Bisiklet kargolama?

bisikletimi kargolucam şehirler arası seyahate çıkıcam onuda yanıma alcam ptt kargoyla göndericem sizce nasıl kargolamalıyım

Güncellemeler:
kaç soru sorma hakkımız var ya

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• experin 1 oldugu için 1 soru hakkın var, ptt biraz haldur huldur bir kargo dur, küçük kargolarda kişinin kendi kutulaması gerkir ama senin durum farklı bisiklet yani sonuçta o katlanabilenlerden değilse oraya götür onlar haldeder yani...

0|0
    0|0
    • ben evde baya iyi sarmaladım bisikletimi daha da malzeme alcamsağlamlaşırmak için de yinnede ptt kargo olduğu için korkuyorum

• ben bundan önceki bisikletimi ptt ile kargolamıştım geldiğinde kadromda kocamana bir çizik ve göçükle karşılaştım üzerine soğuk bir su içtim daha sonra tabi
      herhangibir hasarda ptt kargoya herhangi bir müyeddide uygulayabiliyiormuyuz ?

• ptt kargo dediğim gibi haldur huldur özensiz taşır bu bilindik bir şey, bu gibi bahsettiğin mağduriyetlerde tabi hakların var ama ülke hukuk ülkesi değil bunu sende biliyorsun onun için önceden bir sorun yaşamışsın başka kargo dene ve tembihle özenli olmaları konusunda özel oldugu için daha dikkat ederler, mng kargoyu öneririm sana iyidir özenlidir... ama bak özenlidir iyidir dedim ya gönderdiğim lokasyonda ki ekipler kötüdür benzer sorun yaşarsın ben karışmama türkiye burası sonuçta :D

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...