Dambıl ile sıkılaşma?

Arkadaşlar bende 4 kiloluk iki tane dambıl var. Dambıllarla nasıl sıkılaşabilrim? Kilom ideal, sadece sıkılaşmaya ihtiyacım var ne önerirsiniz?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi bölgelerin için sıkılaşmak istiyorsun bu önemli

1|0
    0|0
    • Her taraf, mesela kollarim için çalışıyorum ve dambilla squat yapıyorum başka ne olabilir?

• Rica ederim 😌

• Teşekkürler 👍🏻

En İyi Kız Görüşü

• Dambilla sikilasmak biraz zor gibi. Esnek plates bantlari var onlarla evde cok rahat sikisabilirsin. Kalcalarin basenlerin falan sikilasir. Mekik cekerek biraz karin kasi yapabilirsin. Kollarin icinde şinav cek. Kollarin icin dambilda kullanabilirsin ama şinav cekmek daha iyi olacaktir. Kollarini daha guclendirir. Bunlar evde sikilasma yontemlerinden sadece bir kaci. Daha ayrintili arastir. Kisacasi dambilla sikilasma olmaz sadece kol kasini gelistirebilirsin..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kol kası falan mı yapacaksın, belli başlı kol hareketleri var bunları belli sıklıkla ve zamanla sayıları artacak şekilde yap

1|0
    0|0
  • selamlar aradığın sporcu koçu ayağına geldi:) https://www.youtube.com/watch?v=VfugqAWyhXg
    bu antrenmanı evinde düzenli gün ve saatlerde uygula, yemene içmene dikkat et gerisi gelecektir. bol şans

0|0
    0|0
  • 4kiloyla sinek kadar kas yaparsin

1|0
    0|0
    • 4 kiloyu zor kaldiriyorum napayim? Hem kas istemiyorum sadece sıkılaşmak

• iyi beslen ozaman 4 kilo hicbise degil sıkılaşmak guc ve kas kazanmak demektir

• Sekeri birak

1|0
    0|0
  • Valla cok guzel hareketler yazarimda usendm. youtubeden izle

1|0
    0|0
  • Yetersiz besinle dambıl çalışırsan suyu çekilmiş salatalık gibi olursun

1|0
    0|0
    • Yetersiz besleniyorum demedim ki

• Tamamda çalışıcaksan protein karbonhidrat şart öteki türlü boşa yaparsın

• Anladım sağol

• hack squat , deadlift , d. bench press , squat , alternative curl , dumbell row , dumbell press. daha bir çok var da bu hareketleri 3er setten 12ser yaparsan faydasını görürsün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir spor koçuna danış derim

1|0
    0|0
Yükleniyor...