Sizce emre moru nasıl buluyosunuz?

emre mor benim hemşerim baba tarafı uşaklı sizce emre mor avrupa kupasında faydalı olurmu

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bu oyuncu şu anlık milli takimin en özel oyuncusu. Diğerlerinin hakkını yemek istemem ama bu yaşta Dortmund ve birçok avrupa takiminin ilgisini çekmek büyük başarı. Son vuruşlarını geliştirmesi lazim. Euro 2016'nın en iyi genç oyuncular kadrosunda da yer aldı. Bir tek bizim abartimiz değil anlaşılan kumaşı sağlam.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Önü açık , kendini bozmazsa daha büyük takımlarda oynar

1|0
    0|0
  • Tamam yetenekli ama çok erken daha oyunu bir olgunlaşsın sonra belli olacak. Avrupa şampiyonasında faydalı olur mu evet ama şu an bence olabileceğinin %30unda bu da normal ve çok daha fazlasını yapabilir

1|0
    0|0
    • nuri şahin ay yıldızlı formayı giydiğnde 17 yasındaydı

• Bakalım umarım elindeki fırsatı çok iyi değerlendirir biz de onu uzun yıllar izleme fırsatı buluruz

• inşallah ayrıca fatih terim avrupa kupasından sonra 2veya 3 tane daha genç alacak takıma

• Kaliteli kumaşı sağlam bir oyuncu kendine iyi bakar geliştirirse üst düzey bir futbolcu olur.

1|0
    0|0
  • Şu anda çok istekli ve heyecanlı.
    Umarım bu iyi yansıt oynayacağı futbola.
    Ama kesin bir şey var ki Dortmund'un elinde 5 senede sakatlık ya da başka bir engel olmazsa çok yol kat edebilir...

1|0
    0|0
    • daha önce ayagı kırılmıştı ve korkusu vardı ayagına ağırlık bağlayıp güçlendirmişti

• Bir Dortmund'ta sezona başlasın da bakalım üst düzey ne kadar oynayıp geliştirecek kendini.
      Milli takıma faydası dokunsun da şimdiki yeri bile gayet iyi zaten...

• nuri şahin yardımcı olur :-)

• Kesinlikle şans verirse imPARAtor iyi işler yapar, çok hızlı, harıka top sürüşü ve çalımları var. Son vuruşu kötü geliştirmesi gerek zaten aubameyang'ın az gol atan hali şimdi aynı takımda ondan çok şey öğrenir tabi Bayern Munih aubameyangı da almazsa 😅😅

1|0
    0|0
  • Göreceğiz

1|0
    0|0
  • Insallah olur

1|0
    0|0
  • Ne 53 milyon eurosu 16 milyon euroya transfer oldu...

1|0
    0|0
  • Bulmuyorum

1|0
    0|0
  • elbette olur.

1|0
    0|0
  • Bakalım izleyip göreceğiz

1|0
    0|0
  • yetenekli çocuk valla

1|0
    0|0
  • Daha tanışmadık kendisi ile

1|0
    0|0
  • Çok yetenekli ben çok şey bekliyorum kendisinden inş da öyle olur.

1|0
    0|0
  • Bileği sağlam ama şut yeteneği az futbolcu, hareket kabiliyeti oldukça iyi yerlere götürür ama onu. Ayağına yapışıyor top adamın

1|0
    0|0
  • çok güzel oynuyor helal olsun geleceğin ronaldo su

1|0
    0|0
  • adam messi gibi olmazmı faydası ya :)

1|0
    0|0
  • Gelecek vaadediyor. Umarim turk futboluna cok fayda saglayacak bir futbolcu olur.

1|0
    0|0
  • Bence yetenekli ama balon yaptık sagolsun medya

1|0
    0|0
  • Bilim Ada'mı değiliz belki

1|0
    0|0
  • adım emre emrelerle dalga geçilmesinden hiç hoşlaşmam

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...