Bu göbek 3 ayda erir mi, dümdüz olur mu?

Bu göbek 3 ayda erir mi,dümdüz olur mu?

Son fotoda biraz eğri durmuşum o yüzden değişik çıkmış kbyın. Evet durum bu eskiden daha çoktu azıcık azaltabildim. Artık elle tutmak güçleşti göbeğimi. Ama var mı var...3 ay boyunca her gün 300 mekik çekersem, her gün 1-2 saat kardiyo yaparsam ve 1000 kez ip atlarsam bu göbeği yok etmeyi başarabilir miyim? Ne diyorsunuz, yardım edin lütfen? Kilom 60 boyum 165. Kaç kilo veririm vs bilgilendirin lütfen. Şimdiden herkese teşekkürler :) iyi akşamlar.

1|1
38|75

En İyi Erkek Görüşü

• O sende şekerpare olmuş :). Ama o bölge alt karın bölgesiyse mekik çekmenin çokta bir faydası olmaz çünkü mekik üst ve orta karın bölümünü çalıştırır orası alt ve orta bölümse ayaklarını hızlı havaya kaldırıp aşağıya yavaş indir bunu 300 kez yap. Üstüne her zayıflamak istiyene bunu söylüyorum sprint (hızlı koşu) yapın bunu 100 metrede bir yap 100 metre koşabildiğin max hızda koş sonra ağızdan nefes al burundan ver günde ortalama 1 km yapsan çok iş yapar. Birde yanında su şişesi al suyuda bol iç porsiyonuda azalt hayırlı uğurlu olsun kilo verdin.(Kilo vermiş bir insanım tecrubesiz değilimdir.)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yemis yemis seyapmamais

0|0
    1|0
    • Sen guru olmuşsun da insan olamamışsın insanların kalbini kırmayı ne çok seviyorsunuz be, çirkin insanlar.

• Tatava yapma

Erkekler Ne Diyor 74

• Allah kahretmesin seni bir de yükleyebildiği kadar yüklemiş bir kere neyse de 46675657 kez görmek zorunda mıydık:(((
    Okula yazdır onu bir kaç saat uzak kalırsın erimez o

6|0
    0|0
    • Bu görüşü beğenen kızlar, allahınızdan bulun. Çok çirkinsiniz ve bahsettiğim çirkinlik görüntü çirkinliği değil.

• Sana katılıyorum soran kişi, Allahından bulsunlar. İnsanları aşağılayıp, dalga geçmekten başka bir b*k bildikleri yok. Aksine kendilerini küçültüyorlar. Sen böyle karaktersiz kişiler icin moralini bozma. Sana önerebileceğim birsey yok, anlamam pek böyle şeylerden ama yardımcı olan arkadaşların dediğini yaparsan eritmenin mümkün olacağını düşünüyorum, bence imkansız değildir. İnşaAllah istediğin bir fizikte olursun.

• maşallah. cinsiyeti ne

2|0
    0|0
  • Bunyene genetik yapina iradene gore değisir ekmek yeme seker ve yağli seylerden uzak dur sporunu yap gobeğin g si kalmaz ama yersen ekvator gibi cikar

1|0
    0|0
    • Anladım teşekkür ederim arkadaş

• Millete bakma en kolay giden yer gobek yeterki irade olsun ve azim olsun sporla alakasi olmayanlari takma tabi kosman da gerek

• Kaç aylık kanks

0|0
    0|0
  • Imkansiz

0|0
    0|0
  • Karpuz göbek

1|0
    0|0
  • Alkolu azalt :D

1|0
    0|0
    • Evet haklısın bira mahvetti beni

• Alkolden kaynaklandigi cok belli bende de var ama bu kadar degil :)

• Ben ayva gobek seviyorum bu kizlar verme derdinde :D

0|0
    0|0
  • tumanın güzelmiş nerden aldın :D

1|0
    0|0
  • Oha gobek show

3|0
    0|0
  • Çocuk doğumca düzelir

0|0
    0|0
  • 1 saatten fazla cardıo yapılmaz vucut cortizon salgılar hiç kilo veremessın bu arada adam gibi bir diyetle ve sıkı bir egzersiz programı ile dumduz olur 3 ayda

0|0
    0|0
  • öyle aşırıda yok şukret de bu kadr fotoğraf niye hayır sonunda kesip içini gösterdiğin fotoğraf çıkacak diye korktum :D

