Ramazan da fitness ve yemek yeme olayı nasıl olacak?

Nisandan beri spora gidiyorum. Ehh araya Ramazan girdi. 1 ay full tutarım diyemem ama tutabildiğim kadar tutuyorum işte. İçimden "of tutmiyim" demek gelmiyor malesef. Eee şimdi napıcam? İftardan sonra gidiyorum 1 saat sonra 12de kapanıyor zaten. Mide felan bulanıyor. :( Biz normal insanlarız zengin değiliz ki diyet yapabilelim, 17 saat aç duran adam da annesi ne yaparsa iftarda onu yer valla bizde böyle :)) ne önerirsiniz?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• iftara 1-2 saat varken hafif antreman yapabilirsin. ben öyle yapcam yarın gitcem mesela hafif antreman yap agırlıklar hafif setler daha az bunun amacı sonuc almak degil suana kadar yaptıgın sonuc aldığın şeyleri kaybetmemek için. yemek olarakta sahurda yulaf ezmesi life life var onun içine light süt dök sonra içine muz doğra, peynir mutlaka ama mutlaka ye cok etkili daha sonra bol tahıllı besleyici lifli ekmekler var böyle onlardan al içine domates biber peynir ne varsa doldur daha sonra ayranda içebilirsin, kıymalı yumurta yiyebilrisin az bişey zeytinyağ kullnabilrsn ama mutlaka sahurda yumurtalı şeyler ye ve ekstradan 2 tane de haşlanmış yumurta beyazıda ye. iftarda da mutlaka ama mutlaka et olsun kırmızı et ve ya tavuk gögsü farketmez et olsun ve yanında çorba makarna ve ya pilav tabi lapa yağsız olcak yiyebirsn salatalıkta mutlaka olmazsa olmaz. içecek gene ayran olsun. tatlı olarakta ben güllaç yapıyorum ama şekersiz yapıyorum üstüne meyve doğruyorum onun şekeri yetiyor yani cokta güzel oluyor :) cok tatlı krizine gieresen eti form ürünleri var çkolatalı bisküvileri falan var şekersiz sadece tatlandırıcı damlatmışlar onlardan alabilirsin eti form ürünlerini sürekli yiyorıum bende yemekten sonra.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• orucu az yemekle boz 1saat karninda erisin kaslarina yerlesin yemekler sonra yap sporunu 2 saat bekle sonra zaten hersey sana kalmis ye domuz gibi

1|0
    0|0
  • olur yemegini az ye git spora iftardan sonra

1|0
    0|0
  • Sıkıntı etme yemek muhım deıl onemlı olan tok tutması senı yıne sporunu ıdare edersın

1|0
    0|0
  • Yemeğe abanma sende

0|0
    0|0
  • 5 yumurta 1.5 tl 250 gr tavuk göğüsü 3.5 tl toplamda günde 5 tl veremez misin?

0|0
    0|0
    • annem verir ben değil o işler onda. iftarda 5 tane yumurta mı yicem

• AĞLICAM YA BEN BOĞA BURCUYUM YEMEK HASTASI BİR KIZIM

• Tamam o zaman az yağlı bir zeytinyağlı yemek yiyebilirsin bunlara ek olarak. Margarinli ve ayçiçek yağ yasak.

• Ayni sikinti bendede var ama ara verdim spora sonucta sinav sorusu fitness degil

0|0
    0|0
  • Bekle

0|0
    0|0
  • Bir şey söyliyem mi zaten agnostizme inanıyorum tutma oruç. Zaten beraber götürmen bile zor.

0|0
    0|0
    • ciddi misin

• beraber götürmem neden zor

• Sen o protein ihtiyacını nerden karşılayacan onu geçtim fitness öncesi yemek yemessen bayılabilirsin bunu istemesesin herhalde o zmn tutma (izmirliyim :D )

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...