Yakınlarınızın vefatına tepkiniz ne olurdu?

arkadaşlar kimseyi üzmek istemiyorum ama bir yakınınız(anne baba kardeş) vefat etti mi ? ettiyse eğer duyduğunuz andan mezara kadar ki tepkiniz ne oldu? bunu neden sordum ben soğukkanlı olduğumu düşünüyorum öyle bağıra çağıra bi tepkim olmaz diede düşünüyorum.söz sizin teşekkür...

Güncellemeler:
konu biraz üzücü umarım kızmıyosunuzdur..özür dilerim

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• ilk başta o acıyla ne yaptığını bilemiyorsun bağırıyo musun çağırıyo musun hatırlamıyosun bile sonradan içinde bi ateş oluyo bi yük sanki zamanla o yük boşluğa dönüşüyo o kadar acıyo ki canın artık tamam diyosun beni bu hayatta hiçbişey yıkamaz üzemez bundan acısını yaşayamam. ve gideni rüyanda olsun görebilmek için dualar ediyorsun. zamanla içindeki ateş sönüyor ama hiç unutamıyorsun onun resimlerine baktığında... keşke gelse de 1 saat dursa o bile bana yeter diyorsun. acı zamanla geçiyor ama asla unutulmuyor.böyle işte...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gizli kullanici cok dogru söylüyorsun.. amcam 12 sene önce 19 yasinda iken öldürüldü onun sizisi hala icimde hala resmi duvarimizda kendisine ait olan kücük esyalar sülüyor evimizi odalarimizda.. bazen okadar cok özlüyorum ki, kücük ken cekmis oldugumuz video lari cikariyorum bir tek sesini ve gülüsünü görmek icin :-( ve hala gözümden yas gelir..tipki simdi bunlari yazarken bile.. :-(

0|0
    0|0
  • Çok değil 21 gün önce babam gibi canımdan çok sevdiğim adamı kaybettim.Ailemden bile daha çok değer veriyordum denebilirdi..Babam gibiydi sonuçta.Allah kimseye yaşatmasın bu acıyı.

0|1
    0|0
  • Anlatılmaz yaşanır . Allah kimseye yaşatmasın.

0|0
    0|0
  • Hayatımın en kötü günüydü. Ağladım sızladım. İlk bir sene adını bile duyduğumda gözlerim dolardı. Sonra alışıyorsun zamanla; ama asla unutamıyorsun.

0|0
    0|0
  • annem yada ablam olse kafayı yerım dıye dusunuyorum cıddı anlamda yasayamam hayatta belkı yasama sebebım varsa sadece ıkısıdır onlarda gıderse gerçekten benım sebebım kalmaz dunyada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Soğukkanlı birisiyim , ağlarım çok ağlarım ama belli edermiyim etmezmiyim bilemem .

Allah hepimizin sevdiklerine sağlıklı huzurlu uzun ömürler nasip etsin .

0|0
    0|0
  • birinci dereceden akrabam ölmedi en yakın dedem öldü. anan baban ölse öyle bi feryat edersin ki.. bunu o soğukkanlılıkla bağdaştıramazsın. Kolay mı ya anan baban ölecek,hayatında bi yol gösterici olmayacak. Düşünmesi bile içimi titretti

0|0
    0|0
  • Şu ana kadar yaşamadım. Ama çok üzüleceğimi biliyorum.

0|0
    0|0
  • sene 2000 ekim 21 aılemden sonra en sevdıgım kısı teyzemi boludan gelırken kocaelıde trafık kazasında kaybettım..yıkılmısdım.allah kımseye yasatmasın.

0|0
    0|0
  • bağıra çağıra üzüntü göstergesi biraz abartı ama

ağır bir üzüntü ve çökmüşlükten insan kendisini alamıyor...

0|0
    0|0
  • 5 yaşında ki bir çocuğun ne kadar tepki vermesi gerekiyorsa o kadar tepki vermiştim.anlamamış,inanmamış,beklemiştim hep.

0|0
    0|0
  • Olmadı allaha çok şükür ama olunca herhalde tahminim boğazına birşeyler takılır insanın

0|0
    0|0
Yükleniyor...