Kızların/erkeklerin bir erkekte/kızda ilk baktığı yerler nereler?

Kızların/erkeklerin bir erkekte/kızda ilk baktığı yerler nereler ( el , diş , saç ..... ) ?

Hadi bakalım ... Eğlence amaçlı sorulmuştur geniş düşünün :D

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Bence en önce dişe bakılması gerekir sigara içiyor mu ve ya dişlerini fırçalıyor mu hepsini tek bakışta çözerim :)

0|0
    0|0
    • dişleri beyaz ve baby face ? yaşı 18 ama 16 gösteriyor ?

• hmm pardon o zaman. Ayrıca bunun iyi bir özellik olduğunu düşünüyorum bende 18 im ama 15 diyolar bide beni düşün

• Kızlar arasında aslında çokça görülüyor bu olay :) Üni.ye giden bir kızı 3. sınıfa gidiyor sandığım zamanlar oldu :D

• Ben erkeğin ayakkabılarına bakıyorum sonra da dudaklarına bakıyorum. Artık devir değişti gözler anca götün aynası

1|1
    0|2
    • adamın ayakkabısı eski ama pis değil ? İlla her sene modaya uymalı mı ?=

• olur . alırız aman aslında bır yerde ısın sakası aşk olunca gözün irşey görmez :D

• ama dışını beğenmediğin birşeyin içini merak etmezsin ki :) aşk için de dış görünüş vazgeçilmez işin şakası ; güzel sayılmayacak o kadar çok kıza aşık oldum ki ... :D

• sac giyim...

0|0
    0|0
  • Fiziksel olarak dudaklari

0|0
    0|0
  • ben tırnaklarına bakarım, ayakkabılarına temiz olmalı, dişlerde önemli, kıyafetlerine bakarım, bir de göbek takıntım var

0|0
    0|0
  • Gözleri.Konuşuyorsa dişleri,yakınımdaysa elleri.

0|0
    0|0
  • Gözleri ve gülüşü

0|0
    0|0
  • döşüne bakardım kıllı mı diye :DDD

0|0
    0|0
    • Kıllı olursa mı iyi kılsız olursa mı ?=

• İnşallah hayırlısını bulursun ve şu kız hemen gelir :))))) ama ben hala sap :D

• Kızların dikkat etmesi gereken tek sorun ; erkeğin delikanlı mı yoksa p*ç mi olduğunu anlamak .) Genelde anlayamadıkları için üzülüyorsunuz. Sen iyi olanı bulabilmek için bekle :)) ( ister misin biz gerçek hayatta tanışalım )) off fena tesadüf olur :D : D

• Gözleri diyorum ben .

0|0
    0|0
    • Şu nasıl ? Kıvanç karşında ama kör.. Yine de sevgilisi olur musun ?

• Sorunun amacından çıkmışsın bu söylediğinle.

• Giren çıkan yok :) sadece dış görünüşe mi yoksa iç güzelliğe mi takılıyorsun diye sordum

• giyiniş .gülümseyiş.

0|0
    0|0
  • dişe bakarm ilk :D

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler çok kıskanç beyin yokki salaklarda

0|0
    0|1
  • ben önce burnuna bakarım. sonra sırayla dişler, eller, tırnakların temizliği, kaşların duruşu-biçimi dudaklar ve kulaklar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bıyıklarına bakarım, hele bir de makyajla kapatmaya çalışmışsa daha çok bakarım.

:))

0|0
    0|0
  • gözleri ve bu aralar ayakları nedendir bilmiyorum

0|0
    0|0
    • :D ouww kardeş ayak nerden çıktı :d bel , bacak gibi şeyleri anlarım da :D

• insan olsun yeter be bilader.

0|0
    0|0
    • Nefes alsın yeter :d meslek lisesi çıkışlı mısın :)

• Eyvallah :D o zaman helal süt emmiş iyi aile kızı istiyorsun sen :D aslında her erkek böyle birini ister ama zamanları değişiktir :D ;İnşallah hayırlı birini buluruz diyelim :D

• inşaallah bakalım :)

• yüzü ve saçları :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...