Aldatıldığını öğrendiğinde..

Sevgilim beni aldattığını söylediğinde ilk nefes alamayacağımı filan sanmıştım.Daha doğrusu beni onunla aldatmış.Sonra sessizce dinledim.Kafamda sürekli onun için yaptığım şeyler dönüyordu.Söylediği yalanları düşündüm.Beni hiç sevmemiş olmasını.Sürekli değer verdim sana senden sonra kimseyle konuşmadım dese de değer veren insan (bu insan değil ) başka birinin hayalleriyle oynamaz.

Hala kalbim acıyo.Ağlamadım.Bekliyorum ne zaman ağlayacağımı kalbimi ferahlatacağımı..Sadece midem bulanıyor.Yemek yiyemiyorum.Bir zamanlar deli gibi sevdiğim ve istediğim insan aklıma gelince hiçbişi hissetmiyorum artık.

Peki siz,aldatıldığınızı öğrendiğinizde neler hissettiniz ?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• gururum kırıldı uyku problemleri yaşamaya başladım gece 4 te uykumdan uyanıp ağlıyodum mutlu olamıyodum hiç bişeyden kalbimin acıdığını hissettim ve şimdi belkide onun yüzünden bütün erkeklerin aldatıcağına inanıyorum. o kişi sadece kendi bünyevi zevkini düşünüyo ama karşısındaki kişiyi yok ediyo bide beni aldattığı kişiyle sözlendiğini öğrendim o zamanlar bütün bunlar daha da acı verdi

0|0
    0|0
    • bende şimdi bütün erkeklerin canı cehenneme deyip dolaşan bir tip oldum.yanlış insanlarla mı karşılaşıyoruz acaba ? ama unutma Allah büyük bir şekilde çıkıcaktır acısı..

• ayrılmışlar sanırım ama normal üzerlerinde benim ahım kaldı mutlu olamazlardı ztn ama şimdi umrumda değil o bütün erkeklerin canı cehenneme deme dönemimi çoktan bitirdim ama artık tamamen güvenemiyorum onlara hep yalan söylüyolarmış gibi geliyor tamamen güven duygumu yitirdim

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 5

• bende birine cok asigim yeni ayrildik. eger beni aldattigini duysam yikilirdim. cunku insan sevdigini paylasamaz baska bir tene deysin istemez. cok acidir. bunu hissetmek bile insana fena koyar. ama neyapabilirizki? gercekten seven kisi herneolursa olsun aldatmamali. ya da ayrilmali sonra neyaparsa yapsin. ama geri donusu olmaz benim icin. nekadar cok sevsemde asik olsamda insan kaldiramaz

0|0
    0|0
  • Buz kestim. Ve ogun dü tam olarak güven ' duygusunu kaybedişim.

1|0
    0|0
    • Artık daha tedbirli oldun galiba ?

• Fazlasyla. Aldatılmadan once pek dusmezdim ınsanların hareketlerinin,davranıslarının uzerıne artık daha cok ırdeliyorum . bu yarar mı zarar mı bılınmez ama benı yoruyor.

• silerim karşıylı hemenn

0|0
    0|0
  • elim ayağım titredi ne yapıcağımı bilemedim sıcakmı soğukmu anlamadığım terler döktüm midem bulandı kimseye inancım kalmadı eskisi gibi güvenemedim ağlama krizleri tutuyodu sürekli çok acı bişey ağla ağzına geleni söyle içinde kalmasın

0|0
    0|0
  • başımdan aşağıya bir kova kaynar su döküldü..anlatılmaz bu sadece yaşayan bilir.Allah bir daha yaşatmasın inşallah..

1|0
    0|0
Yükleniyor...