip kötü bişi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...