Dalga sorfu ulkemizde Alanyada yapilabiliyormus.Fakat ne zaman nasil nerde ogrenilir?Uygun mevsim nedir?

Ulkemizde dalga sorfu icin uygun mevsim, yer nedir?Nasil ogrenecegim tam olarak?Zor mudur?Ne kadar surer?Yazin ogrenilebilir mi?Bilgisi olanlar sorularima cevap verirlerse sevinirim.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• rüzgar sörfü bilsek o bile karda :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Alanya'da mı? Hiç duymadım alanya rüzgar almaz ki fazla en azından yaz aylarında. Çeşme taraflarında yapıldığını biliyor alaçatıda.

0|0
    0|0
    • Ruzgar sorfu degil dalga sorfunden bahsediyorum.Karadeniz ve Akdenizde yapilabiliyormus

• Yazin yapilamaz ama degil mi maalesef.Temmuz Agustosta falan.Dalga cok olmaz maalesef galiba?

• Açıkçası ben pek bir dalga görmedim orada yani yapılsa bile zevk vereceğini zannetmiyorum pek fazla. Amerika da okyanusta adamlar 2 metrelik dalga ile yapıyorlar. Burada olsa olsa 10 cm olur dalga.

• Çeşmede bence rüzgâr sorfu yapılabilir

0|0
    0|0
    • Ben dalga sorfu yapmak istiyorum :(

Kızlar Ne Diyor 1

• insanlar nelerle ugrasiyor yarabbim

0|0
    1|1
    • Ugrasilmayacak birsey mi ne alaka.Sacmalama.Garip birsey de degil.Ne soralim "Bilmemne burcu erkekleri soylemidir boyle midir nasildir" diye mi?

• Sorf yapmak istemenin nesi garip.Gereksiz seylerle ugrasmiyorum en azindan

• kaybol ya

Yükleniyor...