#Euro2016 açılış karşılaşması... Fransa - Romanya maçı ne olur?

#euro2016 Açılış karşılaşması... Fransa - Romanya maçı ne olur?#Euro2016 Fransa - Romanya (TSİ 22.00)
EİG (+)

• Fransa
    75% (21)81% (59)79% (80)Oy Ver
  • Romanya
    11% (3)5% (4)7% (7)Oy Ver
  • Beraberlik
    14% (4)14% (10)14% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:

0|2
4|26

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Fransa 2-0 alır

0|1
    0|0
    • net bir skor diyorsun, bence favori gibi fransa bu skorda çıkar yani ama iyinede açılış maçları bir berbarelik kokar sanki -.-

• penaltı konusunda karasızım ama dediğin gibi ilk yarı ruhsuzdu

• Dogru

• Antoine Griezmann gol atar :-)

0|1
    0|0
    • fransanın gol e yakın ayagı :D skor var mı kafanda peki pembe :D

• tüyo verebilirm sana :-)

• olur pembe gozumun takibindesin 😃 Tuyolarini bekliyorum her zaman

• Fransa 😏😏

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Fransa rahat kazanır

0|1
    0|0
    • Bu iki ulke gollu beraberlikte cok almislar 1-1 ler 2-2 ler ama acilis maci ve seyirci destegiyle farka giden skor olmasa bile kazanacaktir sanirim fransa...

• ben olsam yatardım

• beraberlik olursa şaşırmam :)

0|1
    0|0
    • aciliislarda bir gol kisirligi yasanir bu bir gercek 0-0/1-1 gibi belki bir sonuc gorebilir 90 dakika sonunda

• Zevkli göze hoş geln bir futbol olsunda kimin kazandığı önemli değil :) Fransa favori tabi.

0|1
    0|0
    • fransa evsahibi olma açısından yarım adım avantajlı hatta iki takımın birbirleriyle oynadığı maçlardada üstünlügü var hep bir galip gelmiş ama yinede açılış maçları genelde bir beraberlik kokar bakalım bu maç nasıl olacakkk :D

• Maç ne zaman saat kaçta

0|1
    0|0
  • Beyler ben +7 yazcam sistem kupona fransa cok fena tarinin oglu pogba , grizzman , ve moura cok acimasiz gelcek

0|1
    0|0
    • farka mı gider diyorsun

• Bilader romanya cok iyi degil ev sahibi fransizlar sakin oynamazlar bastircaklar gol ayaklari cok iyi zaten orta sahada cok iyi oldugundan yari sahaya yikarlar kafamdaki skor 5-2 veya 7-0

• Skor 0_0 olur NET.

0|1
    0|0
    • fransanın çok gol ayagı vvar grizman pogba vs.. gerçi açılış maçları gol kosırlığı çok yaşanan maçlardır genelde 0-0 1-1 0-1 2-1 ler gibi skorlar ile biter ekseriyetle... bakalım izleyemi ne olacat :D

• Valla ben hangi takımlar var onu bile dikkat etmedim :S
      Ama Almanya her zaman ölüsü çeyrek final ve sonrasını görüyor ;-)

• turnuva takımıdır zaten doğru diyorsun eyvallah :D

• Fransa ağır favori ve turnuva favorilerinden biri olarakta gösteriliyor Romanya gol atamaz yenemez aam direnir skor olarak tahminimde 2-0

0|1
    0|0
    • Guzel skor ve fransa icin ilac gibi bir baslangic olur isin acikcasi

• Fransa alır cok rahat

0|1
    0|0
    • rüzgar sanki fransadan yana ama açılış karşılaşması ya ondan dedim acaba beraberlik çıkar mı diye çünkü amerikada ki şu anda oynanan turnuvada ilk iki maçta gol sesi çıkmamıştı ta ki 3 maçta gol çıkmıştı... :D

• İy 1-0 ms 3-0 Skor Bıraktım buraya Bol şans.

• hadi bakalım, güzel maç olsun seyir zevki yüksek dinamik bir maç izletsinler bize...

• Fransa.

