Kick boksa baslamak istiyorum ama?

Kick boksa baslamak istiyorum ama ben dişlerimi cok onemsiyorum ve bu yuzden agzima yumruk yemek istemem kick boksa gidecegim zaman ringde dovusmek zorunlu mu? Ve dişlerime herhangi zarar vericek baska antreman gibi şeyler varmi? Bilgilendirirseniz sevinirim?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Ringe hemen cikarmiyorlar zaten 2 3 ay suruyor teknik ogrenmen. Dislerini kiracak kadar sert maclara cikarsanda dislik kullaniyorsun mecburi. Sadece kendini savunma amacli ogrenmek istiyorsan hocayla konusabilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• salsa dansina baslamak istiyorum ama? salsa dansina baslamak istiyorum ama ben ayaklarimi cok onemsiyorum ve bu yezden ayagima ayak yemek istemem salsa dansina gidecegim zaman ringde dans etmek zorunlu mu? ve ayaklarimi herhangi zarar vericek baska antreman gibi seyler varmi? bilgilendirirseniz sevinirim?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yooo sadece egıtım albılırsın canım ringe cıkmaya gerek yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kesinlikle zorunlu değil ve ringe çıkınca da antrenmanda sparring yapılır ve sert vurulmaz hiç bir şekilde kafan rahat olsun

0|0
    0|0
  • Yok sıkıntı olmaz korumalı tak.
    Bende ilk gunlerde yüzüme tekme yemiştim
    2 saniye gözümun onu karıncalaştı anasını satim

0|0
    0|0
  • Kick boksta zaten başlık takıyorlar kendi ringlerinde takıyorlar mı bilmiyorum ama müsabakalarda takıyorlar Onu geçtim ağızlık takarsın iş biter 5-10 Lira'ya falan satıyorlar.

0|0
    0|0
  • Sen başlama

0|0
    0|0
Yükleniyor...