Euro 2016 başlıyor. Türkiye sizce kaçıncı bitirir?

Ben ilk 4 takım içinde olacağımıza inanıyorum 1. de oluruz, 4. de diye düşünüyorum. Peki sizce kaçıncı oluruz?
Euro 2016 başlıyor. Türkiye sizce kaçıncı bitirir?

0|0
3|21

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• türkiye ve türklerin bu kadar aşağılandığı bir dönemde futboldada hakemlerin gazabından korkuyorum açıkçası kadro iyi ama nasip gönülden destekliyorum

0|1
    0|0
    • Hiç sorma kendi milletinin evlatları inanmıyor, küçük görüyor, bak sesli gülmüş birtanesiç nasıl bir nesil geliyor korktum.

• cani gönülden bir şampiyonluk bekliyorum herzaman velakin 2002 dünya kupasında gördük favori olan takım birezilya ama 2 maçtada ezici üstünlük bizde iken hakemin olağanüstü taraflı davranmasından dolayı maçları kaybettik sonuçta dünya 3. sü olamayı başardık esasen inandığın anda futbol zor değil zor olan ırkcı davranmaları bizim maçlarımızın çoğu masada bitiyor gerek şamp ligi gerekse uefa yurtdışı maçların çoğu öyle

• Haklısın

Kızlar Ne Diyor 2

• Gönül isterki birinci olsun

0|2
    0|0
  • Sondan bir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Gruptan cikariz , sonrası eşleşmelere bağlı

0|1
    0|0
  • Su gruptan cikmak bile baya zor ilk 8 önemli tabi ama gönül ister kupayi alalim ama zor tabi.

0|2
    0|0
  • Çek Cumhuriyeti maçı belli eder eğer çıkarsak büyük başarı olur sonrası gelir

0|2
    0|0
  • 3 olur

0|1
    0|0
  • Herturlu gruptan çıkarız. Euro 2016'nın yeni kuralları gruptan çıkmayı kolaylaştırdı. Sonraki turlarda Almanya, İspanya ve Belçika ayarında takımlar gelmezse ilerleriz.

0|1
    0|0
  • Gruptan çıkarsak önümüz açık olabilir lakin o gruptan çıkmakta biraz zor hayırlısı

0|1
    0|0
  • şanslıysak 3. oluruz

0|1
    0|0
  • Bence de öyle olur gibi

0|1
    0|0
  • 1 Hırvatistan
    2 ispanya
    3 Türkiye
    4 çek Cumhuriyeti