Basketbol sever varmı?

bu sene muratbey uşak sportifi nasıl buldunuz ozan bulkaz nasıl bir hoca sizce

Güncellemeler:
güncelll

0|2
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ozan hoca karakteri gereği sevdiğim bir hoca. Zaten bildiğim kadarıyla da 10-11 senedir Uşak'ın başında. Bu sezon harikalar yarattılar. Özellikle Uşak evinde İstanbul takımlarına kök söktürdü ama muhtemelen önümüzdeki sezonlarda klasik tüm Türk takımlarında olacağı gibi 7-8 oyuncu gidecek ve yerlerine başkaları gelecek. Avrupa ve özellikle de Türkiye ne yazık ki klasikleşmiş bir hamle bu. Yine Ozan Bulkaz'a dönersek, iyi bir koç, heyecanlı bir koç, teknik faule yakın bir koç, dar rotasyonu ve düşük bütçeli takımı iyi yönetiyor ama son toplara kalan maçlarda o istenilen set hücumunu her zaman çizemiyor gibi geliyor. Bütün bunlara rağmen en başta da söylediğim gibi karakteri ile Türkiye basketbolu için önemli bir yeri var.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• basketbolu severim takip te ederim, uşak sportif daha yeni yeni isminden söz ettiriyor play offa kaldı ki hele ki beşiktaşın play out kaldığı bir sezonda iyi başarı bu bence, ama sınırıl kısıtlı bir kadro... akşam ki maçı izledin mi fener efes :D

1|0
    0|0
    • yok uşağımın maçı oömadıgısürece izlemem hele bizi playofta yenen fenerin maçını asla izleemem :-)

• aman allah korusun :-)

• he ya haklısın valla bende düşündüm bir an hakverdim sana :D

• Ozan Bulkq kendi çapında başarılı bir hoca. Uşak sportif de açıkcası bütçesine baktıgımız zaman bu takım düşmemeye oynar dedirtiyordu fakat müthiş bir iş başarıp play off lara dahil oldu. Gayet başarılı bir sesone geçirdi. Siyahi oyuncuları iyi buluyorlar. Geçen senelerde Justin Carter efsane oynuyordu
    Gerci simdi cine gitti. Son olarak Uşak belli bir kapasiteye sahip ve bence en fazla. yapabilecegi sey top 8.

1|0
    0|0
  • basketbol sevilmezmi

1|0
    0|0
  • buraya uşağın reklamını yapmak içinmi üye oldun sen?

1|0
    0|0
  • Ben severim ha NBA ha Fenerbahçe 2 side aynı şey.

1|0
    0|0
  • Severim sen peki

1|0
    0|0
  • Bir KARŞIYAKA lı olarak Ozan hoca iyi ama ,
    bir deplasman yasağımızı bitirseler gelsek özlemiştir Uşaklılar bizi😁

0|0
    0|0
    • hemde nasıl özledik biliyonmu sennn kafkaf gelsede yensek diye bakıyoruz futbolda bal ligine bekliyoruz sizi

• Severiz

1|0
    0|0
  • ben severim.

1|0
    0|0
  • Uşak sportif mi 😂 o ne la 😂

1|0
    0|0
    • malesefki uşak spor olark kullanamıyoruz borçlardan dolayı

• evet iyi takım bellikki takip etmiyosun

• Valla maçlarını pek izlemiyorum ama ntv sporda altyazilarda çok görüyorum 😂😂😂

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• severim ama oynayamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...