Sevgilimin çalıştığı iş yeri... Az bakar mısınız arkadaşlar?

Sevgilim ile 11 aya yakın çıkıyoruz. Ciddiyz. Yüzük taktık. Ama sevgilimin iş yeri hiç hoşuma gitmiyor. Şimdi sevgilim bay ve bayan güzellik ve zayıflama salonunda çalışıyor. Kendisi iğne yapıyor bayanlara zayıflaması için. Ve bu yer 3 katlı. Alt kat var bodrum gibi geniş kadınlar için onun üst katında erkekler için kas ve zayıflamak için aletler var onun üst katındada işte bu iğne yaptığı yer var. Ya sevgilimin böyle yerlerde çalışmasını istemiyorm. Zaten kendiside diyor babam böyle yerde çalıştıgımı bilse yollamaz diye. Ya sevgilim o kas yapan erkeklerin içinden doğru falan geçiyor. İstemiyorum çalışmasını.Zaten maaş konusundada sıkıntı vardı vermiyordu tam. 1 sene olucak 2 ay sonrada. Ne bilim sen bana karışamazsın diyor. Sanamı sorcam çalışıp çalışmıcamı diyor.Önceden ben body kas yapmaya gidim dediğimde olmaz diyordu gitme diyordu. Bende gitmemiştim. Şimdi o erkeklerin kas yaptğı yerden falan geçiyor çıkmasını istiyorum. Israr ediyorum çıkması için. Sen bana karışamassın diyor. Sanamı sorcam diyor. Buna sen karar veremezsin diyor. Benım ailemde biraz dindar. Böyle şeylerede karşı ne bilim. O yüzden ilerde sıkıntı olur falan diyede istemiyorm. Sizce ne yapmalıyım.

Güncellemeler:
Kendisine dedim ki. Bak eğer devam edersen bende giderim oraya dedim. Spora yazılırım orda dedim. Oraya gidersen beni unut diyor:D

0|0
77

En İyi Erkek Görüşü

• ustam baskıyı artırman lasım ne varda parmagında yüzügü olan erkegin sözü dinlemeyecek kadar ciddi bir durum olması lasım yoksa seni neden dinlemesin ki sende erkeksin agırlıgını koy bu iş gercekden yapılmaz yani herseyi göze al bence yok illa burda calısacam diosa kendi bilir bırak gitsin pasam simdiden böyle yapiosa basın yanmasın ilerde

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence sorun onun orda calisip calismamasi degil. Sorun senin ya kendine ya ona güvenmemen. Yapacak insan her turlu yapar cunku, yapmayacak insanda her turlu yapmaz. Arti kiza masörmüş muammelesi yapmissin yahu, calistigi yerde bayanlar bile yokmus, 2 dakkalik yurudugu mesafeyi mi problem ediyorsun..

0|0
    0|0
  • Bak kardeş burada senin biraz takıntın var yani kıskanç birisin demek ki. Ama şu da var sen evlendiğinde senin kadının senin sözünü dinlemeli. Bak demiyorum tek taraflı olsun yani hep sen karar ver demiyorum, ama bu tür şeyler de erkeğin sözü daha ağır basmalı. Senin istememe nedenin de belli kıskandığın için istemiyorsun ve ayrıca o sana gitme dediğinde sen gitmemişsin o da kesinlikle senin sözünü dinlemeli. Bak ailem dindar diyorsun bunu aile için düşünme çünkü evlenecek kişi sensin ama şu da var sen o kızla evlensen ilerde mutlu olabilecek misin? Bu dediğini yapmayan biri başka konularda sana anlayış gösterecek mi? Sen iyi düşün derim ben çünkü evlendiğinde daha mutsuz olabilirsin belki. Bu arada ben erkeğim bu kız arkadaşımın hesabı..

