Bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum

arkadaşlar sorum şu şekilde, bir erkeğin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız. davranışları nasıl olur. ayrıca bir erkeğin sizden sıkıldığını nasıl anlarsınız. sıkıldıysa neler yaparsınız

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu anlamak sana kalmış,bak bir erkek olarak sana tavsiyem,mutlaka insanların gözlerinin içine bakmayı ihmal etme,çünkü söz yalan söylesede gözler yalan söylemez.Şunu da unutma bazı erkekler,karşısında ki kızı kandırmayı çok iyi biliyor ve maalesef dürüst erkeklere göre daha da başarılı oluyor.Çünkü çevremde bir kaç kez şahit oldum,gördüm bunu.Dürüst ve hatta baya bir güzel yüzlü,yakışıklı,kişilikli ,kültürlü erkeklerin bazı zamanlar tercih edilmediğini ,oysa ki işin puştluğunu iyi bilen ortalama görünümlü,karşısındakini kandırmasını iyi bilen,onun gözüne şirin gözükmek için yarış atı peşinden koşup,önünde taklalar atanların daha başarılı olduğuna zaman zaman şahit oldum ve karşısındakine ihtiyacı kalmayınca kaldırıp atmasınıda biliriler.Bak sana her şeyden önce şunu deyim,yaşın doğruysa abin sayılırım:Düzgün,samimi ve içten olan insanlardan onun teklifini reddetmişsen asla yarış atı gibi peşinden koşmasını,sana ikinci,üçüncü teklifi yapmasını bekleme,seni etkilemek,gözüne şirin görünmek için tiyatrolar yapmasınıda bekleme.Dediğim gibi bazılarının yaptığı aptallıkları yapan birisi değilsen,gözlerine ve karşındaki davranışlarına bak.Çünkü bazı aptallar 3-5 kelime edebiyata,3-5 kelime cilalı söze tav oluyor ve bayanların geneli bu konuda çok zaaflı,mesela benim asla yapamayacağım şeyler bunlar,kişilik meselesi çünkü,yüzsüzce davranıp sana sülük gibi yapışların yaptıkları davranışı kesinlikle sevgi ifadesi zannetme,çünkü onlar köprüyü geçene kadar eşeğe dayı demesini iyi bilirler.Birde bir erkek senden sıkılıyorsa,bunuda açıkça tavırlarıyla belli eder,ne biliyim bir şekilde kaçar.Onu tespit etmekte zor değil...

0|0
    0|0
    • peki kaçıyorsa ne yapmalıyım, bir yıllık bir ilişkim var, artık eskisi kadar heyecanı kalmadı.. ciddiyiz. ve onun iyi biri olduğuna inanıyorum.

• Eğer gerçekten kaçtığına inanıyorsan onun seninle ilgilenmesi için biraz çaba sarfet.Eğer ki gerçekten karşındaki kişi seni seviyorsa,senin ona karşı olan ilgine karşılık verecektir.

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

• bunu davranıslarına göre çok kolay bir sekilde anlayabilirsin bize sormana gerek bir sey degil

0|0
    0|0
  • Diğer insanlara davrandıgından daha farklı davranır ve ilgi gösterir sıkıldıgını ise bunun tam tersini yaptıgı zaman anlarsın

0|0
    0|0
  • Zaman gösterir verdiği değeri fedakarlıkları görürsün göstermiyosa öylesine davranıyosa sevmiyordur zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...