Doğruluk mu cesaret mi oyununda unutmadığınız bir anınız var mı?

herhalde bu oyunu oynamayan yoktur. diğer adı kalem veya şişe çevirme. ilk okuldayken 5 arkadaş bu oyunu oynarken birbirimize sorduğumuz soruların sonucunda ben hariç 4ününde aynı çocuktan hoşlanbdığını öğrenmiştik. o anı hiç unutamıyorum traji komikti. aralarında tam bir hayal kırıklığı oldu. 4 yakın arkadaş arasına bir soğukluk girmişti o günden sonra tek ortak arkadaşları bendim. sonunda çocukta hiç biriyle çıkmadı :))) sizinde var mı bu oyunla ilgili bir hikayeniz?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Biz oynarken bir arkadaş cesaret demişti, sonra diğeri madem cesaret o zaman şişeye otur demişti kız da oturdu ama şişe ince olduğu için ağırlığa dayanamadı ve kırıldı, sonradan öğrendik ki kızın iç organlarına kadar zarar vermiş parçalar, o günden sonra bir daha kendisini görmedik ailesi hemen şehir dışına gittiler kızı alıp. Galiba şişe hala oralarda bir yerde

0|0
    0|0
    • ay çok güldüm :D

• Yok be o da geyik yapmıştır yoksa piyasada dolu böyle şehir efsaneleri .D

• olada bilir :D bilemicemmm

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç oynamadım hep oynamayı hayal ettiğim oyunlardan biridir.yakın arkadaşlarsa eğer nasıl bilmiyorlar birbirlerinin sevdiği erkeğin aynı kişi olduğunu anlamadım nasıl bir arkadaşlıkmış bu ben birini sevsem hemen gider arkadaşıma söylerim.

0|0
    0|0
    • ilk okul işte utanıyosun söylemeye :D tabi şimdiki çocuklarda öyle bir utanma çekinme yok ama bizim zamnınızda böyleydi :D

• ben daha oynamdım hiç hemde

0|0
    0|0
  • Cesaret'te bir erkek arkadaşı öpmem istendi ama çocuk kaçtığı için yırttım. Çünkü öpeceğimi biliyordu. :)

0|0
    0|0
  • Hiç oynamadım zaten ilk okulda o oyunu oynayacak kadar arkadaşım da yoktu o yüzden sevemedim galiba böyle oyunlari

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...