Kick box mı, pilates mi ?

Kick box mı, pilates mi? Hangisini yapayım karar veremedim, sizce hangisi iyi?

Güncellemeler:
kıck box vücudu iyi şekillendiriyormuş ondan ztn ıkısıde oyle o yuzden kararsız kaldım pilates de sıkcı gıbı geldı
kick box bayanda vücudu kabalaştırırmı ki ya ?

0|0
16|30

En İyi Erkek Görüşü

• Kicik box yap, ağzın burunun bir yamulsun sonra estetik patlatırsın..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Kick box tavsiye ederim yalnız o kum torbasında çalışırken kaval kemiğindeki şişlik ve morlukları göze alman gerekir yoksa ilk idmandan sonra bırakabilirsin. Yakın arkadaşım bu sporu yapıyor benide teşvik ediyor ama o morlukları görünce yerim ulen yapacağı vücudu diyesim geliyor.

0|0
    0|0
  • Pilates yap o topun üstünde dön dön dur.

0|0
    0|0
  • ben şoalin kunfu wng chun muay tahai jujitsu bady ilgili bilgilerim var ama boks vucudun her yerini iyi çalıştırıyor biden yakın savunma pilates kendi koruyamazsın sana muay thai öneriyorum 6 ay yap 6 ay jujitsu her spor dalı jujitsu 1 yıl fit olursun misal bady yapan insan 3 veya 5 yumruk atsın torpaya yorulur eli kalkmaz ama muay tahai yada kick boks yapan yada düz boks yapan dakikalarca torpaya yumruk atabilir en etkili dövüş sporları muay tahai şoalin kunfu ve jujitsu dur

0|0
    0|0
    • hmmm tesekkurler

• nar suyu jujitsu araştırdınmı yerden kutulma hareketleri rakipin gücünden yararlanma kilitleme hareketleri kol kilitlemesi ve kafa kilitlemesi brezilya sporu andirina lima bile onu yapıyor andirina lima bide kick boks yapıyor şebnem Şebnem Schefer jujitsu yapıyor bu aralar en gözde spor

• araştıracağım =) bilgim yoktu teşekkür ederim =)

• Gina Carano MMA dövüşçüsü olsa bile internetten o kadına bakabilirsin.Hem ilham verir hemde kick box kadını çirkinleştirir diyenlere örnek olarak gösterirsin.Pilates Kick box kadar etki yapmaz.Hem teknik öğrenirsin hem vücuduna nizam verirsin.

0|1
    0|0
    • Harbiden süper hatunmuş

• ya tam karar verıorum nıye bozuosun ? yıne kararsızım sımdı yaaa ! :(

• Kick boxa gidersen hem kendini savunmayı öğrenirsin.Zor durumlarda ne yapacağını bilirsin.Bazı ince teknikler var insan anatomisi üzerine onları öğrenirsin.Vücudun mutlaka fit olur .Hem güçlü olacaksın hem fit olacaksın hem güzel kalacaksın.Sen oradaki fotoğrafa aldanma onlar dövüş kadınlar.Sen uslu kız ol dövüşme her şey istediğin gibi olsun.

• Kick box tercihim

0|0
    0|0
  • boks yapıyorum,kick boksu tavsiye ederim. kısa zamanda sonuç görürsün

0|0
    0|0
  • Kick box diyorum çok iyi vücudun şekillenir.

0|0
    0|0
  • şekil mi istiyosun :) link

0|0
    0|0
    • yok saol :D

• niye ben 183 boyundayım 97 kiloyum yapıyorum en basit programdan basladım body e gidiyorum ordaki hocayla birlikte giriyoruz cok faydasını gorursun kondisyon bombası olursun :)

• günde 2 saat yürü ikisinide yapmana gerek kalmaz. paranda cebinde kalmış olur.