0|0
    0|0
  • Bu yüzden türk kızları degil

0|0
    0|0
  • 1senede belki

0|0
    0|0
  • Tamam göbeğin var inandık 50 tane foto koymuşsun :D

0|0
    0|0
  • Tamam gobegin var anladıkta tutup sıkıştırmak ne a. k

0|0
    0|0
  • hemen spora başla yeşil çay iç tuzu hamur işini kes tatlı yeme çaya şeker atma kola içme ekmeği kes 3 ayda gider :)

0|0
    0|0
  • Lqn iğrenç duruyo

0|0
    0|0
  • Hayt tosunum benim :D

0|0
    0|0
  • abla tek fotograf yeterdi be... erir erir ... ınsan ınadından ne kurtulmus

0|0
    0|0
  • oha👀🙏allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • Durum çok vahim beni bile geçmişsin :D aslında çalısmayacaksan , günde iki idmanla e ayda kurtarabilirsin.

0|0
    0|0
  • Ne yedin merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • o artik senin bir parçan olmus.
    isim koyalim bosver

0|0
    0|0
  • oha oha allahsızın kızı bende bile o kadar göbek yok 😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • istedikten sonra yapabilirsin yeterki ona göre çalış ve beslen

0|0
    0|0
  • O değilde göbek ne tatlı ya :D genelde bayan göbekleri çatlak falan oluyo seninki yakışmış bozma bence :D

0|0
    0|0
  • başkan ne yedin o kadar ya :D imkansız diye bişe yoktur saglam spor yap az yemek ye

0|0
    0|0
    • Aslında iyiydi fiziğim 54 kiloydum. Yüzmeyi bıraktım profesyonel yüzücüydüm ve fast fooda başladım abur cubur falan, saldım kendimi ne yapayım

• sıkma canını spor salonuna yazıl günlük en az 2 saat calış koşu filan yap yok olur gider

• Kilona göre göbek çok fazla.
    Onları yap. 2 günde zayıflarsın. Az ye

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    44

Kızlar Ne Diyor 37

• Masallah. Bir soru bu gobegi 3 ay da mi yaptin? 3 ayda yapmadiysan yillarin birikimiyse 3 ayda gitmesi zor da

0|0
    0|0
  • Yağ fıçısı mübarek. Karın egzersizleri yap :d

0|0
    0|0
  • Evde yapmakla olmaz, spor salonuna yazılman gerek.
    Ve güzel bir beslenme programı edinirsen istediğin şekle kavuşursun.

Alttaki bazı yorumlara çok güldüm :)
    İsim ver falan demişler de , takıldığına değmez.
    3 ay sonra fit bir göbek koy buraya da bir çoğu utansın.

0|0
    0|0
    • Anladım spor salonuna kaydım var zaten giderim oraya da. Haklısın bu şevkimi kıran pisliklere göstereceğim :)

• Rahat birak kiz göbeği sıkıştırma 😅

0|0
    0|0
  • Canim diyet ve spor cok rahat eritebilirsin 3 ay da

0|0
    0|0
    • Peki teşekkürler canım

• Rics ederim ama bol su ic ekmek seker vs gibi uzak dur yesillik tuket

• göbeğin çok marjinal bende de var ama benimki boğumlu seninki tek parça neyse 3 aya diyette yaparsan gayet gider bir kere ilk göbek gider bira desteğide var mı o göbekte bira göbeği zor eriyor da

0|0
    0|0
    • Geneli cips çikolata fast food yüzünde

• bira göbeği değil en azından o gitmiyor yapışıyor dediğim gibi onları yemeyi bırak cardio+sırf karın bölgen için çalış 3 ayda gider

• çekiştirme göbüşünü yazıktır ya :D

0|0
    0|0
  • Göbek iyimiş, fitness'a yazılıp gidebilirsin sıkı bir diyet lazım sana canım

0|0
    0|0
  • Tabi ki gider. Öyle mekik çek spor yap ve sağlıklı beslenmeye çalışınca sıkılaşır. Ben yazın 3 ay mekik çekmiştim haftanın 4 5 günü, 3 ayın sonunda karnım sıkılaşmıştı hafif kas oluşmuştu gözle görülür fark var. Kilon çok fazla değil zaten 5 10 kilo versen ideal olursun. 3 ayda kaç kilo vereceğini bilemem herkesin bünyesi farklı..

