Koşmayı çok seviyorum, atletizmle uğraşmak istiyorum nereden ve nasıl başlamalıyım?

Koşmayı çok seviyorum, atletizmle uğraşmak istiyorum nereden ve nasıl başlamalıyım? 18 yaşındayım.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• her gün sabah yürüyüş yap. 1-2 hafta sonra bacakların alışınca hafiften koşmaya başla. sonra onu da hızlandır. ama bak her gün diyorum ben. okullardaki antrenmanlar haftada 2-3 kez yapılıyor. sen böyle yaparsan normal koşuculara yetişebilme imkanın olur. İyi şanslar. inşallah başarılı olursun.

0|1
    0|0
    • Nereye başvurabilirim

• üzgünüm bununla ilgili herhangi bir bilgim yok. ama oturduğun il ya da ilçedeki belediyeye bir danış mesela en küçük ilçelerde bile sporla ilgili bir kurum oluyor. etrafını araştır. okuduğun okulun hocasıyla konuş. benim bildiğim bir sporculara kart veriyorlar kimlik kartı gibi sporcu olduğuna dair. eğer üniversiteye gidersen oradaki dekana filan danış genelde üniversitelerde takımlar oluyor seni ona alır.

En İyi Erkek Görüşü

• git arastir bize sorma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Başlama kanks

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende koşmayı severim maraton birinciliğim bile var ama ilkokulda :D Nereden başlayacağını da buradan öğrenemezsin araştırmalısın..

0|0
    0|0
  • Lan bu modlar ne çok Bjk koruyır ya soru sor Bjk varise prokovatif seveyim böyle işi böyle işmi oluyor Bjk hakkında sormuyalım mı soru bunu mu istiyorsunuz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...