Hayatınızda olmasını istediğiniz kadını nasıl tanımlarsınız?

3 cümleyle hayatınızda olmasını istediğiniz kadını nasıl tanımlarsınız? Bu sorum erkeklere gelsin

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• 3 kelime ile tanımlayamam. Kadınlar 3 kelime içine sığabilecek kadar basit varlıklar değillerdir. Hadi biz erkekler basitiz : ), ama kadınlar asla değiller..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Öyle bi çıksın ki karşıma ''Her baktığımda ilk defa görüyormuşum gibi, az kalsın ölüyormuşum gibi'' ... Sözünün ardından en önemlisi "dürüst" olması lazım.Açık sözlü olmalı, sevmediği şey "özelliğim" dahi olsa belirtmeli, kırılmasın, ayıp olur vs. şeyleri geçicek...He birde ön yargılardan kurtulmalı her kişiyi aynı kefeye koymamalı, insanlara güvenmeyi bilmeli.Demek ki neymiş:"3 cümleyle anlatılmayacak kadar uzunmuş"...

0|0
    0|0
  • 90

60

90

1|2
    1|0
  • bana göre değişir insan belli dönemlerde farklı farklı şeyler ister bazen dolgun göğüsler dolgun kalça ve güzel bacaklar ister bazen sadece güzel bir göz ve sıcak bir gülümseme ister yada ben böyle dengesizmdir bilemedim şimdi.Ama en çok güzel bir göz sıcak bir gülümseme istiyorum fakat kızlardan pek te bulamıyorum böyle birşey hep yalan gülmeler yapmacık bakışlar :) çok çektim bu konuda hatta ergenlikte çektiğim için kadınlara karşı inanılmaz bir güvensizlik yaşıyorum :D

0|0
    0|0
  • Beyaz Tenli, kızıl saçlı, Balık etli, birde huzur versin.

0|0
    0|0
  • Tek kelime "Biz" ona her baktığımda dünyadan kopabilmek onu her hücresiyle yaşabilmek,gülüşüyle mutlu edebilen ağladığında kahreden değer gösterip değerin karşılığını alabiliceğimdir kadınım.

1|0
    0|0
  • kültürlü, seksi,anlayışlı

0|0
    0|0
  • Saygılı

Alışverişi sevmeyen

Çok güzel olmayan.

0|0
    0|0
  • asik ,esprili ve zeki

0|0
    0|0
  • üç cümleyle anlatamayacağım kadınlar tercihimdir saygılar

1|1
    1|0
  • sonsuza kadar benm olacak benden vazgeçmeyecek biri olsun

0|0
    0|0
  • benim olsun sadece benim olsun.

0|0
    0|0
  • soğuk,ruhsuz hatta mümkünse ölü olsun...

0|0
    0|0
  • kumral + zeki Yeterlidir

0|0
    0|0
  • zeki masum bakımlı

0|0
    0|0
  • 85-64-85 olması tercihim :D

0|0
    0|0
  • 3 G

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 160 boylarında, kısacık platin saçlı, çok çok zayıf, gözlüklü, bıcır bıcır bir tip istiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...