0|0
    0|0
  • gibi

0|0
    0|0
  • Kick box

0|0
    0|0
  • Kıck box muu yo yo hayır yok

0|0
    0|0
  • bu kararsız kafa ile devam edersen hiç bişi yapamayacaksın off ya:( platez deyoz işte:)

0|0
    0|0
    • tatmin olmadım pilates az cevap var

• yok o ınsanların ne dedıklerı umrumda olmadıgı ıcın bakmıorum bıle.benım amacım spor yapmak

• anlıyorum şakar yaptım :)) sonuçta ikiside güzel ama en güzeli güzel kıvrımlı hatlarım olsun dersen plates değerli arkadaşım

• 2 sene kickboks yaptım tavsiye ederim hayatımı çok düzene soktu

0|0
    0|0
  • ebru sallıyla plates yap

0|0
    0|0
  • Kick box hem spor hem dövüş hemde vücut

0|0
    0|0
  • Kick box tercihim en azından bacaklarını açmayı öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Kıck box vücut şekillenirken kendini savunmayı öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • oyun hamuru değilsin ki birinci hedefin vücut şekillendirmek olsun, ancak pilates.

0|0
    0|0
  • kıck box : bize

pilates de :size yakışır

aklın artık karışmasın:)

0|0
    0|0
  • erkekler için pilates var mı? ben bi kaç kez ebrudan denedim, fena olmadı hani, pilates yap

0|0
    0|0
  • Fitness yap hepsinin büyükbabasıdır.

0|0
    0|0
  • çokmu rahatsız eden var

0|0
    0|0
  • bana kalırsa whing chun yap derim.

0|0
    0|0
    • yok o savunma sporu ben napcam onu

• onlar zekin insanlar,mutlaka baska stratejileri vardır sadece onu yapmakla olmaz.

• evrım solmaz 5 senedır yapıomus bursada kurs verıormus sımdı ılgı cekmek ıcın mı ugrasmıs kadın bunla

• Yoga.

0|0
    0|0
  • Kick boks mu?

Pilates kadınlar için daha uygundur..

0|0
    0|0
  • platess

0|0
    0|0
  • kick box

0|0
    0|0
  • Plates bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• bence kickbox yap, plates kickbox#un yaninda biraz sönük kaliyor :) kickbox daha yararli vede eglenceli oldugunu düsünüyorum..

0|0
    0|0
  • kick box kaba geldi kulağıma bence pilates daha estetik olur.ama yüzmeyi de aklında bulundur derim

0|1
    0|0
  • Plates yapmanı tavsiye ederim::))

0|0
    0|0
  • ben 1.5 yıl kickbox 6 ay kadar pilates yaptım kesinlikle kickbox diyorum hem antremanı çok daha iyi ve son derece zevkli bir spor.

0|0
    0|0
    • evet bnde cok duydum cok yararlı dıyorlar kıck box ıcın

• anladım benım ıstedgıım spor amaclı zaten bulabılırsem ıstedıgım gıbı yapıcam

• Yoo kabalasmazsin aksine kickboxda atak olman gerektiginden hafif bi vucudun olmali. Ayrica biri gina caranoyu ornek gostermis o kadini arastir derim teknigi cok iyi .

• Yaşınız doğruysa kıckbox bu yaşlarda baya zorlar

Çok seri olmanız ve dayanıklılık ister

Bence pilates yapmalısınız.

0|0
    0|0
    • 20 yasındayım

• mücadele sporu bu tenis değil ,kaç kıloluk hoca karnımıza basıp gecerdı :D

• uzerıne basmak mı ? adresı ver sen bana polisi arıyorum

• tabiikii pilatess kick boksdan daha iyidir

0|0
    0|0
  • pilates

0|0
    0|0
  • plates.. kick boksta her tarafın morarıyo deneme derimm :D

0|0
    0|0
  • hyr kabalaştırmaz kick box gayet iyi...ben şu pilatesi sevemedim gitti...

0|0
    0|0
  • kick box

0|0
    0|0
  • plates kalcan sıkılasır

0|0
    0|0
  • Platesi şiddetle tavsiye ediyorum!

0|0
    0|0
  • plates zayıflatır kıck box tavsiye etmem en güzeli Yoga bence