Bunları yaparak göbeğimi eritebilir miyim?

Günde 300 mekik çekerek, çeşitli karın egzersizleri yaparak,1000 kere ip atlayarak, her gün yürüyüş ve koşu yaparak (toplam 2 saat yapıyorum) göbeğimi eritebilir miyim, çok fazla göbeğim yok.2 avucu dolduracak kadar falan var. Ne diyorsunuz bunları her gün yaparak 3 ayda yok edebilir miyim? :)

Güncellemeler:
Diyette yapıyorum :)

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Sana birsey soyliyimmi ramazan ayındayiz tam definasyon dönemi için bir ay.
    300 mekik koşma atlama işlerine hiç gerek yok. Göbek eritmek istiyorsun. En fazla 15 gününü alır soyliyecegim şeyle.
    Orucunu tut sabah kalkar kalmaz erken saatlerde parka git 5 6 km yol yürü. Sabahları vücutta alkol , su, karbonhidrat, protein yoktur. Vücut enerjisiz kalır. Ee yuruyebilmen içinde enerjiye ihtiyaç var. Peki enerji nerden gelecek. Elbetteki yaglardan. Vücuttaki yağları vücut yakacak ve terlemeye başlayacaksın. 15 gün boyunca bunu uygula. Hic bir seekilde ekmek yeme 15 gün içinde eğerki bir değişim olmaz ise. Ks halki icinde söylüyorum gel yüzüme tukur. Hadi selametle kal.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eritmek ne demek Onları yaparsan buharlasır yok olursun bıle

0|0
    0|0
    • Anladım teşekkürler yardımın için canım.

Erkekler Ne Diyor 20

• mekiği hergün yapma karın çalışarak karın bölgesini eritmek diye bişey olmaz beslenmene dikkat ederek haftada 3 gün 2 si min biri max kardiyo yaparak karın bölgeni eritebilirsin karın hareketlerini de youtube de veya play storede 8 dakkalık karın egzersizi programı var onu uygulayarak sıkılaştırabilirsin karınını

0|0
    0|0
  • Her gün böyle yaparsa incecij olursun tavş beslenmede önemli ama 1000 ip 2 saat yürüğüş mekik bide squat ekle fazla ekmek şeker abartma şncedik olursun sıkı olur vucuttun

0|0
    0|0
  • Üzerine 2 dilim baklava gömersen hayır mesela.

0|0
    0|0
  • Eritemezsin.

0|0
    0|0
    • Neden ak? Her yerden çıkıyo senin gibiler

• Eritirsin.

0|0
    0|0
  • tabiki

0|0
    0|0
  • yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Hep aynı hikayelerle karşılaşıyoruz bu konuda hoca benim ama insalar hep kendi bildini okuyor:) bizim millet hep çok bilmiş her konuda prof

0|0
    0|0
    • Söyler misiniz hocam o zaman, ne yapmalı?

• Yok etmek zor ama bayağı yok katedersin

0|0
    0|0
  • Erir tabikide

0|0
    0|0
  • Karbonhidratı kesersen evet yoksa zor

0|0
    0|0
    • Eyvallah sağol görüş için

• Eritirsin panpa

0|0
    0|0
  • hahahahha sen bunları yaparsan erir ama yapabilirsen. en fazla 1 hfta yapabilirsin :D

0|0
    0|0
    • Spor geçmişim var, yapabileceğime eminim 💁🏼

• her spor gecmısı olan hergun bunları yapabilseydi.

• 3 gündür yapıyorum gayet kolay

• spor un %80 beslenmedir aslında

0|0
    0|0
  • Dikkat et kendin yok olma😂 Bunlarin hepsini yapmana imkan yok

0|0
    0|0
  • bu kadar uğraşana kadar günlük 150 ip atla yeter

0|0
    0|0
  • mekikle göbek erimez

0|0
    0|0
    • Niye?

• Benden duymuş olabilirsin mekik üst ve orta karın kasını çalıştırır bu sayede onun üstündeki yağ tabakasıda erir.

• @DarkMask adı üstünde kas çalıştırır yağ yaktırmaz kardeşim nys sen öyle bil

• yok olucaksın zayıflıktan bide ölüm diyeti filan yapıyosan

0|0
    0|0
  • bütün bunları iki avucunu doldurmayak göbek içinmi yapacaksın?

0|0
    0|0
  • Erir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• üşenmicen mi hiç 😕

0|0
    0|0
  • bir hareket var adı ne bilmiyorum da düz uzanıp bacakları kaldırıp indiriyosun düz bir şekilde bu alt karnı çalıştırıyor hoca bana yaptiriyordu pilateste de var bu hareket tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...