0|0
    0|0
  • yani seni dinlemesi gerekiyo ama adabıyla çalışıyosa ordunun içinde bıraksan kız oğlu kız çıkar merak etme. kıskançlıktan kaynaklanıyo ben olsam bende aynı şekilde düşünürüm kıskanırım yani bir şekilde daha iyi şartlara sahip bir iş bul ve ona sun bu işi görüşmeye gitmesini söyle. çıkmamak için ısrar ediyorsa üstelik maaş sıkıntısı olmasına rağmen bir bit yeniği ararım ben bunun içinde

0|0
    0|0
  • İnatlaşmadan sakin sakin konuş izah et

0|0
    0|0
  • daha uygun bir yer ayarla burada çalışmanı istiyorum diyebilirsin

0|0
    0|0
  • Sevgilim bana 'sana mı sorcam' gibi bir konuşma sergilese çok pis arıza çıkartırdım heralde ve kıskançlık yapman da gayet normal hem yüzük takmışsınız sni dinlemeliydi bence en azından doğru bir dille izah edebilirdi sana mı sorcam demek yerine.

0|0
    0|0
  • şimdi bn sevgilimin sözünden çıkmıyoruum çünkü çok seviyorum ve kaybetmkten korkuyorum büyük ihtimal onu çok sevdiğine çok inanıyo ve bırakamıcagını düşündüğü içinde böyle karışamazsın falan diyerek sanna karsı geliyo bn sevgilime sen karışamazsın desem ne olurz bilmem ama zamanında o bna dedi sevgilim karışamazsın diye çünkü bn onu çok seviyordum biliyordu şımarmıştı gelelim konumuza sen şimdi sabret demekki bu burada calışacak en iyisi ona sen düzgün bir iş ara ona söylemeden ama böyle parası iyi de olsun sonra aşkım orada yorulacagına bak şurada iş buldum gördüm çalışmk ister misin çalışmayacaksan arkadasın sevgilisini sokucaz işe iş baya iyimiş falan de bu hırslı biri ise bırakabilir işi az cok zevklerini de biliyorsundur ona göre bir iş arastr ve iş buldum cıkacaksın buraya gececeksinde deme iş var istyrsan gir yoksa arkdsn sevgilisini sokcaz işe de yinede hayr derse artık ikinci taktiğe gelecek iş gün içinde mesaj atarsa gec yaz ararsa gec ac telefonu telefonda konuşurkn uykun gelsin ne bileyim işte mesaj cok atma faln ne oluyorz desin bu sonrada benim niyet ciddi ama burada calışırsan sonumuz kötü kararı ver de zaten seni seççmz ise demekki seni sevmiyordur ya da inadından secmeyede biliro ayrıda şu var sevgilinin çok mu paraya ihtiyacı var ailecek zordalarsa ondanda cıkmıyo olabilir

0|0
    0|0
    • Bu dediklerinde haklısın, aillesinin zor bir durumu varsa çıkmak istemeyebilir. Ama ailesinin maddi sıkıntısı varsa sen ona güzel bir iş bulduğunda çıkacaktır ve öyle bir durum varsa sen kız arkadaşına güzel bir iş arayadur. Ama ailesinin bir sıkıntısı yoksa kendi isteğiyle orada çalışıyorsa ben derim ki işin zor kardeş. Çünkü bugün böyle dik başlılık yapıyorsa ve sen üzülüyorsan yarın evlenince daha çok üzülürsün. Eşler birbirini anlamalı ve sadık olmalı.

Erkekler Ne Diyor 6

• Ayril acik ve net. Sana mi sorcam nedir ya? ben olsam agzinin ortasina vurmustum.

1|0
    0|0
  • Sakın inatlasma cünkü karşı cıkar sana.

0|0
    0|0
  • Ne kızlar var ordunun içine nasıl bıraktıysan öyle çıkar. Sevdiğine güveniyorsan sorun olmaz. eğer sevdiğin de düzgün biriyse zaten hiçbirşey olmaz. Bu şekilde baskı yapman ters teper.

0|0
    0|0
  • bendemi iğneci olsam napsam yaa :D

0|0
    0|0
  • Hee bunu okumuştum sabahta yüzük takmışsınız aferim de bak kız seviyormuş işte kaslı erkeklerin etrafında çalışmaktan nie bu kadar zorluyorsun ki bırak çalışsın hemde çok istediği bir yerde.

0|0
    0|1
  • Sende kendimi görüyorum dostum.Bu ilişkinin sonu ayrılık.Sen onun istediğini yapmışssın ama o seni dinlemiyo bile.Edindiğim tecrübelerden söylüyorum çok fazla taviz verme.Kız arkadaşını çok seviyor olabilirsin ama önce kendi kararların.

0|0
    0|0
Yükleniyor...