5 kg fazla mı geldi?

Normalde 4 kg dambıl ile çalışıyorum. Dün 5 kg ile çalışmaya başladım. Bugün kollarımda ve sanki belimde (sırtımda da olabilir) hafif bir ağrı var. Yalnızca bir kilo arttırmak bu sorunlara yol açabilir mi?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• 1 kilo eklemek o kadar zor olmamalı.. Kasların yorgun ve yeterli oksijeni sağlayamıyor.. Laktik asit birikmiş durumda vücudunu biraz dinlendir yoksa kaslarını çalıştırmak yerine kaslarını eritirsin 👍🏻

1|0
    0|0
    • 30 günlük programlarda olduğum için ara veremem ama bu dinlenmeyi başka şekilde sağlayabilir miyim, uyku vs :D

• Direkt yatıp uyuyorum zaten :)

• Teşekkürler 😌

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Evet ama bu iyi birsey o agri gittiginde 6 yap kgyi :)

1|0
    0|0
  • Uf be kaslı kız benle aynı kiloyu kaldırıyorsun :D ben çok eziğim. Bunun nedeni sporda ilk gün yaptığın şeydir. İlk gün yaptığında hani her yerin acır ya çünkü sen daha önce hiç çalışmamışsındır aynı bu nedenden kaynaklanıyor sen daha önce hiç 5 kg ile çalışmamışsındır.

1|0
    0|0
  • kendini zorlama ama 5 kilo normal gibi duruyor, kasların çalıştığından dolayı ağrı yapması normal

1|0
    0|0
  • sorunlara yol açmaz rahat ol

1|0
    0|0
  • Hayir acmaz.
    Fakat duzenli spor yapan insanlar diger insanlara gore sakatlik ya da rahatsizlik gecirmesi daha yuksek oldugundan, spordan once mutlaka ufak egzersizler yapmalisin.
    Oldu mu? ;)

1|0
    0|0
  • Evet..500 gr azaltıp deneyiniz

1|0
    0|0
  • Hayir tamtersine gelişiyor

1|0
    0|0
  • Olur öyle yavaş yavaş alışırsın

1|0
    0|0
  • fazlalıktan değildir spor yapınca genelde yaşanır bu olaylar da amacın kas yapmaksa kaslı kızlardan hoşlanan hemcinsime daha rastlamadım haberin olsun

0|0
    0|0
  • Bir hafta ya da on gun sonra artirmalisin kiloyu

0|0
    0|0
  • Ooooo kaslı kadın sar beni kollarına sar skksksmsksksksksk

#inciheryerde

0|0
    0|0
  • Anormal bir ağrı değilse bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Sabah sabah :D

0|0
    0|0
  • Doğru yoldasın.. Ağrı gayet doğan.. 5 kilo ilede bir süre devam et ve 6 - 7 diyerekten yürü..

0|0
    0|0
  • Fazla gelmiş.

0|0
    0|0
  • Olabiliyor bide ağırlığınarttırırken hareketin formunu bozduysan ondanda ağrın olsbilir

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Ağırlık kas sisirir ben 2 kgla yapıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...