Aziz Yıldırım'ın transferler konusundaki tavrını doğru buluyor musunuz?

Gökhan Gönül yaptığı açıklamada "Başkan bir telefon edip, sen bizim evladımız dese iş bitecekti"

http://www.milliyet.com.tr/bir-telefon-yeterdi-fenerbahce-2260083-skorerhaber/

Aziz Yıldırım'ın oyuncuları kamuoyu önünde yermesi ve onları suçlaması doğru muydu?
Herkes suçlu. Caner suçlu, Gökhan suçlu, RVP suçlu, Diego kötü, Hoca kötü, basın kötü. Herkes kötü.
UEFA'dan mali disiplin uyarısıyla harcamalar kısılacakmış. İyi de bu mali tabloya bizi kim getirdi?

Başkan özeleştiri yapmalı mı yoksa bu yol iyi midir?

• Evet
    31% (10)45% (37)41% (47)Oy Ver
  • Hayır
    69% (22)55% (46)59% (68)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
4|27

En İyi Kız Görüşü

• Aziz yildirim gitsin artik su basimizdan vaallahi caner gitti gokhan gitti.

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• pkk türkiyede neyse aziz yıldırım denilen adam türk sporunun içinde odur fazlası var eksiği yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yildirimin hep yaptığı birşey bu.. kaba saba saygisiz bir adam zaten.. fatura bubdefa futbolculara kesildi haklimi belki ama yolu bu değil

0|2
    0|0
  • Pavalı köpekler.. 😄
    Yok yok. Aziz Yıldırım dediyse doğrudur.

0|2
    0|0
  • aziz başkani yedirmeyiz :)))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Evet yapmalı suçu başkalavında avamak yevine hatanın kendinden kaynaklandığını kabullenmeli ve avtık takımı daha kötü hale getivmeden bir an önce yönetimden çekilmeli, yönetime geldiği günden bu yana Fenerbahçe teknik kadvosu olsun ekibi olsun altyapısı olsun başavısızlıktan başavısızlığa koşuyov.
    önce alex sonva canev ardından diğevlevi, tek hata kendinde olmasına vağmen başavısızlığı başkalavında avamak yevine özeleştivi yapıp istifasını vevip yönetimden çekilmeli
    yeter artık fenerbaçe taraftarı olarak illalah dedik
    ben takımı bıvakıyovum desin gitsin avtık...

0|1
    0|0
    • Aziz yıldırımın geldiği durumu Erdoğana benzetiyorum oda suçu başkalarına atıyor tek başına iktidar olan kendi değilmiş gibi başkalarını suçluyor...

• Gücün yan etkileri bunlar.
      Bu arada peltekliği de komik hicvetmişsiniz.

• kesinlikle bu yüzden bir kişi belli bir süreden sonra tadında bırakmalı Ali şen bu konuda oldukça başarılıydı zamanında görevinden ayrıldı ve adaylağını koymadı
      evet biraz mizah katmak istedim içerisine beğenmenize sevindim.

• Aziz Yıldırımın temel sorunu bu başarısızlıkları hep birilerine mal ediyor..
    Galatasaraya yenildigi kupa finalindede öyle
    cıkıp desene takım olarak kötü oynadık
    ayrıca Türkiye dışında hiçbir ülkede başkanlar bu kadar konuşmuyor futbolda
    Gittin Futbol Direktörü getirdin nerede hani adamı sezon başı yere göge sıgdıramayanlar şimdi adamın adını anmıyorlar..

Vel hasılı Fener Yönetimi degişmeli..
    bir Galatasaraylı olarak bunu düşünüyorum..

0|1
    0|0
  • koltuğa yapışanlar nedense herşeyin doğrusu benim diyor

0|1
    0|0
  • RVP'den çok umutluydum ama hayal kırıklığı yaşattı, Caner konusunda kimse Fenerbahce den büyük değil 2 yıl şampiyon yapmış mış sanki sow, webo, emenike, emre volkan bunlar oynamadı caner konusunda haklı
    Gökhan a gelecek olursak kim doğru diyo bilmiyoruz gökhan in sözlerine göre o haklı yildrimdan dinlesek o haklı
    Diego konusunda bu takımda işi yok
    Fenerin en büyük hatası RVP ye güvenip Sow gibi bir oyuncuyu göndermesi oldu bence
    Mali tabloya gelince sadece kıst var yani UEFA diyorki giderin gelirini aşmayacak burda çok kötü bir durum yok, ne kazaniyorsan onu harca diyo bence olması gereken de bu zaten

0|0
    0|0
  • O bir egoist kişi.
    Gitsin artık lütfen ya

0|1
    0|0
  • Bir fenerli olarak, geldiği ilk günden beri nefret ediyorum.. Her geçen gün de takımdan soğuyorum. Defolup gitse de kurtulsak.

0|1
    0|0
  • Aziz Yıldırımın kendisi yanlış zaten.

0|1
    0|0
  • Aziz bir insaninn kendisini aşırı hırsıyla nasıl dibe çekebileceğinin en büyük örneği. Bunu görünce dursuna bile sukrediyorum. Fenerlilere Allah sabir versin.

0|1
    0|0
  • aziz ve özeleştiri ehehe :D

Bütün dünya yanlış yapabilir, hatalı olabilir ama aziz büyük başkan hata yapmaz. O hep haklıdır :)

0|1
    0|0
  • fenere geldiğinde ismi cismi yoktu 1 oyla seçildi sonra kendi malı gibi kullanı camiayı

0|1
    0|0
  • Bir Galatasarayli olarak doğru buluyorum aynen devam etsin aziz olduğu sürece biz 5. Yıldızı da yine ilk takarız :D

0|1
    0|0
  • bir galatasarayli olarak aziz baskandan memnunum 😉

0|1
    0|0
  • Kafası karışık biraz herhalde...

0|1
    0|0
  • fenerin belası oldu adam

0|1
    0|0
  • Dayi oyle bir soru aciklama yapmisinki
    Soruyu okuyunca hayir diyorum
    aciklamayi okuyunca evet diyorum

0|1
    0|0
  • Doğru buluyorum. Aziz yıldırım böyle devam etsin ki şampiyon olmasınlar :D

0|1
    0|0
    • Hahaha.
      Ben öyle düşünmüyorum. Fenerbahçe iyi olsun ki Galatasaray da Beşiktaş da ona yetişmek için daha iyi olsunlar.

• Diğerlerinin kötü olması Bayern Munich'i etkiliyor mu :)

• aziz devam etsin çok güzel

0|1
    0|0
  • Yanlış buluyorum

0|1
    0|0
  • Bu adam fenerin başında hep kalsın :D Biz Galatasaraylılar olarak çok istiyoruz :d

0|1
    0|0
  • Adam takımı dağıttı attı ya.

0|1
    0|0
  • Her şeyi ben bilirim mantığı yanlış

0|1
    0|0
  • Yanlış yapıyor ama para varya illa birini alırım diyor

0|0
    0|0
  • Tabiki dogru fenere oyuncu lazim degil

0|0
    0|0
  • azizi gidici gibi

0|0
    0|0
  • Evet dedim ama öz eleştiri yapmasına evet dedim yoksa gidilen yol yol değil yani

0|0
    0|0
  • Gitsin bu adam artık güzide klübümüzden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...