Euro 2016 D Grubu ilk maçında Türkiye-Hırvatistan maçı nasıl sonuçlanır?

Bu arada maç Pazar günü 15:55'de Trt1'de naklen yayınlanacak.

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hırvatistan , İspanya'dan daha tehlikeli bir ekip bizim için. 2012 play offlarında kendi evimizde 3-0 gibi net bir skorla yenmişlerdi. 2008 de son dakikada beraberliği yakalamamız bir mucizeydi. Ben beraberlik iyi sonuç olur diye düşünüyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Bu grup en zor gruplardan biri. Cididye alınması gereken güçlü bir ekiple karşılaşıcaz aksi takdirde hiç beklemediğimiz sonuç alabiliriz. Biz kendi gücümüzün %70 ini sahaya yansıtsak kazanırız maçı en kötü berabere biter çünkü biz daha iyi takımız ama belli olmuyor ayarımız yok kulüp bazındada ülke bazındada defansımız en büyük zaafımız olabilir. Sonuç olarak inş kazanırız orta saha önemli :)

1|0
    0|0
    • Umarim Fatih hoca Ozan'ı ilk 11'de oynatmaz 😊

• Ozan aslına bakarsan fena oyuncu değil ama Selçuk Topal Oğuzhan gibi isimler daha iyi gerçi Topal hep stoper oynadı hazırlık maçlarında ama baklım ilk 11 başlamaz gibi geliyor Ozan başlatırsada öyle çok kötü bir oyuncu değil desteğimiz tam destek isimlere takılmadan.

• Berabere biter diye düşünüyorum

Hirvatistan'a karşı modric - rakitic orta sahasının ayağından top almak çok zor , eğer bu bölgede isler iyi giderse isimiz kolay olur

1|0
    0|0
  • Süpriz bir yorumcu varmış. Ömer Üründül denen dangalaksa bu yorumcu karşılaşmaları TRT'den değil, Fransız kalanlarından izleyeceğim. Bu adamı en az Fransızlar kadar sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • hırvatistan maçı 1-1 berabere bitecek,
    İspanyollarla olan maçımızı ise 3-1 kaybedicez,
    son olarak yine tarih tekerrür edecek ve çekleri kıran kırana geçen bir maçtan sonra mağlup ederek guruptan çıkacağımızı düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • İnşallah gruptan çıkarız.

• umudumuz türkiye

1|0
    0|0
  • #AMilli Takımımıza Başarılar Diliyorum.

1|0
    0|0
  • 4 atar gideriz :D

1|0
    0|0
  • 1 - 1 biter diye düşünüyorum bu maçtan 1 puan alıp çekleri yenersek çıkarız gruptan

1|0
    0|0
  • Alırız

1|0
    0|0
  • Kazanırız

1|0
    0|0
  • Romantikliğe gerek yok Hırvatlar yenecektir.

1|0
    0|0
  • 2-1 alırız

1|0
    0|0
  • Fatih terimle birşey olmaz 0 çekeriz

1|0
    0|0
  • inşallah kazanacağız. kalbimiz ay yıldızlılarla.

1|0
    0|0
  • 2-1 yener millilerr

1|0
    0|0
  • 1-1 biter

1|0
    0|0
  • Tahminim Türkiye 1-0

1|0
    0|0
  • MS1 dedim