0|0
    0|0
  • Bir adet fotoğraf koysaydın anlayan anlardı. Pozisyon pozisyon fotoğraf koymana gerek yok.

0|0
    0|0
    • Çok ya da az görünmemesi için. Tam anlamıyla görünmesi için. Art niyet aramayınız.

• 65 değil 60 kiloyum. İdeal kilomdan 4 kilo fazlam var sadece. Peki teşekkürler öneri için canım.

• Yanlış okumuşum evet. Kolay gelsin

• ne göbek varmış beeee :)

0|0
    0|0
    • Lütfen böyle söyleme, canım yanıyor.

• az yemek ye salata ye mesela akşamları çok ekmek ve şeker yeme

• Erir erir kimler neleri eritiyor. :D

1|0
    0|0
  • Çok mıncıklamışsın göbeğini bacım

0|0
    0|0
  • Iyyyyyyyy bu ne yaaaa

0|0
    0|0
  • booooovvv cok kiloluuuu, spor salonuna yazıl bişeycik kalmaz. bende zayıfım :D

0|0
    0|0
  • Zor gibi

0|0
    0|0
  • Gobege bak😱😳erimez tabii

0|0
    0|0
  • Tamam anladık göbeğin var bunu tek bir fotoyla gösterebilirdin. :D
    Olur bence., sana bağlı. :)

0|0
    0|0
  • Bence kilon 60gibi durmuyo en az 65-70gibi duruyo

0|0
    0|0
  • Ahahahhah neden bunu gozumuze sokma geregi duydun bir tane atsanda anlardık kanka

0|0
    0|0
  • Kaçtane çektin böyle

0|0
    0|0
  • Oha ablacim ne yemissin oyle

0|0
    0|0
  • Bagimsizligini ilan etmiş ha

0|0
    0|0
  • Boy kilo yanlış ya da doğum yaptın en az 80 görünüyorda 😕

0|0
    0|0
  • Hantallık gider en azından.

0|0
    0|0
  • azim edersen olur neden olmasın

0|0
    0|0
    • Betonda delinebilir mi?

• @Bleeding_Man bence dalga geçme. 3 ayda o göbek erir. koşu spor pilates

• Ben "Azimle sıçan betonu deler" atasozunden bahs etmistim.

Espiriyi anlamadigi gibi bide dalga gecmekle suclamis, ustune de 3 ayda o gobek erir diye falsosuna yenisini eklemis.

Bide bana bu insanlarla neden gecinemiyorsun, evde gitarla kitapla birayla yasiyorsun diyenlere cevabim hep ayni.

Gerizekali insanlara dayanamiyorum.

• Olmadı bikaç resim daha çek tövbe tövbe

0|0
    0|0
  • Zor gibi

0|0
    0|0
  • Belki zor ama

0|0
    0|0
    • Neden ya? :(

• Merhaba arkadaşlar aynı sorun bende de vardı bundan 2 ay öncesine kadar 1.66 boyunda ve 56 kilodaydım kilom idealdi ama göbeğim de yağlanma ve yanlarımda sarkma vardı ama bunun dısında tam tersi bacaklarım aşırı derecede inceydi. Arkadaşlarım bu durumdan dolayı hamilemisin diye dalga geçiyorlardı keza ailemde öyle. Sonra bir karar aldım ve diyete başladım. Çok fazla kola içiyordum kolayı bıraktıktan sonra hiç birşey yapmasam bile epey bir inme oldu alkolde tüketiyordum onuda kestim 2 ay boyunca ve sürekli egzersiz yaptım ekmekten ve şekerden uzak durdum akşam 9 dan sonra yemek yememeye başladım. Günde 300 e yakın karın egzersizi yapıyordum hafta en az 2 kerede 3 km yürüdüm. Göbeğimin çapı 86 cm di Şu an 77'e indi ve 4 kilo verdim 52 kiloya dustum. Yani kısacası benim gibi olan arkadaşlar yapmanız gereken asitli içecekleri bırakın şekeri kesin ekmeğe veda edin ( en azından bir süre ) biraz da egzersiz yaparsanız oluyor. ( En azından bende oldu ) sizde yapabilirsiniz. Başarılar.

• Ah ahh kışın ye ye yazın 3 ayda verir miyim bence ekmek bicagiyla kes onu sen ☺

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7
Yükleniyor...