Benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

merhaba arkadaşlar aradan uzun geçmedi bu ikinci sorum ama lütfen okuyup cevap verin...3 hafta önce sevgilimden ayrıldım, ayrılma sebebi ise 9 ay önce onu değilde ailemi seçtiğim içindi,o zaman çok iyi düşünmüştüm annem yüzüme bile bakmadı mecbur bir tarafı seçmek zorunda kaldım ve ailemi seçtim,sevdiğim gitmeme izin vermedi annemle de konuşup niyetinin ciddi olduğunu söyledi, o günden sonra annemde onu kabul etmeye başladı çünkü ciddi olduğunu fark etmişti,bir kaç hafta önceden bana soğuk davranan sevgilim beni 9 ay öncesinden sildiğini ve eskisi gibi birşey hissetmediğini söyledi..içimden buna inanmak gelmiyor, neden 9 ay sonra bunları demiş olabilir? arkasında başka bir sebep varmıdır ki?bunu 9ay sonradan söylemesi bana çok saçma geliyor, bıraksaydı o zaman bırakırdı...o türkiyede ben ise almanyada yaşıyorum..bana bahaneler buldu sen orda ben burda olmuyor dedi, bunu ama 3-4 seneden sonra fark etmiş olamaz herhalde..ben seçim yaparken çaresizdim onu sevmediğimden değildi...içimde hala bir umut var,bir yandan yazıp gerçeği öğrenmek istiyorum, bir yandan da bana seni sildim diyenin peşinden gitmek istemiyorum, siz benim yerime olsaydınız ne yapardınız?

• Yazarim
    71% (5)0% (0)71% (5)Oy Ver
  • Yazmam
    29% (2)0% (0)29% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
sunu da söylemem lazim, bu olaydan öncede ayrildi sacma bir sebep yüzünden, cok ugrastim o zmn cok konustuk yinede ayrildi ama bir hafta sonra geri geldi...simdi ise bunu yapiyor

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• link şarkı yı dinle belki bir şeyler olur...sen yine de yaz sonuçta sen bir defa aileni seçmene rağmen o annenle konuşmuş...annenin günlünü almış...şimdi sıra sende.. sende onun gibi davranabilirmisin?

1|0
    0|0
    • bu ilk degil ama bunu ikinci kez yapiyo :( bundan iki hafta öncesindede sacma bir sebep yüzünden ayrrildi cok ugrastim cok konustum yok dedi ama bir hafta sonra kendisi geri geldi ... simdi de bu

• cımayan birini nasıl sinirlendirecen :D sorun değil...

• :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Matemik problemi gibi olmuş, amma çok sayı var içinde..

1|0
    0|0
    • kusura bakmayin ama anlatmisken iyi anlatmak istedim

• Yok estafurullah. Geyiğindeyiz biz işin.. :)

• arada mesafe olunca ister istemez insanda soğuma oluyor tabi her erkek böle değil ben soğurum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sen ailem istemiyor diye onu bırakmışsın. o da intikamını almış. net.

0|0
    0|0
    • bu da aklima gelmedi degil valla

• yaz içinde kalmasın

1|0
    0|0

• Yazarim

0|0
    0|0

• Yazmam

0|0
    0|0
  • Bence yaz, korkma. Sen onu değil o seni kaybeder

1|0
    0|0
  • Benzer bir durum yasadim bende almanayada yasiyorum... icinden yazmak geliyorsa yaz... ama 1. kac yasindasiniz? 2. evlilik düsünyormusunuz? 3. evlenirseniz o mu gelecek sen mi gideceksin?

1|0
    0|0
    • o 21 ben 19 hemen evlenmeyi düsünmüyoduk ama niyetimiz ciddiydi, evlensekte ben gidecektim oraya, kücük yasta basladik cikmaya bu güne kadar geldi, böyle bitmesini istemiyorum, simdi yazsam beni terslemesinden korkuyorum o beni daha da üzer?

• bence yaz yani souncta kaybedecek biseyin yok,

• tamam tskkrler

Yükleniyor...