Bu hareketin açıklamasını yapabilecek bir babayiğit(!) aranıyor:D

Çocuk normalde yüzüme bakmaz, görmezden geliiiirrr,kafasını çevirirrrr (benden hoşlandığını söylediler arkadaşları o gündür kaçıyor) Dedim sevmiyor herhalde ilgisiz umursamıyor beni. Ama bugün derste uyuyordum. Yani kafamı sıraya koyup gözlerimi kapatıp vakit geçiriyordum falan işte. Hoşlandığım çocukta "beyler sessiz olun uyuyanlar var." dedi. Sonra kafamı hemen kaldırmadam biraz bekledim. Sonra yavaşça kafamı kaldırdım ve benden başka uyuyan olmadığını gördüm. Amaç? Neden böyle bir laf etti şimdi?

Güncellemeler:
Bakın anlamadınız siz beni. Normalde bucak bucak kaçıyor bu çocuk. Neden böyle bir espiri yapma gereği duydu? Dalga geçiyormuş gibi hissettim. Kötü oldum o yüzden sordum

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• ilgi cekmeye calisiyo ve senin onu fark etmeni sagladi anliyicagin senle konusup tanismaya calisiyo bunun icinde neden lazim eger sen cevap verseydin o sir bir ilerleme olurdu ama simdi cocugun ilerki taktiklerini yakalamay calisicaksin ve guzel kizsan yuzune bakmiyosan o yone bile hatta bakmiyosa kesin sana karsi ilgisi vardir neden diye sorucaksin senle ilgilendigini anlama diye bakmiyodur anliyicagin arkadas ortaminda ne kadar konuskan olsada hoslanigi kizin yaninda utangac ama biraz olay anlat bu kadarla tam anlamiylada bir sey soyleyemem.

1|0
    0|0
    • Peki sana birkaç olay anlatacağım o halde. Mesela onun benden hoşlandığını daha bilmediğim zamanlar sürekli etrafımda dolanırdı ama benimle konuşmazdı. Kitabım onda kalmış bana kendisi bile geri veremiyordu. Başkasına al sen ver falan diyordu. Uzaktan bakışlarını, gülümsemelerini yakaladım kaç defa. Ama hoşlandığını öğrendim ve o benden uzaklaştı kaçtı hep. Karşılaşıyorduk boş boş sağa sola bakıyordu bana bakmamak için. Genel olarak artık beni sallamıyordu bana göre.

• ekledi o beni. Ben kabul ettim ama yazmadı daha:D

• hehehehehehe atik cocuk bekliyiceksin ama biraz cesaret vermen lazizm cocuga karsi bir seyler hissetigini anlastirman lazim ne tepki alacagini bilmiyo cunku :D

Erkekler Ne Diyor 10

• çocuk senden hoşlanıyor ama çekiniyor sana açılmaktan arkadaşlarında olayı söyleyince iyice utanmaya başladı ve çekiniyor ters tepki verirsin diye :)

1|0
    0|0
  • sana deli gibi asik! hemen evlenin

1|0
    0|0
    • ama böyle dalga geçmen için sormadım ben bunu

• guzel kardesim biz de ogrenci olduk sinif icinde herkes herkese takilabilir dalga gecebilir bu illa ki hoslaniyormus bilmem neymis anlamina gelmez. sen ondan hoslandigin icin bir an boyle dusunmussun kafani boyle seylerle yorma derim ben

• ama arkadaşları gelip bana onun benden hoşlandığını söylediler. Ayrıca bakışmalar, gülüşmeler vardı arada. Evet senin söylediklerinde haklılık payı tabikide var. O beni görünce sırf bana bakmamak için sağına soluna bakan biri yani beni hem yok sayıyor hem bu? ne böyle ya

• Tam ışte cevap verdim ya sevmiyorsa dalga geçmek için seviyosa da o zaman artk kaçmayı bırakmıştır belki

0|0
    0|0
    • ama uyudum sanıyordu. Yani duymadığımı düşünüyordu. Ve hala kaçıyor beni görünce bir halleniyor nereye bakacağını bilemiyor

• Uyumadgini biliyomstr o kards cekingendr o acilamiydr yklasamiydr

• ergensiniz çünkü bir amaç olmasına gerek yok

0|0
    0|0
  • seni seviyor ve seni önemsiyor bide lafda vurmuş olabilir

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsa dalga geçmek için seviyosa belli etmek için

0|0
    0|0
  • aşık o sana aşık

0|0
    0|0
  • Uyu diye etmiştir herhalde. Öküz altında buzağa aramamak lazım di mi

0|0
    0|0
  • ne komik insanlarsınız :D

0|0
    0|0
    • Bir an önce yaşlanıp torunlarıma süphaneke'yi ezberletmek istiyorum. Yaşam amacım bu.

• espri yapmış espri. bu kadar basit şeylerde de mesaj aramayın bir zahmet.

0|0
    0|0
    • evet espiri yaptığını anlıyorum. Ama normalde benden bucak bucak kaçıyor. Hani yüzüme bakmıyor. Neden böyle bir espiri yapıyor?

• biliyorum değişmeyeceğini:D

• derin anlamlar yükleme diye diyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana değer veriyor. Seninle ilgilenmemesinin sebebide utanmış olabilir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...