Bjk neden Fenerbahçeli oyuncuları transfer etmeyi seviyor?

Tam tamına 13 Fenerbahçeli futbolcuyu Bjk li yapılmış 1 i bile şampiyonluk görmemiş. Rüştü den Emre Aşık, Mehmet Yozgatlı'dan Nobreye kadar kaleden forvete 13 futbolcu şimdide 2 futbolcu için mücadele ediyorlar. Peki sizce neden bu kadar çok transfer edildi. Ben Bjkliler Fenerbahçeli olarak görmeye başladım. Siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• şikecileri seviyor demek ki kolay yoldan halletmek istiyor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• GS Ankaragücü ve GS Gençlerbirliği Maçlarını İzlememiş Ya da Duymamış Güruh Şikeci Der #Fenerbahçemize..

0|0
    0|0
  • Bana transfer edilen oyuncuların ismini yazarmısın. Bizde bilelim hangilerini almışız. 13 tane diyorsunda merak ettim.

0|0
    0|0
    • Emer Aşık, Mustafa Doğan, Fahri Tatan, Ali Güneş, Niang, Nobre, Tayfun, Murat Şahin, Tayfur Havutçu, Ahmet Yıldırım, Mehmet Yozgatlı, Yusuf Şimşek, Uğur Boral, Aurelio, Rüştü Reçber, Sezer Öztürk Bjklimisin sen.

• Ben Fenerbahçeden Bjk ye gidenleri söylüyorum demekki Fenerde oynarken gözü varmış biranda mı göz dikti.

• @Fenellitiyiy Nasıl Görmek istiyorsan öyle gör kardeşim sen. Burada Birzamanlar Fenerbahçeli olup sonradan Beşiktaş'lı olanalr diye paylaşım yapın. Muhtemel bir G. Gönül transferi için Algı oluşturmayın.

• Fenerbahçe'nin vazgectigi futbolcu adam olmaz ve iflah olmaz bilmiyorlarki onlari yukselten isimlerini isim yapan Fenerbahçe dir Fenerbahçe kimseye boyun egmez

0|0
    0|0
  • Rüştü nobre Beşiktaşta şampiyonluk yaşadı

0|0
    0|0
    • Bununla gurur mu duyuyorsun.

• @Fenellitiyiy ortada bir yanlış vardı düzelttim lig biteli kaç hafta olu hala Bazı şeyleri. sindirememişsin

• @Fenellitiyiy belli oluyor kapasteniz bundan 1 ay önce biz şampiyon olacağız diye dolaşıyordun ne oldu? Sindirmeye alışsan iyi olacak laleciğim

• Aklın fikrin neden beşiktaş :)

0|1
    0|0
  • Serefi olmayan takımdan kurtarıyorlar

0|1
    0|0
    • Hmm şerefli olmak 38 kere sayın diyerek mi ya da stadı taraftarsız açarak mı oluyor C. başkanına yaraanana şerefli ödül mü veriyorlar.

Yükleniyor...