Kiloluyum. Spor salonuna gitmeye utanıyorum ?

85 kiloyum.172 boyum var. Hemde çok kalipliyim. Yüz güzelliği var aslında. Ama iste fiziğin hiç hos görünmüyor. O yuzden spor salonuna gitmeyi dusundum ama kilolu olduğum için utanıyorum?

0|0
20|57

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Fazla kilolu olursun bence kardeş kilo kompleksinden sana öyle geliyordur. Utanılacak bir şey değil ne güzel kilo vermeye karar vermişsin git bir güzel bence. Gitmezsen de Leslie videoları var youtube'ta onlarla ilk 5- 10 kilonu ver öyle git bence. Kolay ve eğlenceli hareketler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 56

• napıyım ölüyümmü

0|0
    0|0
  • Okay hiç problem degil spor salonu para tuzagidir. Hiç bir faydasını görmezsin. 2 hafta boyunca ağzına ekmek sürme. Günlük 2 bardak yeşil çay iç. Bol bol su tüket birde ara sıra yürüyüş yap. 2 hafta sonra vücut şoka girecek. Ve kilo vereceksin inşallah.

0|1
    0|0
  • utanma benim salonda 140kilo civarinda kiz var gulup egleniyo kimsenin umrumda degilsin herkes kendisiyle mesgul

0|0
    0|0
  • Ey iman edenler! Sizden öncekilere farz kılındığı gibi oruç tutmak size de farz kılındı. Böylece umulur ki takva dairesine girer, fenalıklardan sakınırsınız.” (Bakara Suresi, 2/183)

0|2
    0|0
  • Utanıcak bir şey yok.
    Kilolu iken spora gitmen normal tabi.
    Ben nelerini gördüm, takma kafana. Sağlığına dikkat et yeter. Bir yerini incitme

0|0
    0|0
  • Șakasın ya harbiden diyecek bir șey bulamadım gercektende

1|0
    0|0
  • Millet 100lü kilolarda utanmıyor sen mi utanıyorsun. Ayrıca boyun uzun o boya göre çokta aşırı kilolu görüneceğini zannetmem, çekinme git.

0|0
    0|0
  • zaten kilo vermek için gideceksin niye utanasın.

0|0
    0|0
  • Kendini yeniden inşa etmek istiyor musun? O zaman önce kendinle barış kilolu olmak problem değil ama ondan utanıp kendine hayatı zindan etmen büyük problem seni hayatın gerisinde bırakır

0|0
    0|0
  • Spor salonuna kaslilar gider sadece gitme sakin.

0|0
    0|0
  • hmm..

0|0
    0|0
  • rahatça spor yaparsın seni kesen abazalar olmaz daha ne istiyorsun? sen önyargını bırak spora başla senle dalga geçene o kalıpla yerleştir bir tane zaten kalkamaz :)

0|0
    0|0
  • Git ya zaten bunun için spor salonuna gideceksin mesela ben zayıfım abi olm siz yemek yiyin bu ne lann diyor :D

0|0
    0|0
  • şöyle düşün; ilk gün gittin ezikleyici bakışları gördün diyelim, siz 3-5 ay sonra görürsünüz dingiller :@ diye geçir içinden ve hırs yap :D 3-5 ay sonra da girdiğinde ağır çekimde kalsınlar, rüzgarlar essin bir de bööle :D:D

0|0
    0|0
  • Utanma git

0|0
    0|0
  • utanılacak bir durum yok bence hemen spora başlamalısın hele ki şu ramazan ayında baya bir yol kat edebilirsin

0|0
    0|0
  • Kesinlikle utanma.
    173 boyunda, 83 kikoydum. 1 ay kardiyo ve body çalıştım. şu an hem fiziğim estetik, hem de 68 kiloyum. Kiloyu kafana takma, uygun beslenme ve sporla 2-3 ayda kurtulursun
    Kesinlikle git ve azimle spor yap...

