Ne olacak ne yapmalıyım

sevgilim c.tesi günü ailemle tanıştırdım pazar günü de yarım saatliğine bir uyuyakaldım o da o sırada 5 tane mesaj atmış bende trip yememek için yok mesajın gelmedi yok söyle böyle diye yalan söyledim baya çeneleştik sonra ben uyuyorum dedi yattı kalktığında niye yalan söylüyosun hala vs dedi bende o an cekindim trip yemek istemedim gibisinden seyler söyledim daha önce de bir iki gizlediğim ufak caplı şeyler olmuştu.Bir süre konuşmayalım dedi kendimi aptal gibi hissediyorum dedi ben yapma etme falan fistan dedim annem öğrendi öyle bir durumun olduğunu annene niye söyledin ki dedi ona rağmen bana biraz süre vermek zorundasın dedi tamam dedim bende sonra ertesi gün istanbula geldim bunu yazdım neden gittin istanbula dedi sebebini söyledim sonra cevap olarak tamam yazdı dünde günaydın mesajı attım bana dönmedi geri.Sizce bana ders mi vermeye calısıyo napıyo ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle sana ders vermek için cevap vermiyo olabilir yani seni takmıyorum umursamıyorum gibisinden takılıyo ama aslında umursar ve merak eder senin yapıcagın sey çok kolay o atmıyosa sende atmıyıcaksın ki ne oldu acaba da mesaj atmıyo diyicek kendi kendine ve seni merak edicek sana bir bahane bulup mesaj atıcak mesela ben sevgilimle ayrıldıgımızda mesaj falan atmadım bana dediki hırkanı getiriyimmi falan ordan konu açıldı ertesi gün barıstık şuan senin sevgilin seni süründürmeye calısıyo ama sen dediğimi yap sürünme mesaj atma takmıyomus gibi yap senin peşinden kosucaktır emin olabilirsin. Ama bidahada sevgiline yalan söyleme ben senin yerinde olsam uyuya kaldım aşkım derdim oda hoşgörüyle karsılardı sende bidahakine böyle yap kazanan sen olucaksın iyi şanslar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bzm en tatlı kavgamız bu ha byütlck nevr anlamadm

0|0
    0|0
  • sevgilini aptal yerine koymuşun daha ne olsun :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• birincisi istanbula neden geldin iş tatil vs ? ikinciside o gizlediğin bir iki şey neydi ? bunlar önemli

0|0
    0|0
    • istanbulda okuyorum zaten haftaya jurim var ona calışmam gerek memleketime ziyarete gitmiştim.ikincisi mesela ben göz ameliyatı olduğum sırada telefon annemdeyken mesaj atmıstı bana o sırada annem anlamıştı onla beraber olduğumuzu ama ben söylememiştim gibi hep ufak seyler

• hmm anladım bak şimdi sana kısacası şunu söyleyebilirim uzak mesafeli ilişkiler günümüzde çoğunlukla hep son buluyor, bence mesaj attığında gelmedi yerine uykuya dalmışım canım kusuruma bakma diyip doğruyu söyleseydin bence hiç bir problem olmazdı, sonuçta ona iletildi raporu gidiyor ve bu bir kanıttır. yalan söylediğin hemen anlaşılır ve o bu defa hakkında iyi düşünmez, kesin birisiyle görüşüyordu veya beni önemsemiyor veya takmıyor vs gibi düşüncelere kapılır Yalana hiç gerek yoktu yani

• 3 5 yıl geçsin biraz büyü zaten böyle tripler atacak kişi kalmaz etrafında. Benim hatun dese nie açmadın diye yattım uyudum arkadaş derim konu kapanır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...