18 yaşındayım futbolcu olmak istiyorum lütfen yardım?

Az biraz yetenegim var. Harika oynamıyorum ama iyi oynuyorum. Fizigim minyon hızlıyım. Bu saatden sonra olunur mu? Ne yapmalıyım. Lütfen bilgili abilerim arkadaşlarım yardımcı olursanız sevinirim

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• olur abicim çalış sen azmettikçe olur

0|0
    0|0
    • Teşekkürler ablacım. Babam destek cıkıyor ama. Şu an mesleğim baska. Mutfak da cok iyiyim. Zaten mutfak okuyorum. Bayagıdır da çeşitli mutfaklarda calıstım. Üniversitede de gastronomi seçicem. Fakat annem hiç istemiyor. İşten cıkınca gidicem konusmaya

• babanın sana destek olması çok iyi annen de zamanla sana hak verecektir sakın kendi hayalinin isteklerinin peşini bırakma
      umarım başarırsın :)

• Teşekkür ederim. 1 yılım var. Çok çalışıp gidicem seçmelere.

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyede zor biraz kardesim turkiyede herkez birbirini kucumser burdaki bir kac olumsuz yorumdan gorebilirsin bunu sokakta amator futbol oynayip cok iyi futbolcu olanlar var onemli olan azim yasin biraz gecmis olabilir ama azmetmezsen yolun yarinsindan donersen cok calismazsan olumsuz gibi olumsuz yorum yapanlara aldirma bunlar hala dunyanin duz olduguna inanan umutsuzluk abideleri

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• torpilin olursa şahane oplur

0|0
    0|0
  • İmkansız

0|0
    0|0
  • hayalim futbol sitesine bak secimler yapiliyor orada

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim abi. bir bakiyim

• Karşılaşırız belki de :D

• belki😂 ama farkli farkli sehirlerde seciliyor onlar. ben katilsam kallecilik isterdim insallah hayirlisi olur ikimiz icin

• Bu şansı veren birr yer varsa hiç kaçırma yaşın hala genc

0|0
    0|0
    • Etraftakiler. Yok olmaz. Yasın geçmiş. Millet 5-6 yasında baslıyor diyor

Yükleniyor...