Spor yapmak nasil sevilir?

Spor yapmayi hic sevmiyorum cok useniyorum ama kiloluyum ve vucudum kotu yapmak zorundayim nasil yapabilirim siz nasil motivasyon buluyorsunuz nasil seviyorsunuz

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Antremanların her dakikasından nefret ediyordum.
    Fakat kendi kendime 'vazgeçme' dedim.
    "Şimdi sıkıntı çek ve hayatının geri kalanını bir şampiyon olarak yaşa."
    Muhammed Ali

Bu söz beni çok motive ediyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ilk başlarda kendini zorla ve ip atla hem de böyle oynak eğlenceli kopmalı bir müzik aç yanında. sonra yürüyüşe başla. bak koş demiyorum yürüyüş yap. ilk başlarda hamlayacaksın. ama tek başına yürüme evinizin yakınında stadyum filan varsa ora git. bir sürü insan yürüyor bir tane arkadaş bulursun kendine. utanma kendinden insanlara karşı sıcakkanlı davran yanlarından geçerken selam ver bir süre sonra bakmışsın muhabbet yürüyor. oradaki sportif insanlar senin moralini bozmasın. unutma onlar bunu yaparak o hale geldiler. kimse anasının karnından fit çıkmıyor. üşenme bir kilo verdin mi mutlu oluyorsun ve hevesle gitmeye başlıyorsun. sadece ilk adımı at. yoksa hiç yapamazsın. Hadi sana iyi zayıflamalar. Allah sabır versin :)

1|0
    0|0
    • Canimsin ya ayrintili yorumun ilgilenmen icin cook tesekkur ederim uygulayacagim sag olasin

• Rica ederim ne demek :) Aslında insanların böyle şeyler yazması gerekirken heves kırıyorlar takma onları :)

Erkekler Ne Diyor 6

• sen böyle dusunursen 300 kg olmaya mahkumsun

0|0
    0|0
    • Haklisin ama gercekten bir turlu baslayamiyorum belki baslasam devami gelir de:(

• sevmesen sevme ulan!

0|0
    0|0
  • Müzik ve video eşliğinde yap

0|0
    0|0
  • Sağlam bir partner bulursan kendine , o zaman zevkli olabilir.

0|0
    0|0
  • Spor hocasıyım yardımcı olayım

0|0
    0|0
    • Belki de tam olarak napmam gerektigini bilmedigimden motivasyonum yok:(

• Uzar gider ondan özel dedim neyse iyi günler

• Buradan uzamasiyla hicbir farki yok ama pk sen bilirsin

• Yalnız olduğu için sanırım çekilmez oluyor senin için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2