Yulaf ezmesini nasil yiyosunuz?

Ben dun ilk defa muzla karistirip yedim. Yerken sikinti yoktu ama ertesi sabah midem bulanarak uyandim o tadi geldikce aklima midem bulandi. 1 aydir hergun et tavuk yumurta sut pilav ile beslenirim hic sagliksiz bisey yemedim. Ama hergun sevetek yedigm etleri bile yiyesim gelmedi bugun anlamadim. Bende bugunu cheat day olarak degerlendirdim cikolatalar cipsler felan yanlismi yaptim sizce?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bence yanlış yapmışsın dostum. Şekerden uzak durarak iyi birşey yaptığın bariz belli ancak vucüduna şekeri sokarak gene şeker bağımlılığını arttırmış oldun. Yani artık vücudun daha fazla şeker isticek.
    Sana That Şugar ! filmini/belgeselini izlemeni öneririm.

Birde ek olarak yulaf kepeğini araştır derim. Bu yulaf kepeği ile sağlıklı hamur işine benzer şeyler yapabiliyorsun. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Biraz pahalı ama uzun süre gidiyor.

• Kardesim profesyonel vucutcular bile 3 haftada 1 ayda 1 cheat meal yani hileli ogun yapiyolar. Bunun uzun suren diyete faydasi varmis gercekten. 1 gunluk ara verdim sadece diger gunler tabiki devam edecegim.

• Hocam doğrudur lakin şu var şeker veya karbonhidrat tarzı şeyleri gidip meyveden de alabilirsin. Zaten asıl zararlı olan şeker çikolata , cips gibi içindeki işlenmiş şeyler. Örneğin doyurulmuş yağ (bildiğim kadarıyla hidrojenize yağda olabilir.) ya da işlenmiş şeker. Neyse hocam haklısın belki de iyi yapmışsındır.

Kızlar Ne Diyor 3

• Yogurda katip

0|0
    0|0
  • Yulaf ezmesi insanı tok tutar 3 kaşık yulaf ezmesine 1 bardak ılık süt yarım muz kuru yemişler abartı olmucak şekilde güzel oluyo ben her gün yiyorum 😂 Yogurtlada yiyen varda ben sütü tercih ediyorum

0|0
    0|0
    • Yerken benim icinde sorun olmadi ama ertesi gun ben nasil yemisim bunu dedim icimden :)

• :D saglıklı yani bir sorunu yok sen kendi kendini kötü hisettiriyosun

• İçine fındık kuru kayısı tarçın koyup sütle yiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Agzimizla yiyoruz hadi eyw

0|0
    0|0
  • Bazen yoğurtla yiyorum.
    Bazen de toz haline getirip, yarım litre süt,100 gr yulaf ezmesi (toz halinde) ve 1 muzla karıştırıp içiyorum tadı güzel oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...