0|1
    0|0
  • utanılcak bir durum yokkk

0|0
    0|0
  • tamam daha fazla bekleme git şu salona bakımlı ol kendini sexy hisset güzelce sporunu yap bak eğer şimdi tereddüt etmeye devam edersen aynaya bakınca dahada hoşlanmayacağın biri olursun fit ol sağlıklı ol bakımlı ol lütfen

0|0
    0|0
  • kuznim var merve diye zamanında okumam yazmam yok ki okula gideyim demişte sende onun hesabı zati fiziğin düzgün olsa ne işin var sporda :)

0|0
    0|0
  • abartıo değilsin

0|0
    0|0
  • spor salonu senin kilondakilerle dolu ne diye utanıyosunki

0|0
    0|0
  • Spor yapmakta utanacak ne var ki. Esas yapmayan utansın.

0|0
    0|0
  • Bu kadar namussuz insan yaptığından utanmadan gezerken, sen nede kılından utanirsin. Kilo vermek, spor yapmak Ornek alınacak bir olayken neden utanirsin.

0|0
    0|0
  • Neden utanacaksın ki 120 kilolar gidiyor.

0|0
    0|0
  • neden utanıyorsunki asıl bunun için gdilmedi

0|0
    0|0
  • Uyancak ne var ki!

0|0
    0|0
  • Evde yap bununla ilgili bir sürü bence yazdjö profilimden bakabilirsin

0|0
    0|0
  • Disarda gezmeye utanmiyonda ordami utaniyon git tabiki

0|1
    0|0
  • ya ne utanması git spora

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 19

• Sakın böyle düşünme spor salonlarında bunun için sana yardım edicekler. utanılıcak bir şey yok bu gayet doğal bir durum senin durumunda olan kişiler var ama kendine güven ve kilolarınla savaş utanarak onlar seni yenmesin spor yapıp çalışarak sen onları yen 😉:) sana güveniyorum

0|0
    0|0
  • boşver ya üzerine biraz bol rahat edeceğin şeyler giy öyle git oradakiler fit doğmadılar hayata sonuçta.

0|0
    0|0
  • spor salonuna zayıf olanlar mı giriyor öyle bir kural yok kendine gel ve cesur ol kilon önemli değil zayıflamanda önemli değil kendin ol yeter be canım :)

0|0
    0|0
  • Orda daha kilolular vardır emin ol

0|0
    0|0
  • Utanmani gerektirecek bisey yok zaten bu yuzden spor salonlari var.. azicik özgüven hadi bunu basarabilirsin yapabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Boyuna göre düşünüldügünde obez de sayılmazsın spor salonları bunun için var utanılacak bişey yok ki hem spor salonlarından çok çok daha kilolu insanlar da var sonuçta oraya gitme sebebi bu

0|0
    0|0
  • Spor salonuna spor yapmak için gittiğinde utanıyosun. Peki spora başlamayıp daha da kilo aldığında bu düşünceyle sokaktakilerden bile utanmıycak mısın

0|0
    0|0
  • Yahu ne utanıyorsun

0|0
    0|0
  • Bunu aşman lazım neden çünkü zayıflamak için oraya ihtiyacan var orası zayıf olanların boy göstermesi gereken bir yer değil ki sen rahat ol kardeşim

0|0
    0|0
  • Normalde fistik gibi vücudu olanlar gidio oralara nedenini anlamış deilim eş bulmak için sanırım😊spor salonuna kilo vermek için gidilir canım zaten ne utaniyorsun kendine güven zayiflayabilirsin

0|0
    0|0
  • E spor ne için sizin gibiler için git iste

0|0
    0|0
  • Nie utaniyorsun canim ya sacmalama git

0|0
    0|0
  • Utanmamalisin , o kadar da kilolu değilsin gerçekten

0|0
    0|0
  • Alışırsın canım.

0|0
    0|0
  • bence çekinmene gerek yok kendine güvenmezsen kilo veremezsin

0|0
    0|0
  • Utanılacak birşey yok. Bunları aşmalısın.

0|0
    0|0
  • Kim ayiplayacak seni git zamanla vericeksin git bence

0|0
    0|0
  • utanma spor salonu bunun için var zaten

0|0
    0|0
  • 200 kilo daki abla gidiyodu birak 85i

0|0
    0|0
Yükleniyor...