Tekrar kilo alsam yüzüm toplanır mı?

Arkadaşlar ben 2 hafta içinde 5 6 kilo verdim.yüzüm mafoldu.inanın inthar aşamasındayım.dışarı çıkamyrum ya .yaşım 22.daha ya kilo verdğm için yüzüm sarktı resmen.burun kenarlarından aşağya indi.cildim inceldi çok kurudu.ağız tarafım çukurda kaldı.ya yüzüm 30lu yaşları gösteryr ya.tek umudum tekrar kilo alıp yanaklarımın toplanması ve gerçekleşmesi .bu durumu yaşayan varmı.tekrar kilo alsam gergin olup toplanırmı

Güncellemeler:
Stresten kilo verdim.ya lutfen dalga gecmeyin

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• kilo vermekten degildir o strestendir...

kilo vermen degil yani sorunun

0|0
    0|0
    • e peki nasıl düzelcek

• geçer zamanla... sakız cigne bol bol uyu...

• offff

Erkekler Ne Diyor 7

• 2 haftada nasıl öyle kilo verdin kontrollü şekilde vermem gerekirdi

0|0
    0|0
  • Aynı sorun bendede var kilo alıp verdim yuzum çöktü gözlerim kaydı gulusum değişti birden tekrar aldam verdiğim kiloları yuzm toplanırmi eski haline donermi arkadaşlar bide sen nahaptin duzeldinmi kilo alınca tekrar? Yorumlarınizi bekliyorumm

0|0
    0|0
  • saçma sapan diyetlerle kilo verirseniz olacağı bu sen kilo değil kas kaybetmişsin güzelim tekrar kilo al düzelir bir daha spor yaparak kilo ver yoksa gene aynı olur

0|0
    0|0
    • Yani duzelir demi ya.

• düzelir olayın nasıl olduğunu anlattım ve nasıl düzeleciğinide anlattım

• anladım tsk ederim

• bir spor salonunda fitness hocasına danış derim ben...

0|0
    0|0
  • Ne yaptın toparlayabildinmi yüzünü?

0|0
    0|0

• Sana kisaca yuzsuz kiz diyebilirmiyiz

0|0
    2|0
  • evet hemen abur cubur yee kılo al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne yaptın sen ya sen o dediğin kiloyu 2 ayda vermistim ben hicte bir yerim sarkmadı yüzünü soğuk suyla yıka şok yap buz falan koy kan dolaşımı hızlansın kilo almana ve vermene gerek yok spora devam etsen yeter verceğin kadar vermişsin diyeti bırak kendiliğinden toparlarsın merak etme birden kilo verince vucut neye uğrayacağını şaşırmış:(

0|0
    0|0
    • ya inanşu anağlamaklı yazıyorum stresten verdim ben.. kilo ile geri geleceğini bilsem hemen alrım ya spor yapcam ama yüzüm ne alaka ki

• peki sağol

• önemli değil sende sağol

• Kilo al ve yüz sıkılaştırma egzersizleri yap.Şunları da bir izle link link

0|0
    0|0
    • Kilo alirsam olur demi

• işlah ya:sssss

• pardon ya inşallah

• Hangi diyet programını kullandın acaba? 2 hafta içinde birden kilo vermen sağlıksız olmuş keşke dengeli yapsaydın bir diyetisyene danış veya bol bol abur cubur tüket

0|0
    0|0
  • herkes sıfır beden olmak zorunda degl her sıfır bedende güzel durmadan ye al o kiloları

0|0
    0|0
  • yoğun kas kaybı yaşadın muhtemelen. spor yap.

0|0
    0|0
    • Galiba ya.

• tabi kilo alırsan da toparlar

• peki teşkkür ederim

Yükleniyor...