#Euro2016 da Milli takımımız dışında hangi ülkeyi destekliyeceksiniz?

#Euro2016 da Milli takımımız dışında hangi ülkeyi destekliyeceksiniz?Şampiyona da kuşkusuz hepmiz tek yürek olup milli takımı destekliyeceğiz. Üst turları zorlamasını bekleyeceğiz. Peki #Euro2016 da Milli takımımız dışında hangi ülkeyi destekliyeceksiniz veya takip edeceksiniz? Yorumunuz? Anket sınırlı olduğu için DİGER ülkeleride ayrıca belirtebilirsiniz...

• Almanya
    61% (11)29% (12)39% (23)Oy Ver
  • Belçika
    6% (1)20% (8)15% (9)Oy Ver
  • Fransa
    0% (0)2% (1)2% (1)Oy Ver
  • İngiltere
    6% (1)7% (3)7% (4)Oy Ver
  • İspanya
    11% (2)7% (3)8% (5)Oy Ver
  • İtalya
    6% (1)7% (3)7% (4)Oy Ver
  • Portekiz
    10% (2)28% (11)22% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
#Euro2016 da Milli takımımız dışında hangi ülkeyi destekliyeceksiniz?

1|1
2|23

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Ispanya ❤

0|3
    0|0
    • ispanyollar tüm kupalara son yıllarda ambargo koydular , bu sen dalgalılar biraz ama kesinlikle takip altındaki takmlardır futbolseverler için katılıyorum sana pembe...

• Tesekkurler :)

• rıca ederim pembe :D

Erkekler Ne Diyor 22

• Az önce 7,0 biten estonya maçında 2 gol ve 2asist yapan q7 li , cr7 li portekize sempatim var

0|3
    0|0
    • beklenilen skor sanki, biri dünya yıldızı digeride top cambazı ama takım şansızlıından dolayı üst turları zorlayamıyorlar bir türlü , ama yinede futbolsevermerin takip edecekleri ülkeler arasında kuşkusuz...

• maçıda özetleride izleme fırsatım olmadı ama quresma göze hoş gelen futbol oynar genelde...

• Portekiz basınında ronaldoya açık ara fark atıp maçın yıldızı oldu , mac sonu ronaldo beni çok iyi tanıyor askerleri çok iyi demiş

• Türkiye dışında bir takım ülke umrumda değil açıkcası şu an sadece Türkiye :)

0|3
    0|0
    • deme böyle :D 'Şampiyona da kuşkusuz hepmiz tek yürek olup milli takımı destekliyeceğiz. Üst turları zorlamasını bekleyeceğiz.' dedim, turnuvada sonuçlarını ve futbulunu takip edeceğin , futboluyla merak uyandıran başka ülkeler olmuyacak mı...

• Peki öyle düşünmem aslında doğru söylüyorsun öylede olması gerekir ama çok girme o konulara arap hayranlığı diyolar dini karıştırma boşver :D Ben anladım seni.

• eyvallah...

• http://i.hizliresim.com/7vg4Em.jpg
    Pogba dan dolayı fransayı destekliyorum formayı bile aldım:D

0|1
    0|0
    • aynen bakalım ev sahibi avantajıyla horozlar ne yapacak... zira onlardanda bklenti çok başarı yönünüde...

• Deschamps ben arfa ve lacazette i almadığına pişman olacak

• izlanda

0|2
    0|0
    • bizim grubumuzda çok iyi bir çıkşı yapmışlardı gerçi son maçlarda gerek grubu garantilemektende kaynaklı bir düşüş yaşadılar ama canlı futbollarıyla turnuvanın dikkat çekebilecek takımlarından biri bencede, ne yapacakları ilgiyle beklenen bir ülke..

• Almanya kupanın en iddaalı rakiplerinden. Ve oyuncuları cok formda
    Fransa ve İspanya'ya bakarsak Almanya kadar hazır olduklarını görmüyorum.
    İspanya hazırlık macında Gürcistan'a kaybetti
    Fransa'da benzema gibi önemli bir kaç ismi kadroya almadı.

0|1
    0|0
    • ispanya bir iyi bir kötü geçen gürcistana yenildi 1-0 iyi oynadılar mı yakıyorlar yımkıyorlar tam anlamadım yani bu takımı... almanya dedigin gibi turnuva takımı ve belkide favorilrden en güçlüsü... fransa evsahibi ruzgarıyla götürmeye çalışacak ama bakalım rüzgarı nereye kadar yetekecek... belçika için ne diyorsun ve izlanda süpriz yapabilecek takmlar mı sencee

• Belçika iyi yerlere gelecektir. İzlanda'nın süpriz yapabileceğini düşünmüyorum

• doğru diyorsun aynen...

• Almanyayı destekleyen maldır !

1|1
    0|0
    • bu son gelişmelerden dolayı diyorsun sanırım... desteklemek derken futboluyla ilgi uyandıracak ve takip edeceğiniz manasında... cevaplayanlarda o manada alıp cevaplıyorlar çok büyütmeye gerek yok.. futbol çercevesinden bakalım zira bu turnuvada ki tüm ülkelerle o veya bu nedenle hep sorun yaşamışızdır yani...

• doğrudur

• Faşizm dur de ;)

• Japonya.