0|1
    0|0
    • skor beklentin ne, romanya süpriz yaparsa hepimizi yatırır burda valla :D

• Fransa 1-0
    Gol Paul Pogba (Eğer oruç tutmazsa oynarsa)

0|1
    0|0
  • Fransa 2-0

0|1
    0|0
    • net skorla diyorsun olabilir önceki senelere göre daha iyi kadrosu var bu sefer evsahibi avantajıyla rüzgrı ardına alabilir... bu skorlada turnuvaya iyi başlangıç yapmışta olur işin açıkcası...

• fransa her türlü alır

0|1
    0|0
    • oranlarda öyle diyor, burda yorum bildirenlerde öyle diyor, herkes öyle diyor :d ama iki takımın karşılıklı maçlarında 1-1 ler 2-2 ler görülmüş hep geçmiş oynadıkları maçlarda ve açılış maçı... şu anda adb de oynanan bir başka turnuvada 3. maçta ilk gölü gördü seyirciler -.-

• çok 2-0 bitmelik bir maç

0|1
    0|0
    • 2-0 da genel bir mutabakat var site sakinlerince :D valla romanya kazanırsa hepimizi yatırır burda -.-

• Birazcık yanılttı diyebilirim beklentimin üstünde bir Romanya vardı belki de çok altında bir Fransa

• fransa benimde beklentimin altında kaldı zaman zaman maçı domine etti ama özellikle hatalı oyuncu değişklikleriyle maçı zaman zaman romanyayı ortak etti... fransada eksikler görülüyor ama yinede 3 puanı koydu cebine, dün ingiltere rusya karşısında güzel işler yaptı ama 1 puan aldı futbol biraz böyledir :D

• fransa kazanır ama zorlanır 1-0 anca onu da 70ten sonra bulur gibi :)

0|1
    0|0
    • kazanirsa bile rahat bir farka kosacagini bende dusunmuyorun ama guzel bir mac olur o kesin 😃

• romanya cok defans takım fransa alır ama handikap yaparmı bilmem ozledik of baslasa izlesek

0|1
    0|0
    • Koca bir yaz da ilac gibi gelecek bu maclar 1 ay futbola doyacagiz 😃 Maca yarin bu saatlerde macin 30. dakikasi olacak... Basladi say sen... Skor beklentin ne

• fransa 1 romanya 0

• eyvallah liverpool :D

• Fransa handikapı bile atar :D

0|1
    0|0
  • Romanya sürpriz yapsın istiyorum ama Fransa kazanır gibi duruyor.

0|1
    0|0
    • romanya süpriz yaparsa burda herkesi yatırır, genel eğilim fransanın rahat bir galibiyeti ile sonuçlanacağını düşünüyor ama yinede beraberlik çıkabilir bence çünkü açılış maçlarında öyle bir gelenke vardır gol sesi pek çıkmaz ya da karşılıklı atarlar... bakalım maç sonu ne olacak...

• Fransa zorlansa da alır.

0|1
    0|0
  • fransa ev sahibi oldugu için rahat alır bence

0|1
    0|0
    • Skor beklentin ne peki?

• 2 0 3 0 olabilir

• 2-0 çogonluğun beklediği bir skor şu anda yazılanlardan söylüyorum.. güzel mücadeleci maç olsunda gerisi traş aslında... liglerin sozunun kapandığı bir dönemde bu avrupa şampiyonası iyi geldi valla :D

• Handikap 1 :D

0|1
    0|0
  • Fransa alır 3 1

0|1
    0|0
  • Oğlum 1.15 oranmı olur tabiikide fransa sorduğun soruya bak

0|1
    0|0
  • iy 1,5 üstu banko

0|1
    0|0
  • 5-2 skor oynayasım var ama kararsızım

0|1
    0|0
    • Genelde acilis maclari 0-0/1-0/2-1 biter ama 5-2 cok cilgin bir skor 😃 Neden bu skor acikla bize gizli

• 5-2 ye oynacak mısın peki -.-

• Tam güvenmesem de ve bir de futbol ne olacağı belli olmaz. 5-10 tl atarım

• fransa kazanır.

0|1
    0|0
    • gizli skor beklentin ne var mi kafanda bir skor

Yükleniyor...