3 ayda nasıl 6 kilo verilir?

3 ayda nasıl 6 kilo veririm neler yapmam lazım? Detaylı anlatır mısınız, teşekkürler.

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• 3 ay gibi bir sürede 6 kg hiç birşey değil çok rahat verirsin. Kalori hesabı yap günlük 1500 kalori civarında beslen üstüne bol su ve biraz spor ile çok çok rahat verirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1 haftada bile vere bilirsin ama sagliksz

0|0
    0|0
    • Şok diyetlerden vs. korkuyorum

• Minnettarım :)

• Yarar canim insallah. :)

Erkekler Ne Diyor 17

• ekmeği kesmen lazım kadında bu kadar işe yararmı bilmiyorum ben abur cubur yemeyerek ve ekmeği tamamiyle ortadan kaldırarak 1 ayda 5 kilo vermiştim. Bir kalori takip sitesine girerek 1 dilim ekmek ile 1 tabak yemeğin kalorisini kıyasla. Ben vakti zamanında bir oturuşta 1 ekmek yiyodum 1 dilim değil bütün :D bir kestim ekmeği bir kilo verdim millet şaşırdı :D tabi tekrar aldım ekmek yemeye başlayınca orası ayrı :D

0|0
    0|0
  • 1) Bol su ic az ye sürekli merdiven cik in cık in cok iyi verirsin :))) en fazla 3 ogun ye aralarda bisey yeme

2) ya da oruc tut aksamlari az ye

3) ya da günde 7 hurma ye ve su ic baska bise yeme
    Tabi sondaki ikisi NEFSİNE hakim olabiliyorsan yaparsin :) ama oruc en iyisi hem NEDSİNE iyi hakim olabiliyorsun yememen gerektigini biliyorsun yersen hem 60 gün fazladan tutman gerekiyor :) ama sen bilcen tabi :)

0|0
    0|0
  • Zayifliyarak verirsin

0|0
    0|0
  • spor ve diyetle

0|0
    0|0
  • namaz kilarak verirsin

0|0
    0|0
  • Bol su , spor ( spordan kastım yürüyüş değil sprint (koşucuların yaptığı çok hızlı koşma) yap, böyle baya koş sonra burundan al ağızdan ver , bol su iç garanti verirsin ben 3 ayda 9 kilo vermiştim. Şimdi gym'e gidiyorum alıyorum.

0|0
    0|0
  • 3 ayda öok rahat 6 kilo verirsin kasmana bile gerek yok spor yap yediklerine biraz dikkat et bitti gitti

0|0
    0|0
  • Porsiyonları azalt fazla yağlı yeme un şeker tuz gibi şeylerden uzak dur

0|0
    0|0
  • ben de metabolızma var ben kılo alamıyorum yesıllık + bıde ekmek yeme ya da yersende yarım ekmek ye fazlaısnı yeme gunde 1 ekmek sana her turlu yeter o zman bak nasıl kılo verıyosun beslenmelerıne dıkkat et yeterlı

0|0
    0|0
  • 3 ayda 6 kilo vermek için nefes alman bile yeterli

0|0
    0|0
  • yemek yemiyerek

0|0
    0|0
  • ayda 2 şer kilodan üç ayda 6 kilo verebilirsin :D

0|0
    0|0
  • 3 ayda 6 kilomuuu. Millet ayda 9 kg veriyo

0|0
    0|0
  • veremezsiinnnn

0|0
    0|0
  • sporsuz 6 kilo verirsin en fazla bir ayda. ben verdim gayet normal..

0|0
    0|0
  • Yediklerine dikkat hedip hergün 1 saat yürürsen

0|0
    0|0
  • iyi beslenme ve biraz sporla 4-5 haftada verebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Canım detofit 21 günlük egzersiz setini al araştır önce içine sinmesi için ama sonuctan memnun kalacaksın

0|0
    0|0
    • Araştırayım ben bir teşekkürler

• Bir ayda 5 kiloda verilir yeterki yediklerine dikkat et ve her gün 1 saate yakın yürüyüş yap

0|0
    0|0
  • Her ay 2 kilo vererek 3 ay sonunda 6 kg verirsin. Gine zehir gibiyim

0|0
    0|0
    • seni zeki şey :P peki thanks

• egzersiz

0|0
    0|0
  • akşam kesinlikle hiç bir şey yememen gerekiyor hızlıca kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • şu anki kilon boyun kaç ona göre anlatabilirim?

0|0
    0|0
    • Kilom 60 boyum 1.65

• ayda 2 kilo rahat verirsin canım günlük kkalori ihtiyacına bak onu geçmemeye çalış şekeri kes derim ben mutlaka günü gününe 40 dk spor yapmaya çalışş

• Tamam canım teşekkürler yardım için :)

• 1 ayda çok rahat verirsin

0|0
    0|0
  • 3 ayda ekmek şeker yağ kısarsan gece yemek yemezsen spor yapıp sağlıklı beslenirsen 6 kiloyu geç 10-12 kilo bile verebilirsin
    ben 1 ayda 8 kilo verebilen bir insanım sende yaparsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...