0|2
    0|0
  • İspanya hemen elenmese bari bu sefer :)

0|2
    0|0
    • ispanya şaşırtıyor dün hazırlık maçında gürcistana 1-0 yenildiler ama takip altında olacak takımlardan biri kesinlikle, katılıyorum sana

• Belçika destekliyom bu turnuvada süpriz yapabilirler bence şampiyon olma ihtimalleri var

0|2
    0|0
    • bu turnuva dünya kupasının tersine süprizlerin yaşanabildiği bir turnuva , belçika dünya sıralamasında hızla üstlerde yerini alıyor bakalım futboluylada bunu destekliyecek mi bu turnuvada... bende belçikayı takip edeceğim takımlar arasında ne yalan söylüyümmm

• CR7 ve Q17 :)

0|1
    0|0
    • şifre çözdürtme bize :D portekiz diyorsun hadi bakalım

• kesinlikle.

• Abilerim ben bu hırvatlardan çok çekiniyorum adamların kadro çok iyi.

• Portekiz ve almanya

0|2
    0|0
    • bu portokizde hep vardır bu turnuvalarda hep bir o beklenen çıkışı yapamaz ve hepte insanlarda bu sefer yapacak gibi bir iyimser bir bakşı var bakalım bu sefer şeytanın bacağını kırabilecek mi... almanya zaten turnuvanın ve kupayı kaldırması muhtemel takımlardan en iddialısından biri...

• Kesinlikle belcikada değişik bir takim onlarda surpriz yapabilir

• belkicadan turnuvanın flaş takımı olması gibi bir beklenti var insanların özellikle dünya sıralamasındada üstlerde yer alıyor ismi son dönemlerde... göz ucuylada olsa futbolnu takip edeceğim takımlardan birisi hiç kuşkusuz...

• Tabii ki kardeş ülke Hırvatistan'ı...

0|1
    0|0
    • hırvatlarda turnuvada dikkatle izlenecek ülkeler arasında haklısın... göze hoş futbol oynuyorlar...

• Yenmeyeler idi, iyi idi. :)

• Galler ya da kuzey irlanda olabilir isteksiz

0|2
    0|0
    • zevkli maçlar ortay koyabilirler bencede...

• Ingiliz futbolu oynuyorlar Futbolcularin hepsi avrupa iyi liglerinde oynuyor bale R. madrid mesela

• Belçika çünkü ankette bulunan diğer ülkeler gibi aşağılık değil

0|2
    0|0
    • politik anlamda dedin sanırım bunu, çok siyasete girmiyeceğim hele ki spor katagorisinde ama geçmişte belçika ilede politik anlamada sıkıntılar yaşamıştık diğer ülkelerden daha az değil, biz yinede spor penceresinden bakalım turnuvada hangi takımları daha bir farklı ve ilgiyle takip edeceksin...

• Kusura bakma politiğe girmek istemezdim spor açısından da belçika derim ama öncelikli olarak tabi ki Türkiye

• yo sorun değil, türkiyeyi 78 milyon olarak destekçisiyiz inşallahta iyi şeyleryapacak, umut ediyoruz yani... belçika turnuvanın flaş ekibi olmaya aday bencede, geçen gün açıklandı dünya sırılamasında 2cilige yerleştiler...

• Belçika

0|2
    0|0
    • belçikadan beklenti çok... turnuvanın flaş ekebi olması bekleniyor...

• Belçika

0|2
    0|0
    • bu turnuvada çok şey beklenen şampiyonanın bence kazanacak gizli adayı, futbolseverlerin beklentisi büyük geçen dünya sıralamas açıklandı 2. ci sırdalar, kesinlikle ne yapacakları ilgiyle takip edilecek ülke bencede aynen katılıyorum sana

• Vallahi artık günümüz futbolunda defans yapmakta çözüm olmuyor Yunanistan 2004 de öyle mucizevi kupayı aldı portekizin elinden artık saldıran ısıran takımlar ipi göğüslüyor

• o maçı hatırlıyorum kornerden glen topa kafa atmıştı, o maç sanırım defans futbolunu kazanabileceği son kupaydı :D ama dedigin gibi şimdi futbol yoğun mücadele ve savaş istiyor... bunlarda olsunda sahada bizde zevk alalım sonuçta...

• Kurdistan i destekleyin puhahahahaha 😂

0|1
    0|0
  • Romanya ve arnavutluk

0|1
    0|0
    • bakalım açılış maçında fransa ile ne yapacak kaç kaç kalacak... arnavutlukta güzel zevkli maçlar sergileyecektir bencede...

• Arnavutluk

0|1
    0|0
    • başarılı olsa sevneceğim bir ülkedir diyim zevkli maçlar ortaya koyabilirler bencede...

• fransa'nın ev sahibi olması dolayısıyla çok şey başarabileceğini düşünüyorum. bir final hatta şampiyonluk dahi yaşayabilirler. fakat almanya ve belçika güçleri dolayısıyla kupayı daha çok hakediyor gibiler

0|0
    0|0
  • Çek Cumhuriyetini koymamışsın. Çek Cumhuriyetini destekliyorum.

0|0
    0|0
  • Portekiz. olsaydı Hollanda.

0|2
    0|0
    • portakallar renk katardı ama iyi bir jenerasyon yakalayamadılar gerçekten ama her zaman katldıkları turnuvalarda taraflı tarafsz herkesin maçlarını seyir zevki yüksek oldugu için özelilkle takip ettiği bir ülke, portekiz ve ronaldo , şu ronaldonun şanssızlığı portkizin üst turlara tutunamamas bakalım bu sefer ne olacak gizli :D

• hollanda konusuna bende katılıyorum geriye dönük 4-5 dünya kupası izlemişligim vardır hepsinde güzel futbol, keniden hayaran bırkan futbol ama hep bir ucu ucuna kaybetmeler, katılıyorum sana...

• evet.

Yükleniyor...