Bugün fenerbahçeyi desteklermi?

galatasaraylılar bugun feneri destekler mi?meraktan fikirlerinizi merak adiyorum?

0|0
8|17

En İyi Kız Görüşü

• Evet kszanmalarini isterim kendi ulkemin takimi neticede

1|2
    0|6

Erkekler Ne Diyor 17

• kişiye göre değişir elbet destekleyende olur desteklemeyende.acaba sen ne yapacaksın gizli

0|1
    2|0
  • Ben destekliyordum ama Aykut'un bu hafta ki basın toplantısından sonra kararsızım, akşam belli olur...

1|1
    0|1
  • Galatasaraylıyım ama bugün feneri desteklemiyorum :Dasşfasfas

1|1
    1|2
  • Gerçekten Fenerbahçe adam akıllı oynasın . saçma sapan hatalar yapmasın, ve sürekli oyuna ağpırlığını koysun ayakta alkışlarım.

1|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım, Fenerbahçe' yi destekliyorum.

1|3
    1|1
  • Bir Galatasaraylı olarak bu akşam Feneri destekliyorum.

1|3
    0|4
  • normal olan insanın desteklemesi lazım sonuçta bir türk takımı oynuyor ben gsyi desteklemiştim şampiyonlar liginde oynarken yine oynasın yine desteklerim ülke puanına ihtiyacımız var daha çok takımla avrupada olabilmek için birbirimizi iterek çelme takarak bir yere varamayız birbirimize destek olmamız lazım.

0|0
    0|1
  • ben bir Galatasaraylı olarak destekliyorum her ne kadar çoğu fenerliden aynı desteği şampiyonlar ligi maçlarımızda görememiş olsak da Türk takımlarına karşı yabancı bir takımı destekleyemem

1|3
    0|1
  • benfica sen bizim herseyimissin fener rum takımı fener leeds united le oynasın onları tutarım sadece güney kıbrıs ve yunanistan takımları ile oynadımı tarfsız kalırım ikiside rum çünkü

1|0
    1|2
  • Sen hangi takımlısın ve destekleyecek misin?

1|2
    3|4
  • tam destekleyeceğim

gelip hevesimin içine ediyor Fenerliler.

Aziz Yıldırım açıklama yapmış " uefa yı alırsa şampiyonu unuttururuz"

şimdi bu laf mı ?

Ünal aysal maç daveti istiyor davet etmiyorlar.

bu takımı ben DESTEKLEMEM.

0|4
    1|2
  • benim takımımın olduğu maçta real madrid atkıları formaları satılan stadyumunda bayrakları açılan takımın avrupa maçıda olsa desteklemem,lafa gelince 3-5 çapulcunun yaptığı terbiyesizliği klube maletmeyin derler 50bin kişi engel olamadınızmı 3-5 çapulcuya, bunların hepsi laf biz gavur takımımıydık. umursamıyorum maçıda izlemicem.

0|1
    0|2
  • Ben Fenerli olarak tüm Türk takımlarını uluslararası kulvarda desteklerim. İsterim ki TR sınırları içinde rekabetçilik bir kenara bırakılsın fair-play çerçevesinde Türkiye'nin başarısı için Türk takımları bir birlerini desteklesin

0|1
    0|0
  • Desteklemesinler. Biz, bize yeteriz.

0|1
    1|4
  • İddaa'da 2/2 oynayın aslkmdasfgf

0|2
    1|3
  • bu konuda çok kararsızım

0|0
    0|1
  • maçı izlerim herhalde...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• gs lileri bilmemde ben bir Beşiktaşlı olarak tüm kalbimle destekliyorum

0|2
    1|3
  • Şu uefa kupamiz var sözünden kurtulmamak için desteklemeez

0|1
    3|4
    • fener uefa kupasını alsa bile asla GS nin havasını yakalayamaz, o zaman bambaşkaydı...

• 13 sene geçti aradan. Artık biz de bıktık, bir esprisi bir muhabbeti kalmadı artık. Bizim dışımızda bir takım alsın artık bir zahmet.

• Evet.

Gavuru destekleyecek değilim.

0|0
    1|0
  • Bence Fb 6-0 yener. kjfhdxf

0|2
    1|6
  • Fanatiğim ama bu konularda Milliyetçiliğim daha asır basıyo...

Destekliyorum..

1|0
    1|5
  • evet desteklenir.

0|0
    1|4
  • nötrm üm ben bugün...

0|2
    0|5
Yükleniyor...