Spor salonunda giyim?

Ne giymeliyim havalar sıcak ona göre alışverişi yapayım dedim? eşofman değil şort sweatshirt değil t shirt peki ama nerden ve hangi ürünleri almam gerek? Detay İstiyorum

1|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Yıkadıktan sonra çabuk kuruyan kumaşlardan olsun adı gelmio şimdi aklıma. Marka olmasınada gerek yok

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Spor şortları var. hammell ın falan... üstüne de normal uzun kollu tişörtlerden al.. Göbek varsa biraz bol olsun.. göbeğini gördükce aynalarda moral bozabilirsin.. Göbek yok diyorsan.. üstüne oturan şeyler al..

spor ayakkabın nike veya adidas olsun.. halı saha ayakkabısı falan alam deme.. normal spor ayakkabısı al.. alcağın şortlarda fermuarlı cep olmasına dikkat et.. lazım olacak..

havlu almayıda unutma!!!

0|1
    0|0
    • Göbek vardı diyet ile yok oldu şimdi spor â başlayacağım mutlaka fermuarlı şort alacağım zaten peki hergün değiştirmek zorunda mıyız? Hani terleme falan?

• hocam sıkı çalış mutlaka terle.. tişört her gün değişir.. şortuda 2 günde bir değiştirirsin..

• Ona göre malzeme alayım diyordun Hani Sağol

Kızlar Ne Diyor 2

• Giy bir şey git ya😄😄oraya sonuçta üstünü başını poz vermeye gitmeyeceksin

0|0
    0|0
    • Ya doğru biliyorum da sıcak artı yerleşimin zaman pamuklu giysi olmasa ölürsün zaten pamuklu giysiler hiç yok ki piyasada

• Yarım atlet giy. Altına şort. Ayletin üzerine de polar. Standart giyim yani

0|0
    0|0
    • Aklımda o vardı ama farklı bişey var mi

• Yo Anladım da neden kız olduğumu düşündün herkesin aklına bu soru gelebilirdi? Altta bir bay da yorum yapmış cinsiyetçi olarak

• Hayır. Ana sayfada gezinirken soru rengi pembeydi en son bir kız yorum yaptığından. Ben de direk kız için yorum yaptım. Tekrar çok özür dilerim

Erkekler Ne Diyor 5

• Pamuk t shirt
    Sort
    Hadi eyw

0|1
    0|0
  • Şort atlet giyiyorum ben

0|1
    0|0
    • Atlet pek açık olur diye çekiniyorum

• Motive ediyor beni

• Anladım kişisel sebep yani ben açık Renkli pek bişey bulamadım çıkıp avm gezicem bakalım

• Atlet don

0|0
    0|0
  • Lescon olabilir ☺😉

0|0
    0|0
  • Şort ve tshirt giyen yakışıklı görünce yiyesm geliyo ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...