Kapat

Hoşlandığım çocuk benim hakkımda ne düşünüyordur sizce?

sınıfta hoşlandığım bir cocuk var biraz utangaç ama.Sınıfta herkesle konuşuyor bir tek benimle konuşmuyo sadece günaydın diyo bir de gülümsüyor.Sizce benim hakkımda ne düşünüyodur

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• bu bilgiye göre şunlar çıkıyor bence.

ya sevgilisi var. sana karşı yakın davranmıyor.

ya senden hoşlanıyor ve aşırı utangaç senin yanında tutukluluk yapıyor ve konuşmuyor. bundan dolayı seninle konuşamıyor

0|0
    0|0
    • sevgilisi yok hatta kuzenim hocaya anlatmış ondan hoşlandıgımı o da demişki o çocuk kimseye bakmaz

• son kararım bu ..

• ben bile senin kadar emin olamıyorum keşke olabilsem

• Derste ona dalmış gibi bak, daha sonra o sana baktığında utanmış gibi davran. Gülüyorsa hoşlanma ihtimali var. :D

0|0
    0|0
  • hoşlanıyordur :DD

0|0
    0|0
  • sana kabaran bişeyler var pampa :)

0|0
    0|0
  • konuşulmaması gerekn kız diye düşünüyor sanırım:D

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey düşündüğünü zannetmiyorum. Kesin bir sevgilisi vardır zaten. Ben sadece günaydın dediğim kızlarla alakalı bir şey düşünseydim çünküm düşerdi.

0|0
    0|0
    • sevgilisi yok sadece benimle konuşmuyo diğer herkesle konuşuyo bende onunla konuşmuyorum ama bakışıyoruz bu kadar mesela o gün geldi yanıma oturdu

• sen daha farklı açıdan bakıyosun

• Sende çok hayalperestsin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Peki nasıl bir tahminde bulunalım ?

Herkes herkese günaydın der öyle değil mi ?

Başka örnekler vermen gerek.

0|0
    0|0
    • şöyleki tamam herkes herkese günaydın der ama herkesle konuşuyor bir tek benimle konuşmuyo ben sonuçta sınıf arkadaşıyım.Sadece bakıp gülümsüyor.Mesela sınıfta benimle ilgili birşey oldugunda herkes düşüncelerini söylerken o susuyo

Yükleniyor...