Yeni aldığım babet ayağımın arkasını çok acıtıyor ve su topladı ayağımın arka tarafı ne yapabilirim?

gidip paraya kiydm en rahatndan en pahalsni aldm,cok yumusak ici ama gelin gorunki ayagmi cok acitiyo,bu babet olayina cözümunuz var mi kizlar yardmci olun lutfen

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben ayakkabıcıda calıstım uzun sure bızım sattıgımız babetlerde de oluyo aslında her babette oluyo ılk gıydıgınde ınce corapla gıyıcen sımdı sen ayakkabının arkasını cekıcle bı guzel döv hem hırsına al hem ayakkabı yumusasın :) ınce corapsız gıyme ayagın alısasıya kadar

1|1
    0|0
    • Bu en doğru yorum ve uygulama, dikişin potu sürttüğünde yara yapar. Tek çözümü ufak çekiçle içten dikişi döverek düzleştirmek

• Ben senelerımı verdım bu ıse bırakda doru olsun :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Hahaha :)) kusura bakma kendimi tutamadım siz kızlar paranızla acı çekmeye niye bukadar bayılıyorsunuz anlamıyorum :)) tek çağre giymiyiceksin o babetleri topuğunada evde bephanten sür ayakkabı giyiceğinde de yara bandı yapıştır ama ben yinede giyicem dersen ilerliyen zamanlarda belki kalıbı esnerde rahat rahat giyersin ama baya acı çekmen gerekiyo bunun için :))

0|0
    0|0
  • bence o ayakkabıyı ya gerj götur ya da at çöpe.unutmakı kendjnj mutlu etmek jçjn paraya kıyıp aldın.kendjnj kotu hjsedjyorsan mutlu hjsedblmek jcjn kullanmaman daha makbul

0|0
    0|0
  • babetin de pahalısı mı var :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• götür aldıgın yere kalıba koysunlar genişler biraz rahatlarsın

0|1
    0|1
  • bu, babetlerı sevmeyen erkeklerin tüm kızlarda etkisini gösteren bir laneti galiba...

0|0
    0|0
  • pamuk koy..

0|0
    0|0
  • arkasını çekiçle döv

0|0
    0|0
  • aynen ya bende yeni bir babet aldım ilk başta acıtmıyordu biraz yol yürüyünce arkaları acıtttı :((

0|0
    0|0
  • bi daha babet alma

0|0
    0|0
Yükleniyor...