Tenis oynayan var mı aranızda?

iyi gunler arkadaslarrr tenis oynayan var mı aranızda? ne kadar zamandır oynuyorsunuz? teşekkürler++

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• 14 Yıl oldu neredeyse. 9. raketimi geçen sene değiştirdim :D

1|0
    0|0
    • cıddımısın?

• Tesekkurletr'))

• Rİca ederim.

Erkekler Ne Diyor 12

• oyun olarak oynuyorum sayılır mı :D

1|0
    0|0
  • sadece masa tenisi

0|0
    0|0
  • lise zamanında ataköyde okulumun arkasında kort vadı gidiyodum çok güzel kızlar geliyordu :)

1|0
    0|0
  • Uygulaması var, arada oynarım. Reelde hiç oynamadım.

1|0
    0|0
  • Daha 3. ayımda lisans şansı verdiler. maddi durum neticesiyle yaz kampına gidemedim ve turnuvalara katılamadım. 3 ay içinde o kdr iyi gitmiştim ki hocamı yeniyordum. klüpte adım geçiyordu. Hocam gelecek vaad ettiğimi ve devam etmem gerektiğini söyledi. Bir gün talihsiz bir kaza geçirdim ve ayağımın tarak kemiği kırıldı.O günden sonra toparlanamadım. Ve artık tenis sadece bir televizyonun ekranında gördüğümde bir uğraş. Odamda kupalarım olabilirdi ama onun yerine kırık bir ayak var. asıl gerçeği ise kırık bir hayal. Tenis için çıldırıyordum. para biriktirdim kendi raketimi ve çantamı aldım vs vs. okulum aksamıştı ama elimde hiç birşey kalmadı. Sadece anılar. La baya anlattım kusura bakma anılarım depleşti :D Evt 6 ay oynadım 6. ayda sölediğim gibi ayağım kırıldı. Öle işte. TEnis çok güzel bir spor öneririm.

0|0
    0|0
  • Hiç oynamadım ama çok zevkli bir spor...

1|0
    0|0
  • okulda oynardık raket felan vardı hatırlarsam :) küçük pinpon topları vardı heralde öyle bişey :)

1|0
    0|0
  • Hiç oynamadım ama tenisçileri severim.

1|0
    0|0
  • Bizim site de kort var oynamam..

Ayak tenisi oynarım genelde..

1|0
    0|0
  • yok beceremem ben :d

1|0
    0|0
  • ben yaklaşık 3 yıldır oynuyorum, ama sadece hobi ve formda kalmak için oynuyorum. apartmanımızın yan tarafında kort var belediyeye ait.belediyeye aylık 50 tl veriyoruz haftanın 3 günü 1 er saat oynama hakkı kazanıyoruz...

0|0
    0|0
  • Ben Ben Ben :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tenis yaşama sebebim.. o kadar eğlenceli bir spor ki.. kaç senedir hiç bıkmadan oynuyorum.bu konuda rakip tanımam...eğer böyle bir spora daha başlamadıysan, oyalanma hemen öğrenmek için kursa yazıl.. öyle kaptıracaksin ki kendini oyuna bütün derdin, sıkıntın bir anda uçup gidecek.

1|0
    0|0
  • Yok Balım bir tenisi sevemedim..

Nadal'ı seviyorum tabi o ayrı <3

1|0
    0|0
  • tenis bize ters

1|0
    0|1
  • Pek sevmem.

0|0
    0|0